İçeriğe Yönlendir

Focus 3 - Multimedya / Navigasyon / AUX / USB / Hoparlör Sorunları

Yaşar Turhan

Recommended Posts

Can Çeralp

Tatlıya bağlanmasına sevindim hayırlı olsun.

Bu arada yazılanları okurken aklıma geldi; ben araç almak için gezerken "teknik olarak eklenebilecek herseyi eklenmiş versiyonu var mı" diye sormuştum onlar da bilgisayarda bakıp "var" demişlerdi. Sonra bir kağıt bastırdılar yazıcıdan Excel tablosu gibi, onun üzerinde teker teker bütün eklenen özellikler yazılımıştı. O kağıdı verdiler ve ayrıldık. Ertesi gün aracı almaya karar verdik, O kagıttaki özellikleri tekrar teyit ettiler (aracın seri nosu da yazıyordu) ve aldık aracı. 1 hafta kadar sonra teslim alınca da o kağıda bakarak teker teker bütün eklentileri anlatan yarım saatlik bir tanıtım yaptılar.

Yorum bağlantısı
Tayfun Coşkun

2012 focus III style powershift araç aldım ama bluetooth yokmuş araçta bu modele uygun bluetooth kiti markası önerebilcek varmı

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Merhabalar

2011 model ve 2012 2.çeyrege kadar olan Style Paketlerde Bluetooth standart.. 2012 2.çeyrekten sonra gelen Focuslarda ise Titanium Paketlerde Standart.. Direksiyonun sağ tarafında sesli komut tuşu varsa Bluetooth vardır...

Uyumlu Bluetooth Kitleri için yardımcı olayım, Kablolama işlemi biraz teferruatlıdır...

NVX-9912DHD

http://www.navix.com.tr/?urun-15-NAVIX-2012-FOCUS-NVX-9912DHD-2012-YENi-FOCUS-MULTiMEDYA-NAViGASYON.html

Mytouch Replica size önereceğim budur...

http://iasun.en.alibaba.com/product/541373840-209525881/Double_Din_Auto_DVD_Gps_for_Ford_Focus_2012.html

http://www.ebay.de/itm/Ford-Focus-2012-car-dvd-player-ford-car-dvd-gps-player-car-tv-radio-BT-4BG-

SYNC-/150862305453?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_o_GPS&hash=item23201818ad#ht_5622wt_1159

Ayrıca Cylone marka 7 inc dvd dokunmatik ve Geri Görus Kamerasi montaji dahil 2100 tl'ye yapılabiliyor.. Tercih sizin...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Coşkun

Linklere baktım pahalıymış oldukça, hem kablolama işi falan caydırdı beni ilginize teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arastırma fırsatı buldunuz mu ?

2100TL yazmışın, ben de olsam araştırmazdım :D parrot candır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

2100TL yazmışın, ben de olsam araştırmazdım :D parrot candır

Orjinali var Abi 3500TL ondan hiç bahsetmedim ya :)

Yorum bağlantısı
Emel İNAL

merhabalar

mevcut ürünler cyclone ve necvox bulunmaktadır yetkili servisler ıle anlaşmalı evet otomatık park ozelliği iptal olmakta ama bu firmaların ARGE departmanları bu konuda çalıştıklarını ılettıler fakat herhangi bır sure verılmedi. ürünü satın alırken satan yetkılı size bunu soylemelıydı. Şuan pıyasada bulunanların hepsi otomatık park ozelliğini iptel ediyor bılgınıze.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orjinali var Abi 3500TL ondan hiç bahsetmedim ya :)

telefonla alo diyeceğim, arabanın %7 si kadar masraf yapılır mı ya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

telefonla alo diyeceğim, arabanın %7 si kadar masraf yapılır mı ya

Arabanın %7 sini oluşturan bir aksam ise yapılır derse adam :)

Yorum bağlantısı
Yıldırım Özsevgeç

Necvox olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet ERTEKİN

Bu nasıl olur ya Aracın standart donanım listesinde ne yazıyorsa o özellikler olmak zorunda.

Aracı teslim alırken tüm özelliklerini tek tek test edemeyiz ki.

Ben de Focus3 Tit. TDCI araç siparişi verdim haziran sonunda İzmir'e gidince aracımı

teslim alacağım teslim almadan önce ayrıntılı bir inceleme yapmak gerekli herhalde hatta bu konuyu

yeni bir başlıkla foruma açalım.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Atila Tekin

Arkadaşlar belki bazılarınız biliyor ABD ve Kanada'daki Focus Titanium'lara takılan 8'' lik çok fonksiyonlu teybi arkadaş Kanada'dan göndermişti. Yaklaşık 3 ay uğraşı neticesinde benim trend araca uyarlamayı başardık ekranı açtık bundan sonra diğer fonksiyonları (geri görüş kamerası, GPS, sync vs.) çalıştıracaz bu işin kolay yanı artık Bu işte emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ilgilenenlere duyurulur. Bu arada foto koyacam ama youtube'da yeterince video var ordan bakabilirsiniz aşağıya bir link veriyorum. İyi günler.

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Burak Güngör

harbiden süper olmuş yaaa kaça mal olur böyle bi tesisat

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Sizin aracınız üzerinde nasıl durmuş :unsure2: önemli olan o .Yukarıdakileri zaten biliyoruz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

3 ay buna uğraşılacağına 1 ayda ben size 1 tb diskli 4 gb ramlı Carputer yapardım :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Bektaş

Yav bende istiyorum bi tane kanada lı arkadaş.... 

Fiyatlara bakıyorum kaliteli birşeyler en az 1000 tl....

Güle güle kullanın yakışmış.. 

Veya siz bi bana gönderin ben bi deneyim benim araçta  :D  :D

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Masallah cok guzel ve ozel bir calisma olmus. Gorsel olarak bu tur uygulamalar cok fark yaratiyor,

Yorum bağlantısı
Murat Dere

3 ay buna uğraşılacağına 1 ayda ben size 1 tb diskli 4 gb ramlı Carputer yapardım :)

Bana yap, hediye et. Her şeyi olsun ama. Nası fikir? :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...