İçeriğe Yönlendir

Focus 3 - Multimedya / Navigasyon / AUX / USB / Hoparlör Sorunları

Yaşar Turhan

Recommended Posts

Guest Hakan Tarım

Bana yap, hediye et. Her şeyi olsun ama. Nası fikir? :crazy:

Sana deli diyenler utansın abeyy :p Salütt :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sana deli diyenler utansın abeyy :p Salütt :D

Emmi diyo mesela. Bi de, bi üstteki iletide resimde duran komik yapılanma diyo. :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hakikaten 3. sınıf sayıyorlar bizi, şu teyp için verilen paraya emeğe yazık, adam gibi getirsenize kardeşim, bir daha yeni modellerde böyle yapsınlar, Ford falan almam ben arkadaş, ahanda buraya yazıyorum.  :angry:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Emmi diyo mesela. Bi de, bi üstteki iletide resimde duran komik yapılanma diyo. :crazy:

benden sonra yazan, alttaki ileti mi oluyor :crazy:

Yorum bağlantısı
Can Çeralp

Bu ekranın yukarı bakıyor olması ve de bu yüzden sürekli tavan camı ya da yan camlardan ışık yansıması yapma riskine sahip olması sizce de Ford'un bir tasarım hatası değil midir? Göstergeler bile göğüs hizasına denk gelmelerine rağmen önlerindeki cam aşağı dönük oluyor ki herhangi bir yansıma olmasın.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Şükrü Abay

Türkiye'de Sony 9 hoparlörle birlikte geliyor da şu subwoofer niye gelmiyor ?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Adem AYDIN

Dün yetkili servise gittim cyclone marka navigasyon ve multimedia sisteminin geldiğini söylediler. montaj dahil 1800 tl olur World ve bonus k.kartlarına 12 ye firma bölüyor dediler.%100 uyumlu imiş ayrıca geri görüş kamerası gibi ilave özellikleri de var bilginize...taktıran arkadaşlar yorum yaparsa memnun oluruz.

Link: http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=152

Yorum bağlantısı
Can Çeralp

Dün yetkili servise gittim cyclone marka navigasyon ve multimedia sisteminin geldiğini söylediler. montaj dahil 1800 tl olur World ve bonus k.kartlarına 12 ye firma bölüyor dediler.%100 uyumlu imiş ayrıca geri görüş kamerası gibi ilave özellikleri de var bilginize...taktıran arkadaşlar yorum yaparsa memnun oluruz.

Link: http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=152

Windows yüklüymüş bunda.. Aslında bir Android tablet alsak ve bağlasak teknik olarak mümkün müdür? 

Google Navigasyon

Müzik çalma

Radyo çalma

dokunmatik ekran,

film izleme (çok önemli değil ama Android tablette mevcut nasılsa)

geri görüş kamerası

Park sensörleri (7" ekranda geri görüş kamerası ile sensor grafiği yanyana bile olabilir)

bluetoothlu bağlantı (ki eminim bütün telefonlara kusursuzca bağlanıp her türlü bilgiyi de görüntüleyecektir)

konuşarak arama yapma ve cihazı yönetme (Android'in kendi özelliği)

Cd ve USB bağlantılarına sahip olma (Yine Android tabletlere 15 liralık bir kabloyla eklenebilen özellik)

Gibi özellikler olsa tadından yenmez.. Ama araç reddeder mi sistemi? Hoparlörleri bağlamak mesele değil de, park sensörü gibi araçtaki verileri tablete göndermek mümkün müdür acaba.. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Olca

Bence de artık cd devri kapandı, usb candır, istediğin zaman müzik ekle çıkar, en iyisi ;)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bence de artık cd devri kapandı, usb candır, istediğin zaman müzik ekle çıkar, en iyisi ;)

USB torpidoda olunca hiç kullanmıyorum. Onun yerine bülütut ile telefonu eşleştirdim oradan dinliyorum ;)

Yorum bağlantısı
Onur Olca

USB torpidoda olunca hiç kullanmıyorum. Onun yerine bülütut ile telefonu eşleştirdim oradan dinliyorum ;)

O da bir çözüm, şarj sorunun yoksa sıkıntı yok, ;)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

O da bir çözüm, şarj sorunun yoksa sıkıntı yok, ;)

Daha hiç sorunum olmadı. Olsa bile artık onu da çakmaklıktan hallederim ;)

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Selamlar,

focus 3 style pakette bluetooth özelliği mevcutmu yoksa sonrada araç cakmağından bağlanılan kit tarzındamı ? 

Sormamdaki sebeb ecoboost style bende yok bluetooth merak ettim .

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Selamlar,

focus 3 style pakette bluetooth özelliği mevcutmu yoksa sonrada araç cakmağından bağlanılan kit tarzındamı ? 

Sormamdaki sebeb ecoboost style bende yok bluetooth merak ettim .

2012 model style plus paketlerde mevcut. 2013 modellerde titaniumlarda var sanırım.. Aracı çalıştırdıktan sonra telefonun bülututunu açın ekranda mavi "B" harfi çıkması lazım..

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Akşama denicem  varsa sevinicem :D plusmu  emin değilim ama style   teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Akşama denicem  varsa sevinicem :D plusmu  emin değilim ama style   teşekkürler.

Plus paketlerde mevcut sadece. Rica ederim ne demek :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Varmıymış? :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...