İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Tevfik Işık
Okay Kaygusuz yazdı:

Babam sağ olsun depoyu doldurdu. Cebimide 200lira koydu.

J7k8aN.jpg

Okay hocam şu göstergeye bir el atsan da içini temizlesen,meg palstixle de camındakı kılcal çizikleri alsan.👍

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Tevfik Işık yazdı:

Okay hocam şu göstergeye bir el atsan da içini temizlesen,meg palstixle de camındakı kılcal çizikleri alsan.👍

Cok iyi olurda bunlarda gosterge sokmek biraz zahmetli cubuklari yerinden cikartinca adaptasyonu bozuluyor bir cok arabada gördüm ondan ellemiyecegim dedim kendi kendime.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Oto elektirik kalorıfer üstüne kendı işyerini kursan okay iyi olmazmı

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Erkan Işık yazdı:

Oto elektirik kalorıfer üstüne kendı işyerini kursan okay iyi olmazmı

Evet Düşünüyorum bu işi benim fotografcilik isi gittigi yere kadar sonra kesin kararla cesaretle acmak lazim ama cesaret yok bende.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Okay Kaygusuz yazdı:

Evet Düşünüyorum bu işi benim fotografcilik isi gittigi yere kadar sonra kesin kararla cesaretle acmak lazim ama cesaret yok bende.

Hangi işini daha cok sevıyorsan o işi yap ama o torpido sökmek kolay bir iş degıldır ayrıca sanayıde hergun kalorıfer yapacaksın dıyede bir şart yok yeri gelir torpıdo söker toplarsın yerı gelır baska işler olur 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Cok iyi olurda bunlarda gosterge sokmek biraz zahmetli cubuklari yerinden cikartinca adaptasyonu bozuluyor bir cok arabada gördüm ondan ellemiyecegim dedim kendi kendime.
Kodlama bile yapmadan soktum geri taktim bisey olmaz. Ibreleri sokmeyeceksin on cam kismi kasayla birlikte ayriliyor.

Sokme takma videolari var nette.
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Miqo yapar o işi , pastalar camını tertemiz oluyor gerekirse ufaktan zımpara da geçer
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

Hangi işini daha cok sevıyorsan o işi yap ama o torpido sökmek kolay bir iş degıldır ayrıca sanayıde hergun kalorıfer yapacaksın dıyede bir şart yok yeri gelir torpıdo söker toplarsın yerı gelır baska işler olur 

Aslına bakarsak bu sekilde benim gelirime arti koyuyorum diger turlu sadece dukkan isi is oldu olmadi stres. Fotografcilikta guzel is seviyorum ama arabalarla ugrasmak daha keyifli

Metin Akbal yazdı:

Kodlama bile yapmadan soktum geri taktim bisey olmaz. Ibreleri sokmeyeceksin on cam kismi kasayla birlikte ayriliyor.

Sokme takma videolari var nette.

Denemek istemiyorum ya ben aslinda kendi aracimla ugrasmaktan haz almiyorum musteri arabasi yapmak daha cok keyf veriyor bana.

Furkan Bakırel yazdı:
Okay Kaygusuz yazdı:

Miqo yapar o işi , pastalar camını tertemiz oluyor gerekirse ufaktan zımpara da geçer

Ugrasmak icimden gelmiyor fiko

Biraz önce bir dizel boraya can verdim cekis sorunu ile geldi ps bagladim hata okudum valf hortumlari yalnis baglanmis ve maf sensoru devamli hata veriyordu cikma maf aldik ariza okudum duzene gelince araba kafa kaldirmaya basladi sadece iscilik ücreti aldim bende.

JdJjMh.jpg

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Evde canim sıkıldı haritalarda bi disari cikip çevreyi gezeyim dedim kapinin önünde arabam duruyor ahh ahh erkek 

Qre8DY.png

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Sen gene şanslısın bizim oralarda gezince eski arabamı görüyorum ben :D

Qrlxkc.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Babamin cityvanin yag filtre değişimini yaptirdim.

QjpEvH.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Çok emek var be.helal olsun :nazar:

İnsanın elinden iş gelmesi böyle birşey.

Bu kasa golf benimde en beğendiğim. Bazen sebepsizce kendime otomatik lpglilerin ilanlarına bakarken buluyorum.

Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Emin Önal yazdı:

Çok emek var be.helal olsun :nazar:

İnsanın elinden iş gelmesi böyle birşey.

Bu kasa golf benimde en beğendiğim. Bazen sebepsizce kendime otomatik lpglilerin ilanlarına bakarken buluyorum.

Allah kaza bela vermesin.

Sakin otomatik almayın ömürleri doldu bu araclarin zaten performas yok 1.6larin birde otomatik girerse cok zor. Temiz bilinmedik araba alınmaz otomatik.tskler

Biraz önce bir golf4 kalorifer isitmayan sunger atiyor sikayeti ile geldi olayi cozdum. Sonra gaz pedal teli cok bosluk vardi onuda yaptim musteri baya memnun kaldi.

QcACyj.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

dün cekiş sorunu yasayan bir dizel 1,9tdi boraya can verdim n75 turbo hortumları yalnıs baglandıgı için arac sürekli limp moda düşüyormus baglantımı yaptıktan sonra araba asfalt kazımaya basladı limp moda elveda dedik. para almadım.

QD1UVG.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
dün cekiş sorunu yasayan bir dizel 1,9tdi boraya can verdim n75 turbo hortumları yalnıs baglandıgı için arac sürekli limp moda düşüyormus baglantımı yaptıktan sonra araba asfalt kazımaya basladı limp moda elveda dedik. para almadım.
QD1UVG.jpg

Olsun sevap almış oldun. O da çok değerli. Eline emeğine sağlık.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Hacı Şenyurt yazdı:

Olsun sevap almış oldun. O da çok değerli. Eline emeğine sağlık.

çogundan para almıyorum zaten. mutlu edip memnun göndermesindeki o his bambaska.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

Babamdaki t4 aşkı

2 caravella 

1 cityvan

2.5tdi 102likler

rpSxtp.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Masallah ne bu koleksiyon mu, sende bari MKIV koleksiyonu yap 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ebrar Tüfek yazdı:

Caravellenin arkada sol camın orda kontrol paneli varmı 

Mavide var siyahta yok herhalde yalnista hatirliyor olabilirim ama dijital klimada arkayi durduruyon felan o 2sinde de var.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Okay Kaygusuz yazdı:

Mavide var siyahta yok herhalde yalnista hatirliyor olabilirim ama dijital klimada arkayi durduruyon felan o 2sinde de var.

Hastayım ona işte, parlament mavi olacak bide :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

Bagaj amortisörleri degistirdim artik yukarda tutmuyordu. Ilk oem takilan cikti. Fazla kullanilmamis demekki. 50 tl ciftine verdim

Sonra aksama dogru dizel 1.9tdi çekmeyen bir bora geldi gündüz aramisti beni aksam musait olurum dedim ona gore onlada soyle bir turladik arabayi ölçtüm sonra nokta atisimi yaptim bir n75 valfi 2metrede hortumlarini degistirdim. Araba eski sağlığına kavustu 100tl işçilik aldim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

günlerim sanayide geciyor Ustama yardım ediyorum takılıyorum gün öldürüyorum

Kaygusuz oto

yCfVNp.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

arkadasımın bora aracının alternatörünü söktük yarın bakıma verecegim.

yjr83M.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Okay Kaygusuz yazdı:

arkadasımın bora aracının alternatörünü söktük yarın bakıma verecegim.

yjr83M.jpg

volkar da said ustaya selam söyle :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...