İçeriğe Yönlendir

Focus II - Gizli Özellik Açma

Ali Eren

Recommended Posts

Ersin Özkaya

Fault codes diye sarı işaretli menüye giriyorsun, hata kodlarını önce aratıyorsun, eğer hata kodu çıkarsa sağ üst köşede üst üste 3 nokta var ona tıklayıp clear faults codes on ECU ya tıklayıp hata kodunu silebilirsin, ama silmeden hata kodlarını not al belki tekrar verirse o arızaya rahat yoğunlaşabilirsin.Bu arada üstte ki mesajı yeni gördüm, Eşleştirmeyi halen yapamadın mı?

Tamam baglandim kodu gördüm ama 3 noktaya dikkat etmedim.bi deneyeyim o zaman simdi.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

O uç noktayi göremedim.dediğin ekran burasi değil mi?

Senin resimde bende göremedim ama bende ki resimleri atayım,

4247ae36172163e3b3bfe07c6e041d70.jpg

55442eb2e14af40e0011e63e90f11713.jpg

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Senin resimde bende göremedim ama bende ki resimleri atayım,

W6pb88.png

Sürüm farki var o zaman.bulamiyorum silmeyi.bide para verdik.biraz daha arastirayim o zaman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar,

Alıntı yaparken lütfen resimleri silin. Aynı resmi bi kaç defa görüyoruz.

Clear fault codes diye bir şey çıkmalı. Onu görmüyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Resimde görüldügü gibi. Maalesef cikmiyor bende silip yeniden yuklesem ama saatin alirken kod felan vermedi.yeniden silip yuklesem parayla aldiracak.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Resimde görüldügü gibi. Maalesef cikmiyor bende silip yeniden yuklesem ama saatin alirken kod felan vermedi.yeniden silip yuklesem parayla aldiracak.

Satın aldığın uygulamalar senin gmail hesabında tanımlı, yeniden yükleme ücretli değil. Bir silip yükle istersen ama tam da senin duruma emin olamadım şimdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Satın aldığın uygulamalar senin gmail hesabında tanımlı, yeniden yükleme ücretli değil. Bir silip yükle istersen ama tam da senin duruma emin olamadım şimdi.

Silip yukledim yine ayni.nerde hata yapiliyor aceba?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Silip yukledim yine ayni.nerde hata yapiliyor aceba?

Senin telefonda kısayol tuşları varsa o noktaların görevini görüyor olabilir, bazı telefonlarda o şekilde ekstra işlevler var, birde ona bakabilir misin?

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Senin telefonda kısayol tuşları varsa o noktaların görevini görüyor olabilir, bazı telefonlarda o şekilde ekstra işlevler var, birde ona bakabilir misin?[/quote

Aynen dediğin gibi kardeşim telefonun kisayol tuşuna koymislar .

tarihinde ersin özkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Rom güncellemesi olmadan menüde gözükmedi zaten. Menüde ecomod gözüküyor fakat aktif olarak çalışmıyor.

orjinal rom ile bilgisayarda aktif etmeme rağmen menüde gözükmedi, sonra rom güncellemesi yaptım, menüde gözüktü ve aktif olarak çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Yasin_On
(düzenlendi)

orjinal rom ile bilgisayarda aktif etmeme rağmen menüde gözükmedi, sonra rom güncellemesi yaptım, menüde gözüktü ve aktif olarak çalışıyor.

Mustafa şanslısın o zaman. 2009 larda aktif çalışmıyor diyorlar. Aliexpressden bende sipariş verdim. Kablo gelince deniyeceğim.

tarihinde Yasin_On tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Kabasakal

sony teyp testi tum fordlarda sony sıstemlerınde gecerli..

1. Araç göstergeleri aktif hale getirip teybi açınız.

2. Teyp üzerinde cd çalar tuş grubundan 3 ve 6 numaralı butonlara 3 saniye boyunca basılı tutunuz.
3. Araçta standart olarak bulunan 4 adet hoparlör tek tek test edecektir.

şu audı bmw lerde bulunan kontak acınca kısa farların yanması ozellıgı de gızlı kalmıs olsaydı da kesfetseydık keske :(

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Kontak acinca kisa farlarin acilmasi bir modul ile kolayca hallediliyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Bi videoda mk2 nin göstergesindeki yukarı okun 4500-5000 devir civarında yazdığını gördüm ama kendi aracimda deneme şansım olmadı. Aktif olsa da pek kullanışlı değil gibi görünüyor. Yazılımla oynayıp devri atarlayabilsek süper olurdu.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Bi videoda mk2 nin göstergesindeki yukarı okun 4500-5000 devir civarında yazdığını gördüm ama kendi aracimda deneme şansım olmadı. Aktif olsa da pek kullanışlı değil gibi görünüyor. Yazılımla oynayıp devri atarlayabilsek süper olurdu.

Ben açtırdım ancak sadece ilk kontak açtığımda bütün ışıklarla birlikte yaonıyor sonra sönüyor abi.Kullanım sırasında yanmıyor.

Connecte vardı bunda yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

cihaz gelmedimi daha :D

Geldi abim cihaz bende, Gem modülüne bağlanıp, otomatik kapı kilitleme özelliğini açamıyoruz. Cihazı bir gözden geçiricem. Olmadı diğer özellikleri bir ara görüşüp açalım Abim..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Ben açtırdım ancak sadece ilk kontak açtığımda bütün ışıklarla birlikte yaonıyor sonra sönüyor abi.Kullanım sırasında yanmıyor.

Connecte vardı bunda yok :)

Benim 2.5   2011 titanyum focusumda vites değiştirme uyarısı gayet sitabil çalışıyor. Tam olarak kaç bin devirde çalışıyor dikkat etmedim ancak 2500 devir civarında çalışıyor. Benim araçtamı sorun var acaba ? :)

Yorum bağlantısı
Olgaç Öcek
(düzenlendi)

Selamlar ,

ELM327 kablo kullanarak , C-max 2011 sonrası aracı için özellikleri açan biri / birilerine ihtiyacım var arkadaşlar. 

Lütfen ses edebilir mi?

Neleri açtığını soracaktım..

Tşk.

tarihinde Olgaç Öcek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Selamlar ,

ELM327 kablo kullanarak , C-max 2011 sonrası aracı için özellikleri açan biri / birilerine ihtiyacım var arkadaşlar. 

Lütfen ses edebilir mi?

Neleri açtığını soracaktım..

Tşk.

Titanyum ve üstünde tek faydalı değişiklik, otomatik kilitlemeyi aktif etmek. Onun dışında yapılacak bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Titanyum ve üstünde tek faydalı değişiklik, otomatik kilitlemeyi aktif etmek. Onun dışında yapılacak bir şey yok.

Nasıl yani otomatik kilitleme sadece Titanium ve üzerinde mi var, alt modellerde yok mu ?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Benim 2.5   2011 titanyum focusumda vites değiştirme uyarısı gayet sitabil çalışıyor. Tam olarak kaç bin devirde çalışıyor dikkat etmedim ancak 2500 devir civarında çalışıyor. Benim araçtamı sorun var acaba ? :)

Bugün denedim, 4500 devire gelince kırmızı ok yanıyor, spor sürüşü destekliyor benim focusum senin ki gibi yaşlı dede sürüşünü değil :p:D

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)

Nasıl yani otomatik kilitleme sadece Titanium ve üzerinde mi var, alt modellerde yok mu ?

:) Onu demek istemedim. Titanyum ve üzeri için yapılacak başka bir şey yok diyorum. Trend için yokuş kalkış ve lastik basıncı var ama bunlar zaten titanyumda standart.

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...