İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Recep Mura

Her şey istatistikle belirleniyor Hocam... İhtimal değil, verilerle hareket ediliyor..

10 tane 2012 araçtan biri kaza yaparsa 10 tane 2000 modelden dördü kaza yapıyor gibi ve parça maliyetleri aynı..

Vesileyle öğrenmiş oldum teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Her şey istatistikle belirleniyor Hocam... İhtimal değil, verilerle hareket ediliyor..

10 tane 2012 araçtan biri kaza yaparsa 10 tane 2000 modelden dördü kaza yapıyor gibi ve parça maliyetleri aynı..

Mehmet abi, Bugün sigortacımdan %15 indirimle en uygun Anadolu Sigortadan 217 TL fiyat aldım bir başka sigortacıdan da indirimsiz AXA sigortadan 201 TL fiyat aldım sizce bu şirketler arasında tercihim hangi yönde olmalı...Fazla vaktim olmadığından başka yerlere soramadım eğer imkanım olursa birkaç yerden daha fiayt almayı düşünüyorum en kötü tabii gittiğimde fiyat değişmezse tekrar AXa dan yaptırayım diyorum ne dersiniz...

Yorum bağlantısı
Recep Mura

İnternetten acaba online netten teklif alabilir miyim diye bakınırken enuygun.com diye bir siteye bilgileri girdim ben hemen online teklif verecek zannettim ancak başvurunuz yapıldı en kısa sürede aranacaksınız gibi bir ibare çıktı. Acaba bu site güvenilir midir? Bir sıkıntı oluşturur mu? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnternetten acaba online netten teklif alabilir miyim diye bakınırken enuygun.com diye bir siteye bilgileri girdim ben hemen online teklif verecek zannettim ancak başvurunuz yapıldı en kısa sürede aranacaksınız gibi bir ibare çıktı. Acaba bu site güvenilir midir? Bir sıkıntı oluşturur mu? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...

Siteyi tanımıyorum ama baktım... Çok fazla bilgi vermişsiniz..

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Siteyi tanımıyorum ama baktım... Çok fazla bilgi vermişsiniz..

Evet sanırım öyle oldu sıkıntı olur mu acaba? çok sıradan bir siteye benzemiyor, bilgileri yazarken sonuçta sigortacılara bizzat gittiğimde de ruhsatı olduğu gibi veriyorum onlarda oradan her bilgiyi giriyor diye düşündüm...Ben hemen bana online teklif sunacak zannettim ama öyle olmadı benim için bir anlamı da yok şuan için zaten...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilgilerinizi diğer işlerinde kullanırlar.. yaptıkları her işin reklamını yaparlar...

Bunun dışında sorun olacağını sanmıyorum..

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Bilgilerinizi diğer işlerinde kullanırlar.. yaptıkları her işin reklamını yaparlar...

Bunun dışında sorun olacağını sanmıyorum..

Aman başka şeyler yapmasınlar da reklam işini de herhalde bir şekilde çözeriz zaten cebimize nerden buluyorlarsa günde en az 4-5 tane reklam mesajı geliyor:(((

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Trafik sigortasında 2 yıllık hasarsızlık sonrası, Nisan ayı sonunda biten sigortam için aldığım teklifler şu şekilde oldu.

Bu yıl hariç, önceki yıllarda kaskodan yaptırdığım bazı hasarlarım mevcut, bu durum Trafik sigortası primlerinde artışa sebep oluyor mu bilemiyorum.

Axa : 291 TL

Ak : 339 TL

Anadolu: : 318 TL

Groupama: 329 TL

Geçen yıl HDI Sigorta üzerinden yaptırıp 318 TL ödemiştim.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Allianz

Trafik sigortası : 153 lira

Kasko : 200.000 İMM, 521 lira

2000 model,Ford Focus ambiante,benzinli,özel meslek indirimli.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Allianz

153 tl ye sigortamı olurmuş yahu :biggrin:

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Allianz

Bende Axa'dan 201 TL ye yaptırdım en 4-5 farklı yer gezdim en iyi fiyatı Axa verdi bende ne olur ne olmaz diye 1 hafta öncesinden yaptırdım. En pahalı fiyat verenler Türk Nippon ile Allianz oldu biri 350 TL diğeride 450 TL civarındaydı yanılmıyorsam Türk Nippon zarar ediyorum diye pek yapmak istemiyormuş o yüzden yüksek tutuyormuş Allianz'dakiler zaten bizimki oldukça pahalı dediler ben biraz daha zorlasam kasko da yaptırım bu fiyata dedim haklısınız dediler...

Hayırlısı 3 senedir ortalama 15 TL artırarak gidiyoruz ilk sene 167 TL ikinci sene 185 TL bu sene 201 TL hayırlısı bakalım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu başlıktaki İstanbul plakalılara göre ucuz geldi benimki. Yaşım 21 bir de :nazar:

Ankara plakalı Fiestama 18 yaşta 207 TL, 19 yaşta 180 TL ödedim, İstanbul plakalı Aveo'ya 20 yaşta 380 TL ödedi plaza, bu sene fiyatlar artmış sanırım 400 dedi en ucuzu.

Kardaşım heç mi habarları izlemiyonn :p

Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

aslında trafikler kaza yoksa çok artmış gibi değil...

kaza varsa maşallahhh :)

elimden geçen kazasız trafiklerin çoğu tamamladığı yıl primine göre 30 lira ile 80 lira arası zamlanmış...

kaza yaşayanlar genelde 2-3 katı :)

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

153 tl ye sigortamı olurmuş yahu :biggrin:

Olur olur, bir zaman gelir seninki de olur :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Olur olur, bir zaman gelir seninki de olur :D

İşin kötüsü benim indirim haklarım yandı bitti kül oldu :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İşin kötüsü benim indirim haklarım yandı bitti kül oldu :)

Böyle olması gerekiyordu... Üzülme..

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Anadolu Sigorta %15 hasarsızlık indirimi 2011 model araç

Araç babamın üzerine 225 tl ödedim bugün.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sani Gerşon

Devlet teminatından kastı nedir babanızın? Sigortada minimum limitleri evet devlet belirliyor. Ama sigortanız yoksa devlet ne yapsın?

Tam anlamadım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araç bir kamyonettir.. Sorun oluşturan budur...

Cüzi paraya trafik yaptırmak fikriniz güzel ama kim yapacak...

Bana işçi lazım.. okulu bitirince benim yanımda 300 lira maaş ile çalış mısınız.. ? Ben böyle bir işçi arıyorum.. ?

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

2010 focus tdci trafik sigortası 177 tl kasko 630 tl gecen hafta yaptırdım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...