İçeriğe Yönlendir

Bu da Benim Değerlim: Golf MK4 Tdi

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Okay Kaygusuz
Serkan Karakoca yazdı:

volkar da said ustaya selam söyle :)

biraz önce gözde elektronik var googleden şaşmaz alternatör yazdım orası cıktı :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Gösterge panelindeki kir ve çizikleri hallet hocam. Gözün gönlün açılsın. Elinden de geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

uzun zamandır kalorifer sünger sorunları işi denk gelmiyordu bugun 2araba yaptım bir golf4 bir bora

y0krHh.jpg
y0kQkM.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Bugun bir bora daha yaptim kalorofer menfezlerinden sungerler gelmiyormus iyi isitmiyor ve soğutmuyormuş 

CRCgMQ.jpg

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Dün sabah 5te yola ciktim karabük safranbolo bartin ve zonguldak caycuma yolunda bir arkadas vardi hepsinin arabalarinin kalorifer sorununu hallettim geldim toplamda 8 araba yaptim. Hepside temiz ustaya hasret kalmis insanlardi.

CuqnRt.jpg
CuqRtQ.jpg
CuqJOc.jpg
CuqrAe.jpg
CuqQUR.jpg
CuqCTN.jpg
CuqSvP.jpg
Cuqu6q.jpg
Cuq5CY.jpg
CuqIi0.jpg
CuqTtv.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Yeni ürünüm 

Sali günü yine bir rota olusturdum kendime. Eskişehir kütahya denizli dinar burdur isparta bucak antalya alanya turum var kalorifer tamiri icin gidiyorum dostlar.

CB0jGe.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Arabayi en son c.tesi kullandim sabah bi bakkala gideyim dedim abs isigi yandı. Araba durdugu yerde arizaya geciyor 😀😀

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Arizayi buldum pompanin sigortasinin ayaklari oksitlenmis zimpara cektim pas çözücü sıktım 

CqE23s.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

2.3gunluk turum bitmistir evindeyim 

Rota olarak afyon denizli isparda burdur bucak antalya alanya olarak bitirdim toplamda 10 araba yaptim herkes cok memnun kaldi 2 tane sifirdan beri sahip olduklari arabalara denk geldim o his cok guzel arabalar cam. Cektigim fotoğrafları en kisa zamanda yukleyecegim toplamda 1650km yol yapmışım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Adamlarin telefonunu varsa sifirdan brri olanlara bi el atalim :) Otomatik olanlara ozellikle.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:

Adamlarin telefonunu varsa sifirdan brri olanlara bi el atalim :) Otomatik olanlara ozellikle.

nasıl yani anlayamadım ordaki inceligi :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
nasıl yani anlayamadım ordaki inceligi [emoji4]
Belki satilirsa falan cevremize duyuralim anlaminda [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:

Belki satilirsa falan cevremize duyuralim anlaminda emoji16.png

Alanya'da vardı tam bıkmıstı klıma calısmıyormus satma durumana kadar gelmiş gercekten klimasız arabaya binilmez buralarda yapınca bol bol dualar aldım 90bindeydi daha bora

Biride pd 130luk bora 151binde 60 bin verdim vermiyor :) sıfırdan beri bizde diyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mert Gulkokan yazdı:

Sizin yaptığınız işlem nedir
Nasıl size ulsşıyor insanlar ve yaklaşık ücretiniz nedir ?

benim yaptıgım işlem sıcak soguk ayırıcı ve yönlendirici klepenin sünger yenileme işlemi fabrika sunger kullanıms delikli klepenin üzerine zamanla bu süngerler attıgı için sıcak soguk biribirine karısıyor deliklerden bende kendinden yapıskanlı aleminyum ipli folya bant kullanıyorum. stabil ücretim 200 tl bazen mekanizma bozuk veya teli kopmuş yerinden cıkmışsa ona 300 tl alıyorum. bana kendi grubum var facebookta ve bazı golf4 bora tarzı gruplardan ulasıyorlar ben post acıyorum müsteri topluyorum yogunluga göre illere gidiyorum.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mert Gulkokan yazdı:

Aklımda 1.9 tdi pd105 130 otomatikler var golf passat bora leon skodalar ortak hepsi zaten
1.9 taş gibi de o yıllarda vw grubu hangi otomatiği kullanmış ?

hiç bilgim yok @Mustafa Arıkan bilir onun pd motoru ile aynı

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Aklımda 1.9 tdi pd105 130 otomatikler var golf passat bora leon skodalar ortak hepsi zaten
Passattaki 1.9 TDI ZF kesinde Bora daki Aisin yanlis bilmiyorsam.
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:
Mert Gulkokan yazdı:

Passattaki 1.9 TDI ZF kesinde Bora daki Aisin yanlis bilmiyorsam.

golf4 pd ? bide vt ?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
golf4 pd ? bide vt ?
Boradaki ile aynidir. Aisin. Golf Bora motoru ayni da Passattaki motor dikine degil miydi? Motorlarin konumuda farkliydi diye hatirliyorum.

Vt ney?

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

doru biri düz biri yan, vt eski nesil dizel benimki gibi mekanik pompalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mert Gulkokan yazdı:

Sizin aracın eskişehirde lacivert gti olanı var gaza bastımı önü arkası ayrı gidiyor çok yüklü olfuğu belli sabahları işe giderken arada denk geliyor

Eskisehirde arkadasimin mavi var 1.8t gti. 26 vk 219 plaka. Lacivert dizel pd 130 var birde. Sari polo cupra var pd.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...