İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı
Okay Kaygusuz yazdı:

vurdunuz sandım gecmiş olsun

Teşekkürler.

Coşkun Basan yazdı:
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Geçmiş olsun ben bu tarz durumlarda bayanlara öncelik veriyorum acemi olabiliyor hem benim hemde kendi aracının zarar görmemesi için yapılması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum. Kavşağın içinde olup ileri hareket edeceginizi düşünmemiş olabilir

Aslında ben ortaya geçip aşağıya ilerleyeceğim. Ama o ortadan girince, aşağıya doğru gideceğini düşündüm. Kabahat biraz da bende. Öte yandan başlangıçtan itibaren sola burun gösterip durmasından işkillenmeliydim. Her neyse kimseye bir şey olmadan kurtardık. O hanımefendinin benim arka tarafımdaki şeritten galip doğrudan U dönüşü yapması lazım, ama ya düşünemedi, ya da beceremedi.   

Alpay Sumer yazdı:

ne yalan soyliim Ben ilerde gelir bidaha donmeye calisir diye bekledim 😁

:D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Geçmiş olsun. Önemli olan bu tip olaylarda bir şey olmadıysa kafaya çok ta takmadan hayata kaldığı yerden devam edilmeli. Sonuçta insanız hepimiz hata yapabiliriz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

O hanımefendinin benim arka tarafımdaki şeritten galip doğrudan U dönüşü yapması lazım, ama ya düşünemedi, ya da beceremedi.   

:D 

Daha doğrusu kuyruğa girmek istemedi. Uyanıklık yaptı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kötü ama insan dahi olsa önce kendi canım sonra karşısı. Çok sert çevirmiş direksiyonu. Otomobil gibi alçak değil ki kurtarsın. Arabayı da tanımıyor belli ki 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Böyle şeyler refleksle oluyor. Birşeye hele canlıya çarpmadan kaçınma refleksi. Düşünecek bir kaç sn. olsa istemeden de olsa düz süreriz arabayı, sürmeliyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Önder Özcan yazdı:

Böyle şeyler refleksle oluyor. Birşeye hele canlıya çarpmadan kaçınma refleksi. Düşünecek bir kaç sn. olsa istemeden de olsa düz süreriz arabayı, sürmeliyiz.

3 sene önce dediğiniz gibi yapmıştım istemeyerekte olsa. 5 kişinin canı daha kıymetli kıyaslayınca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Aydın Sert yazdı:

Ne yapılmaması gerektiğine dair bir video.

Araç sanırım Kangoo.

http://video.haber7.com/video-galeri/145640-yola-firlayan-kopek-dehseti-yasatti

3-4 saniye boyunca köpek yola çıkıyor, sürücü o sırada nereye bakıyor acaba anlamadım. Allah korumuş ucuz atlatmışlar. Arkadaki aracın kameradan bile rahatça görülüyor köpek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ESP üretildiği yılda olsa kurtulurdu araç bence.

Üzücü olmuş.

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Benzer bir durumda aynı kasa aracım ile 6 metre bariyer yamultup 3 de bariyer ayağı mefta etmiştim. ESP gibi güvenlik önlemleri opsiyonel olmamalı İyi ki can kaybı olmamış

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Haberlerde izlemişsinizdir, herkes audi ve motosiklet sürücüsünü suçlarken, Hyundai sürücüsünün de yolu ortaladığı, neden bu hareketi yaptığını sorgulamamış.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Haberlerde izlemişsinizdir, herkes audi ve motosiklet sürücüsünü suçlarken, Hyundai sürücüsünün de yolu ortaladığı, neden bu hareketi yaptığını sorgulamamış.
Hyundai surucusu de donmek istemis olabilir ama sinyal yok.
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Metin Akbal yazdı:
Ahmet Ekici yazdı:

Hyundai surucusu de donmek istemis olabilir ama sinyal yok.

Sinyal bekleme zaten hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Arıkan

Bugün düğün konvoyunda meydana gelen kaza. Çok şükür kötü bir şey olmadı. Az kalsın tadımız kaçacaktı.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Geçmiş olsun takip mesafesi ve dikkatiniz kurtarmış 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Düğün konvoyunda çok olur böyle, dikkat etmek lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mustafa Arıkan yazdı:

Bugün düğün konvoyunda meydana gelen kaza. Çok şükür kötü bir şey olmadı. Az kalsın tadımız kaçacaktı.

