İçeriğe Yönlendir

Focus II - Gizli Özellik Açma

Ali Eren

Recommended Posts

Emre Şimşek

Biz kabloyu modifiye edemedik(sanırım) bu haliyle bile

117 km/h hızda sesli ikaz

eco mode

ve radyo bilgilerinin ekrana gelmesi aktifleştirilebiliyor.

Otomatik cam ısıtma zaten aktif. Belli bir derecenin altında kendisi otomatik cam ısıtmayı açıyor.

Otomatik kapı kilitleme elm cihazında modifiye istiyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Yada modifiye edilmiş elm327 elinde olup satmak isteyen varsa oda olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kenan Koç

2011 focus comford menüye eko modlar geliyor vites değişim.uyarısı menüsü fakat kullanılamıyor vites değişim.ikazı vermiyor bilginiz olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Selamlar. İstanbuldan yetkili - bilgili - yetenekli kardeşlerim:)

Bu kardeşinize bi yardım imkanı var mı.

2011 Mk2,5 kasa Collection. Bu aracımın giderken kapılarının otomatik kilitlenmesini çok istiyorum.

Bi hayır sahibi el atsa:)

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

bugün geldi sayılır elimde olur büyük ihtimal.ama ankara'dan bir arkadaşım sağolsun tüm modları açtı spor moda aldık aracı alt devirlerde toparlanması daha hızlı ve hissedilir derecede performan arttı.yakıtta artma yok tam tersine özellikle şehir dışı kullanımında bariz düşme oldu.kabloyu programı kendi aracımda iyice kurcaladıktan sonra bana yakın olan arkadaşlarada elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.ama ilk kendi aracımı kurcalayım deneyimlerimi sabitliyeyim ondan sonra :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

bugün geldi sayılır elimde olur büyük ihtimal.ama ankara'dan bir arkadaşım sağolsun tüm modları açtı spor moda aldık aracı alt devirlerde toparlanması daha hızlı ve hissedilir derecede performan arttı.yakıtta artma yok tam tersine özellikle şehir dışı kullanımında bariz düşme oldu.kabloyu programı kendi aracımda iyice kurcaladıktan sonra bana yakın olan arkadaşlarada elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım.ama ilk kendi aracımı kurcalayım deneyimlerimi sabitliyeyim ondan sonra :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Hayırlı olsun cihazınız. Focus 2.5 a spor mod açıldı yani? Emreee :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Koç

eveeeet kablomuz geldi test edildi modlarla oynandı arızalar bağlantı hatası vardı silindiiiiiiiiiiiiii. :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :good1:

konuyu araştırıp bizi bilgilendiren arkadaşımıza çok çok teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı

eveeeet kablomuz geldi test edildi modlarla oynandı arızalar bağlantı hatası vardı silindiiiiiiiiiiiiii. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::good1:

konuyu araştırıp bizi bilgilendiren arkadaşımıza çok çok teşekkür ediyorum

Program olarak ne kullanıyorsunuz? Yoksa cd si yeterli mi?
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hayırlı olsun cihazınız. Focus 2.5 a spor mod açıldı yani? Emreee :)

Abi ben şimdi anladım ki bizim kabloda bir yanlışlık var. Harekete geçmeden önce içinin açılıp değişiklik yapılan kabloların kontrol edilmesi lazım :)
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Abi ben şimdi anladım ki bizim kabloda bir yanlışlık var. Harekete geçmeden önce içinin açılıp değişiklik yapılan kabloların kontrol edilmesi lazım :)

Bu spor mod durumları gerçekten ciddi konular Emre. Başındaki durumlar bi geçsin kafan rahatlasın bu konuya yoğunlaşalım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
(düzenlendi)

Bu spor mod durumları gerçekten ciddi konular Emre. Başındaki durumlar bi geçsin kafan rahatlasın bu konuya yoğunlaşalım.

Aynen abi oğlan bir gelsin de sonra bakalım inş.

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Forscan programi da cok iyi bir programdir.

Adim gecmis konuda tesekkur ederim. [emoji4]

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Aracta sistem yoksa aktif etseninz de bisey degismez. Bazi ozellikler sirf elm'den tiklayarak aktive edilemiyor. Lastik basinci, fren balata uyarisi, cam suyu ikaz gibi ozellikler.

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur BOYACI
(düzenlendi)

Araç bilgisayara bağlandığında bazı farklı özelliklerin de kullanılabildiğini biliyorum. Belki bilgisayara bağlanmadan da uygulanabilecek kısa yollar vardır. Yukarıda konuşulanların dışında bildiğim başka bir özellik (bir arkadaş 2011 collection focusta yapmıştı); radyo kanal frekans vs. bilgisi gösterge panelindeki küçük ekrana da taşınabiliyor. Örneğin gösterge panelinde ortalama yakıt tüketimi vs yazan satırda POWER FM yazıyor.

tarihinde Onur BOYACI tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Kırtman

Ali Bey,

Kemer ikaz lamnasinin yanmasini ve ikaz sesinin cikmasini engellemek icin kemer tokasina 2 sn ve 2 dafa basip cekiyorsunuz. SAniyorum 9 defa basinca tamamen devre disi kaliyor. Daha once paylasildi mi bilmiyorum.

Ali Bey sanirim bu tip seyleri kastediyor cunku bu kullanma kilavuzunda yazmaz.

Bu arada bu kisa mesafeli kullanimlar icin eklenmis bir ozellik, bu ikazi kapatirsaniz airbagi de iptal ettiginden uzun yolda kesinlikle kullanilmamali, her seyden once can guvenligi.

Saygilar

Herkese hayırlı günler.

Aracimin emniyet kemeri uyarısını kapattim. Uyari vermiyor artik. Eski haline nasıl getirebilirim. Uyarı vermisi icin ne yapmam lazim???

Yorum bağlantısı
Samet Erozan

Focus 2.5. Titaniumda airbag kapatma yeri anahtari veya düğmesi varmi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...