İçeriğe Yönlendir

P.t.t Ve Ziraat Bankası Zts

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

PTT ve ziraat'de normal işlem yapmak zorken sigortasal durumda ne yapılır bilmiyorum. Bi aile dostumuza yaptırmaya başlamıştım arabayı aldığımda,hala da onda devam eder. Bi defa kasko telefonda yokuşa sürdü, hemen kendisini aradım 10 dk içinde durum çözüldü.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Bir atasözü derki;

Ekmeği,fırından alacaksın.

Bizde de derler ki ;

Ekmemeği ekmekçiye vereceksin bir tane de fazla vereceksin  ;)  :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ziraat, sigorta için bana yabana atılamayacak bir fiyat verdi.. teklif almanızda fayda olduğunu düşünüyorum. 

200 lira aşağısı diye fiyat belirlememe mi olur ? Kapsamları neler, muhatap kim ayrıca fiyat belirlemede bir çok etken varken kime göre neye göre bu fiyatlar. Facebook zırvalığı gibi görünüyor ama yine de araştırıp danışmakta fayda var.

Böyle kesin olarak 200 tl altında olacak diye birşey yok olamazda zaten ancak bana 700 tl den aşağıya çıkmayan poliçelere ziraat şuan da 553 tl fiyat verdi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Güler

Geçen hafta aracımı sattım, alan arkadaş uzman çavuş olmuş ilk defa sigorta yaptıracaktı.Sigortacılardan en ucuz 1700 tl fiyat verdiler. Sigortacıda fiyat sorgulama yaparken aracı alan arkadaş birde ziraat bankasına sormak istedi ve bankaya gitti. 1070 TL gibi bir fiyata sigortayı yaptırdı bankaya. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçen hafta aracımı sattım, alan arkadaş uzman çavuş olmuş ilk defa sigorta yaptıracaktı.Sigortacılardan en ucuz 1700 tl fiyat verdiler. Sigortacıda fiyat sorgulama yaparken aracı alan arkadaş birde ziraat bankasına sormak istedi ve bankaya gitti. 1070 TL gibi bir fiyata sigortayı yaptırdı bankaya. 

Bunu hep yaşıyoruz.. 

10 şirket 1500 isterken.. bir başkası 900 diyebiliyor.. 

35 şirket var ve 35'in de fiyatı farklı.. 

Aşağıdaki tablo sadece bir örnek.. Onlarca örnek bulabilirim.. 

Yaptıkları şey sadece yalan söylemek.. 

Çünkü en ucuz değiller.. Bi ucuzu hep vardır.. O poliçede de o denk gelmiştir.

Her gün. Onlarca poliçede de ben ucuz çıkıyorum. Ne diyeceğim şimdi.. En ucuz benim mi diyeceğim.

EJXprq.jpg

Buyrun.. 

http://www.sigortahaber.com.tr/ziraat-bankasi-trafik-sigortasi-ucretlendirmeleri/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fiyat belirlemede içerik çok önemli. Bir dünya kloz ve teminat var. Bunlar iyi bakılmalı incelenmeli. Bir klozu çıkartmak 50-100 Tl arası fark ettiriyor. Birkaç klozun iptali ve teminatlarda %20 lik azaltma ile değil 200 Tl, 500 Tl bile indirim yapılır. O sebeple kasko yaptırırken bu detayların iyice araştırılması, karşılaştırılması, örnek poliçenin detaylıca incelenmesi şarttır.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Fiyat belirlemede içerik çok önemli. Bir dünya kloz ve teminat var. Bunlar iyi bakılmalı incelenmeli. Bir klozo çıkartmak 50-100 Tl arası fark ettiriyor. Birkaç klzoun iptali ve teminatlarda %20 lik azaltma ile değil 200 Tl, 500 Tl bile indirim yapılır. O sebeple kasko yaptırırken bu detayların iyice araştırılması, karşılaştırılması, örnek poliçenin detaylıca incelenmesi şarttır.

Yalnız kasko da değil trafik sigortasında uygun fiyat çıktığı söyleniyor.. Kasko çok ayrı bir dünya..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

örnek poliçenin detaylıca incelenmesi şarttır.

Şart.. çünkü reklamda kullandıkları motorsiklet... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

En ucuz benim. .Ziraat'in 200 lira altına poliçe yapıyorum... 

Facebookta yaymaya başlayayım.. :)

Doğru olur mu bu.. :)

7855625b24aa5d0cc1529ccce25764c9.jpg

a22b1c878cfe592b2bd0b80afbe59eff.jpg

b34b1db26a953eef5e0b9ed94b3b69cf.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
(düzenlendi)

günün her saatinde Alo dediğim an offf demeden karşımda güvendiğim bir dostumun sesini duymak en büyük ve en güvenilir sigortadır benim için.

sağolasın emmi...

tarihinde Sadık Taşyürek tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir
(düzenlendi)

En ucuz benim. .Ziraat'in 200 lira altına poliçe yapıyorum... 

Facebookta yaymaya başlayayım.. :)

Abi hemen bende bir teklif istiyorum o halde :) 3 gün sonra bitiyor sigortam.

tarihinde Alper Başdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

2006 fiesta için Sompo japan sigorta 677 tl fiyat çıktı en ucuz şuanda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi hemen bende bir teklif istiyorum o halde :) 3 gün sonra bitiyor sigortam.

Reklamdı bu yaa..  :unsure2:

100 cc motorsiklet fiyatı onlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

2006 fiesta için Sompo japan sigorta 677 tl fiyat çıktı en ucuz şuanda.

O ne kadar para yaa [emoji35]
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ben ne kasko, ne trafik, ne de ev sigortası yaptırıyorum.

Mail lere bi bakıyorum yapılıp gelmiş bide sonunda öptüm :air_kiss:  demese iyi olacak ama.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

herkes kendi bildiği işi yapmalı. bankacı bankacılığı sigortacı sigortacılığı

laz ziyanın bir lafı var " bilmediğim işe girip çırak çıkmam "   :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mail lere bi bakıyorum yapılıp gelmiş bide sonunda öptüm :air_kiss:  demese iyi olacak ama.

Ne güzel len.. öpen acenten var..  :blush:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Bugün tanıdıklarımızdan kim gittyse geri döndü ziraatten abi pahalı diyor emmi reklama başlayalım senin için çok etkili oldu facebookda paylaşılan sigorta olayı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kk numarmı değiştim hala maile gelio sigortalar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...