Geçmiş olsun az daha zincirleme olacakmış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Düğün dernek vs. Konvoya girmem kesinlikle 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Cuma günü canım biraz sıkkındı benzinlikte arabayı yıkıyayım dedim. Yıkadım lavaboya süngeri yıkamaya gittim. Geldim arabanın tamponuna biri vurup kaçmış. Bir şey yok gibi ama  zoruma gitti hemen kameranın park moduna baktım vurup kaçanı gördüm bu arada etraftakiler plakayı alamamış birde ne göreyim araç tekrar benzinliğe gelmiş diğer tarafta hiç birşey yokmuş gibi aracını yıkıyor. Niye kaçtın diye biraz söylendim ehliyetini ver dedim oda ne ehliyeti yok. Babası geldi vs. O epey zılgıt yemiştir. Bakkala yolladım buralara gelmiş vs. Hasarın ne ise karşılayayım dediler. Polis arkadaşımı ve ford servis müdürünü aradım. Güvene dayalı işlem yaparsınız yada araç bağlanır çok sıfırlı cezalar vs. Baktım adam asgari ücretli çalışan, kendimi onların yerine koydum belki iyilikten maraz doğar dedim babasına ya o esnada bana çarpsaydı ne olacaktı dedim. Çıt yok haklısın abi.  Servise gittim tampondaki sağ reflektör ve takılı olduğu piano black yer kırılmış ve tampon boyanacak. Tutar 1900 tl. Servisteki tanıdığım usta abi keşke polise bildireydin dedi ve anlattı ehliyetsiz bir otomobili kullanan akrabamı motosikletiyle beraber altına aldı ve geride iki yetim bıraktı. Böylelerine acımayacaksın dedi ve dünyam karardı. Hakikaten  İyilikten maraz doğar.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Servisteki usta polise bildirmiş olarak gitmiş olsaydınız abi keşke bildirmeseydin derdi tahminim.

geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Cuma günü canım biraz sıkkındı benzinlikte arabayı yıkıyayım dedim. Yıkadım lavaboya süngeri yıkamaya gittim. Geldim arabanın tamponuna biri vurup kaçmış. Bir şey yok gibi ama  zoruma gitti hemen kameranın park moduna baktım vurup kaçanı gördüm bu arada etraftakiler plakayı alamamış birde ne göreyim araç tekrar benzinliğe gelmiş diğer tarafta hiç birşey yokmuş gibi aracını yıkıyor. Niye kaçtın diye biraz söylendim ehliyetini ver dedim oda ne ehliyeti yok. Babası geldi vs. O epey zılgıt yemiştir. Bakkala yolladım buralara gelmiş vs. Hasarın ne ise karşılayayım dediler. Polis arkadaşımı ve ford servis müdürünü aradım. Güvene dayalı işlem yaparsınız yada araç bağlanır çok sıfırlı cezalar vs. Baktım adam asgari ücretli çalışan, kendimi onların yerine koydum belki iyilikten maraz doğar dedim babasına ya o esnada bana çarpsaydı ne olacaktı dedim. Çıt yok haklısın abi.  Servise gittim tampondaki sağ reflektör ve takılı olduğu piano black yer kırılmış ve tampon boyanacak. Tutar 1900 tl. Servisteki tanıdığım usta abi keşke polise bildireydin dedi ve anlattı ehliyetsiz bir otomobili kullanan akrabamı motosikletiyle beraber altına aldı ve geride iki yetim bıraktı. Böylelerine acımayacaksın dedi ve dünyam karardı. Hakikaten  İyilikten maraz doğar.
O parayı ödeyecekti bir daha böyle bir Ahmaklığı yapmayacaktı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Uzunoğlu yazdı:

Geçmiş olsun.

Ne oldu peki, ödedi mi, bıraktınız mı peşini?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Metin Uzunoğlu yazdı:

birde ne göreyim araç tekrar benzinliğe gelmiş diğer tarafta hiç birşey yokmuş gibi aracını yıkıyor. 

"Her suçlu mutlaka tekrar olay yerine gelirmiş"  derler.

Demek ki doğru.

Geçmiş olsun.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...