İçeriğe Yönlendir

Focus II - Gizli Özellik Açma

Ali Eren

Recommended Posts

Burak Dinç_1

Selamlar FOruma yeni üye oldum ufak araştırma yaptım ama aradıklarımı bulamadım

wv grubundaki gibi wag com tarzı bi araçlar gizli özellik açma varmıdır focuslarda.

Aracım Titanium X MK 2.5 2008 Model 16 TDCİ

1-Follow me gizli özellikmidir açılabilirmi ?

2-KAdran Selamlama Gauge Sweep Test Modunda Var bunu kontak açınca aktif hale getirebilirmiyiz

3-ESP Beyinden açılıp tuşu alınıp aktif hale getirebilinrmi

4-Sony Teybe Orijnal Olarak USB Baülantısı nasıl yapılır.

5-Sizin bildiğiniz gizli özellikler varsa yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

1- bildiğim kadarıyla hayır

2-hayır

3- esp yoksa hayır

Yorum bağlantısı
Misafir

Selamlar FOruma yeni üye oldum ufak araştırma yaptım ama aradıklarımı bulamadım

wv grubundaki gibi wag com tarzı bi araçlar gizli özellik açma varmıdır focuslarda.

Aracım Titanium X MK 2.5 2008 Model 16 TDCİ

1-Follow me gizli özellikmidir açılabilirmi ?

2-KAdran Selamlama Gauge Sweep Test Modunda Var bunu kontak açınca aktif hale getirebilirmiyiz

3-ESP Beyinden açılıp tuşu alınıp aktif hale getirebilinrmi

4-Sony Teybe Orijnal Olarak USB Baülantısı nasıl yapılır.

5-Sizin bildiğiniz gizli özellikler varsa yardımcı olurmusunuz

Burak Bey,

Buradan devam edebilir, burada ve aşağıdaki linkte daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Saygılarımla,

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/171906-ford-focus-gizli-kalm%C4%B1%C5%9F-bilgiler/

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/238712-yeni-efsanem-34-ymn-29/?p=2584017

Yorum bağlantısı
Burak Dinç_1

Arkadaşlar daha sert daha bilimsel daha açıklanmamış bilgiler lazım sadece ford servisinde açılabilen özellikler yada bi kaç bi yere parça takılarak lehim yapılarak olabilen özellikler lazım :)

araç hareket edince kapılar kitlemiyor ?

Yorum bağlantısı
Burak Dinç_1

Kapıları kilitleyince 4 lünün yanıp ikaz vermemesine ne demeli illaki şıkırt sesinimi duyucaz

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

2007 focus collection da vites arttirma isigi mevcut acaba aktif etme sansi olur mu(test gauge menude isigi yaniyor)

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

rom güncellemesi yaptınız mı ?

Rom güncellemesi olmadan menüde gözükmedi zaten. Menüde ecomod gözüküyor fakat aktif olarak çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bizim 2008 Ghia'da ilk başlarda çalışan bu uyarı ışığı kendiliğinden iptal oldu. Servis güncelleme yaptımı bilmiyorum ama çalışmadığından eminim.

İlk zamanlar çalışıyorsa yazılımla da açılabilir diye düşünüyorum ;)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Andoid için torgue programı yasal hale getirmeyi bilen var mi?

Kardeşim yasal halini bilmem ama lazımsa ben ücretli aldım, merkeze uğradığında ilgileniriz :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Kardeşim yasal halini bilmem ama lazımsa ben ücretli aldım, merkeze uğradığında ilgileniriz :good1:

Himm. Merkeze geldigimde müsait olursan gorusebiliriz.torgui yi nereden kaça şahin almistin?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Google playdan telefonumda kurulu 11 TL gibi bir şeydi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Google playdan telefonumda kurulu 11 TL gibi bir şeydi

Fazla birsey değilmiş.peki baya ozelligi aktif oldu mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hata kodlarında silme yapamamıştım, onları hallettim, eğer araca binince aktif edersem GPS kayıdı tutuyor, en yuksek devir, en yüksek hız vs gibi bilgileri kayıt tutuyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Soner Alp

Mondeo MK4 de kullanan varmı neleri değiştirebiliyoruz ?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hata kodlarında silme yapamamıştım, onları hallettim, eğer araca binince aktif edersem GPS kayıdı tutuyor, en yuksek devir, en yüksek hız vs gibi bilgileri kayıt tutuyor.

Bu arada bendeki kablo değil bluetooth ile bağlanıyor
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Ben simdi aldim 11 TL ye ama baglanamdim.nerden girip yapacam yardimci olabilir misin?
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Elm cihazı var değil mi sende

Evet elm var bulututlu başka programlardan baglandim ama bundan bulamdim

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Telefonun bluetooth açık olacak, programı açınca önce araç için profil oluşturacaksın, telefonla cihazı eşleştirince işlem tamam.

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Tamam profil olusturdum bulititda acik ama eşleştirme nazil onu bulamadim

Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Telefonun bluetooth açık olacak, programı açınca önce araç için profil oluşturacaksın, telefonla cihazı eşleştirince işlem tamam.

Ayrıca hata kodunu okudum am silemedim.sadece kapat ve web sayfasına git diyor.sen hangi menüden siliyorsun?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ayrıca hata kodunu okudum am silemedim.sadece kapat ve web sayfasına git diyor.sen hangi menüden siliyorsun?

Fault codes diye sarı işaretli menüye giriyorsun, hata kodlarını önce aratıyorsun, eğer hata kodu çıkarsa sağ üst köşede üst üste 3 nokta var ona tıklayıp clear faults codes on ECU ya tıklayıp hata kodunu silebilirsin, ama silmeden hata kodlarını not al belki tekrar verirse o arızaya rahat yoğunlaşabilirsin.

Bu arada üstte ki mesajı yeni gördüm, Eşleştirmeyi halen yapamadın mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...