İçeriğe Yönlendir

Kaza Yaptım Tutanağa Göre ?

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Serkan Toker

Çok çarptığından bilirsin tabi

Tutanağa anlaşma tutanağı denirken ben sürekli kaza tespit tutanağı diyenlerdenim canım. ;)

Yorum bağlantısı

Tutanağa anlaşma tutanağı denirken ben sürekli kaza tespit tutanağı diyenlerdenim canım. ;)

Admin iste ya ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Admin iste ya ;)

Ne sandın genç, sen süte piskevut batırıp televizyon izlerken biz sollamaya çıkmak için vitesi dörde alıyorduk.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ne sandın genç, sen süte piskevut batırıp televizyon izlerken biz sollamaya çıkmak için vitesi dörde alıyorduk.. :D

İhtiyarladığıni mondeo'yu aldığın gün anlamıştım zaten. Şimdi bul vites de değiştir. İhtiyar :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Senin ifaden hatalı... 

Görmedim duymadım farketmedim kelimeleri baştan % 50 kusur zaten... 

A aracı dönecekse kavşağa girmeden 100 metre önce uygun şeride geçmek zorundaydı.. Kavşak içinde şerit değiştirilmez.. 

İfaden düzgün olsa kusur % 100 karşıya verilirdi.. Bu ifade ile bilemiyorum.. 

Anlatımlar da çok açık değil... 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Senin ifaden hatalı...

Bu yüzden fotoğrafla destekleyip krokiyi düzgün cizin diyorlar. Kaza sonrası psikolojisi karşı tarafın baskısı ile ifade düzgün yazilamayabilir..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Bu yüzden fotoğrafla destekleyip krokiyi düzgün cizin diyorlar. Kaza sonrası psikolojisi karşı tarafın baskısı ile ifade düzgün yazilamayabilir..

Aynen abi bunuda söyleyen oldu.

O an belki baskı yapıldı, ifadeyi baskıyla falan yazdın diye.

O yüzden çizim öncelik sanırım

Valla bi bu forumda bana hatayi verdiler , dua edelim bana vermesinler.

Yorumlarıniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

geçmiş olsun, durup dururken üzücü bir olay.

5-6 ay önce kardeşimin, benim aracımla yaptığı kazanın birebir aynısı.

sizin tutanaktaki A aracı kardeşimdi. kavşak dönüşlerinde kavşağın içindeki aracın geçiş üstünlüğü olduğu için hatayı %100 bize verdiler. sizin olayda hatayı A aracına yani karşı tarafa verirler.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/273981-2013-fiesta-16-powershift-titanium-x/?p=2877270

v42Zdr.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kuvvetle ihtimal 50-50 kusur dağılımı olur. Bu durumda hasarınızın yarısını karşı tarafın trafik sigortasından alırsınız. Aynı durum diğer araç içinde geçerli. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sola dönecek arabanın orta şeritte ne işi var. Bence karşı taraf kusurlu. b Aracının geçmesini bekleyecek yada önceden sol şeride geçecekti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

yorumlariniz icin tesekkur ederim.

rapor degerlendirmede hala..

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

geçmiş olsun sonucu merak ediyorum. Gelince paylaşın bizimle

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

geçmiş olsun sonucu merak ediyorum. Gelince paylaşın bizimle

paylasacagim hocam. yarin birgun aciklanir.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

sonuc aciklandi MUTABAKATSIZLIK verilmiş. aristirdigimda iki sirketin farkli kusurlar cikartmasi nedeniyle bu karar verilmiş sanirim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

İlgili şirketlerin kusur oranlarını

farklı girmesi sonucu TRAMER

sisteminin değerlendirdiği

durumdur. 3 iş günü dolduktan

sonra dosya komisyona gönderilir.

(3 iş günü dolmadan dosya tekrar

değerlendirilebilir ve mutabakat

sağlanabilir.)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Olması gereken oydu. :bravo:

nasio rahatlik geldi anlatamam abi : )

şimdi sorum arabayi perte mi cikartiyim yaptiriyim mi : )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

düzgün bi kaportacı üstesinden gelir ortalama 5bin kadar hasar kaydı çıkar fotoğrafları tam seçemediğim için aynı şekil kazayı babam da yapmıştı aracı onardılar söylemesek kazalı demez kimse :) 4bin küsür kaydı vardı ama uğraşamam dersen kasko bedeline göre piyasa fiyatındaysa perte çıkartıp parayı değerlendirebilirsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney
(düzenlendi)

Gecmis olsun

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

düzgün bi kaportacı üstesinden gelir ortalama 5bin kadar hasar kaydı çıkar fotoğrafları tam seçemediğim için aynı şekil kazayı babam da yapmıştı aracı onardılar söylemesek kazalı demez kimse :) 4bin küsür kaydı vardı ama uğraşamam dersen kasko bedeline göre piyasa fiyatındaysa perte çıkartıp parayı değerlendirebilirsin

satis sozlesmesinde yazan miktarin tamamini mi veriyolar peki?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...