İçeriğe Yönlendir

Focus 3 - Multimedya / Navigasyon / AUX / USB / Hoparlör Sorunları

Yaşar Turhan

Recommended Posts

Mustafa ÇETİNKAYA

UPS güç kaynağı değil miydi?

yanlış yazmışım pardon

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Erkan Atalay

Otomatik park ve on arka park sendorleri calisiyor mu acaba

Otomatik park ve on arka park sendorleri calisiyor mu acaba

Yorum bağlantısı
Burak Catalyurek

Bu cyclone (veya türevleri) Focus3MCA ler ile uyumlu mu?

Yorum bağlantısı
Sertaç Güngör

Arkadaşlar 2014 Fiesta aracımda kullanıp son derece memnun kalmıştım Cylone markasından arabanın orjinalliği bozulmadan takmışlardı. Bluetooth telefon ve geri görüş kamerasını çok sevmiştim dvd tv vb özelliklerini çok kullanmadım. Ama araba park halindeyken tv süper çekiyor.<br /><br />Şimdi mailime cevap geldi makyajlı kasa için olanlar şubat ortasında satışta olacakmış.<br /><br />Araç bluetooth telefon aparatı Parrot Minikit neo hd 2 içinde yazıştım oda o vakitlerde Türkiye'de satışta olacakmış.<br/>

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sefer Darıcı

Ne kadara maloldu peki toplamda getirtme, gümrükte vergi vs. olduysa orda ödenenler ve montaj...

Yorum bağlantısı
Sefer Darıcı

Orçun bey nerden tedarik ettiniz acaba nasıl getirttiniz ve size ne kadara maloldu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sefer Darıcı

Erdem teşekkür ederim ilgilendiğin için:) fakat benim bahsettipim bu değil. Orçun byin amerikan getirttim dediği 8inç dokunmatik olan...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alper Sert

Alanlar nereden aldı?

2015 focusa uyar mı?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
orçun bayer

Ne kadara maloldu peki toplamda getirtme, gümrükte vergi vs. olduysa orda ödenenler ve montaj...

tam hatırlamıyorum ama 1300 tl falan geldi sanırım montajına gelirsek arkadaşla birlikte yaptık orjinal anfisinide aldık 400 tl ona verdim kablosunu falan saymıyorum bagaja kadar bir tesissat işinden anlaman lazım bilen yok bizde şemaya bakarak yaptık 

Yorum bağlantısı
Hakan Kalkan

2015 e uymaz üfleme Kanallari daha geniş ve mesafesi artmis

Yorum bağlantısı
Baran Şahin

Bende düşünüyorum aracıma biraz daha bekleyeceğim

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

merhaba arkadaşlar; yeni aldığım 2015 focus 3,5 trend x paket  aracımda blutooth özelliği yok. ancak üst paketinde vardı. aracıma blutooth uygulanabilirmi? yada içinde bulunuyorda, programmı attırmak lazım? bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

Trend x lerde bluetoot bildiğim kadarı ile yok, şirkette bir tanıdığımızda aldı onda da okadar baktık bulamadık tabi sonradan eklenebilir, aparat alıp taktıracaksın,serviste de takarlar, yada dubble teyp alacaksın direk onlarda da olur.

Yorum bağlantısı
Serkan Erden

merhaba arkadaşlar; usb çıkışından cep telefonu şarj edilebiliyormu? birde tablet şarj etmek için ne kullanmam lazım? çakmaklıktan denedim  olmuyor. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Tablet şarjı için 2 amperlik usb şarj cihazı kullanabilirsiniz. Daha aşağısı şarj etmeyebilir.

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Her telefonu etmez,ama çoğunu araç içindeki usb'den şarj edebilirsiniz. Kitapçıkta olması lazım telefon modelleri bakmak lazım,net hatırlamıyorum şuan. Tek bildiğim Galaxy S3 şarj olmuyor.

Yorum bağlantısı
İlyas Baykal

usb taktığınızda sarj edıyor gösterebılır ama sarj etmez

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Beykurt

Arkadaşlar selam, size 2 adet sorum var. 1 ve 2 diye cevaplarsanız sevinirim.

1 - 2012 Focusumuzda aux ve usb yerleri var.Usb kısmında sorun yok fakat aux girişinin deliği var ama içerisi boş.Standardı mı böyle?Araç ikinci el alındı.O yüzden fabrika çıkışı nasıl bilmiyoruz.Bizden önceki sahibi kullanırken bastırıp içine mi kaçırdı acaba? 

Eğer orjinalinde var ise bizdekinde ya içine kaçtı yada bir şekilde söküldü.Bu durumda yeniden o girişi yaptırmak için ne yapmamız lazım? Daha önce bu durumla karşılaşan varsa yardım edebilir mi?

2 - Arkadaşın 2013 Trend kasası var.O aux girişine ihtiyaç duymadan telefonu usb ile bağlayarak sesi araca aktarıyor.Fakat biz USB'ye bağladığımız zaman telefon sadece şarj oluyor diyip 1 saniye sonra şarj olayı da kesiliyor.Fakat USB bellek takınca sorunsuz çalışıyor müzik dinleyebiliyoruz.Burda sorun nedir neden telefonu usb'ye bağlayınca böyle oluyor.Çözümü nedir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...