İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Metin Akbal
olay alnı kötüde. sözlerin cok komıgıme gitti [emoji4] ben olsam direk boduzlama gözlerine ateş ederdim.
[emoji16][emoji16] Lutfucugum herseyi yapiyom da gozlerimden ates cikaramiyom o nasil oluyo [emoji23]
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
22 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

emoji16.pngemoji16.png Lutfucugum herseyi yapiyom da gozlerimden ates cikaramiyom o nasil oluyo emoji23.png

gözünü seveyim deme öyle :) cok romantik oluyorsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Araç kamerasını sileceğin geçmediği yere takmak problen yaratıyor mu? Leonda silecekler tam aynanin ordan geçmiyor. Yağmurda sorun olur mu ?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bulanık olur görüntü Z plakalar görünmez, birde yağmur yağmasa bile kirli kalan sıkımda görüntü hiç olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

silecegin gecmedigi yere taktiginizda camdaki leke camur goruntuyu etkiler kaliteli goruntu alamazsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Anladım. Aynanın arkasına gizlerim diyordum ancak oradan silecek geçmiyor. Silecekler yan direklerde aşağıya doğru iniyor. Artık bir karış aşağıya , hafif sol yada sağ tarafa takarim.

Yorum bağlantısı
Talat Tekin
Onume cikan Polo sokaktan cikiyor. Kavsak kuralini biliyorum buradaki soru cadde sokakta da sagdan gelen kurali mi gecerli. Hakli haksiz aramiyorum bilmedigim birseyi soruyorum.

şu video detaylı anlatmış. şu konuyu ehliyet sahibi herkesin adı gibi bilmesi lazım ama bilsek bile çoğu zaman unutuyoruz bazen işimize gelmiyor falan.

anladığım kadarıyla ara sokak değil. benzer 2 kesişen yol. önce polo geçiyor sonra siz sonra ticari

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ulaşacağım sahibine inşallah, küçük yer burası.
  • Beğen 3
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

İyi yakalamışın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ulaştık numarasına, İstanbul'dan bir amirim ( isim vermem doğru olur mu bilemedim) sayesinde. Benim 2010-2014 tarihlerinde görev yaptığım okulun yeni binasını yapan hayırsever in çıktı araç. Top onlarda artık :)
7b403d3847ad81223bd934bc015098eb.jpg

• Beğen 7
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Bugün akşamüstü aşırı yağmurdan dolayı şehre giden üniversite yolunda tıkanma var, iş makineleri ve araçları gelmiş. Yurt yoluna girip geri geri çıkan öğrencimiz olduğunu tahmin ettiğim kardeş, insan nazikçe yol ister, hatta öncesinde soluna bakar. Ana yola çıkarken pat diye yola dalınmaz. Korna çalıp uyarınca bana yaptığın sinirli hareket (bir dakika falan bir şeyler dedin ) ve sonraki söylenmelerin aynen sana iade... Önce kurallara uyalım, sonra nazik olalım.

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
link
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Valla geri geri gelirken aklıma gelmedi değil. Kabahat bende bas işte yol verme... :D 

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
yazım hatası
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sinyal vermeyenin, emniyet kemerini takmayanın, temel kurallara dahi uymayanın ehliyetini geri alacaksın ve aracı da 1 yıl süreyle bağlayacaksın bu kadar basit ve net. Bak bakalım bi daha yapabiliyor mu. Para cezası ile bazı şeyler düzelmiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Şu son videoyu izleyince fark ettim de ben hayli agresifim ya öyle el kol görücem sakin kalamam sanırım iner kavgaya tutuşurum :D  İzlerken bile inip kavga edecektim :D

Sizi tebrik ediyorum en doğrusunu yapmışsınız, tek hatanız bu henüz gelişmemiş arkadaşa yol vermiş olmak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Budak
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Ne diyeceğimi asıl mağdurun kim olduğunu bilemedim...

Gidiş gelişin olduğu dar sokakta iki taraflı park etmiş araçların arasından slalom yaparak geçmeye çalışan araç sahibi bence sizin de sıkıştırmanız nedeniyle aynaya çarpmış. Açıkçası bu şekilde park etmiş bir araç (ki kaldırıma park etmesi zaten suç biraz daha yanaşsa diyeceğim bu sefer yayalara yer kalmayacak) bunu da göze almış diye düşündüm. Şahsen daha eski model aracımı 5 dk.lıkta olsa kuralları ihlal etmeme adına ve bu şekilde riskler için daha uygun 3-5 km uzağa park ettiğimi bilirim. Evet hukuken hatalı ve yapması gereken araç sahibine ulaşmak/not bırakmak ancak vicdanen bu şekilde park eden de bunu hak etmiş diye düşünüyorum. (Hatta arada doğru bulmasam ve eyleme geçirmesem de böyle park edilen araçları boydan boya çizmek gibi sinir anlarım olur)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ben sıkıştırmadim, öndeki araç geçerken duruyordu, bende devam ettim, bayan da yürümeye başladı. Kaldırıma park eden de hatalı tabiki ama durup tutanak uyuyup kendini haklı çıkarabilirdi sürücü gitmek yerine.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Azad Mirzade yazdı:

Şu son videoyu izleyince fark ettim de ben hayli agresifim ya öyle el kol görücem sakin kalamam sanırım iner kavgaya tutuşurum :D  İzlerken bile inip kavga edecektim :D

Sizi tebrik ediyorum en doğrusunu yapmışsınız, tek hatanız bu henüz gelişmemiş arkadaşa yol vermiş olmak.

inecen hepsini bir güzel dövecen sonra abi tamam sen haklıydın diyecekler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Okay Kaygusuz yazdı:

inecen hepsini bir güzel dövecen sonra abi tamam sen haklıydın diyecekler.

İstanbulda artık arabadan inemiyoruz artık :) baltalılar yollarda.

5cd5430866a97c2580be0909

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
Erdoğan Temur yazdı:

İstanbulda artık arabadan inemiyoruz artık :) baltalılar yollarda.

5cd5430866a97c2580be0909

istanbulda arabadan inmek mi. tövbeee. imkansız, olmamalı, teşebbüs bile edilmez. ama cam arkasından tüm siniri boşaltıyoruz tabikide :) 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Normalde kavşak içindeki aracın dönmesi ve kavşağı terk etmesi beklenir. Eşimin aracıyla seyrederken, dönüp kavşak içerisinde iken, hızını kesmeyip kavşağın içine girmeye çalışan kahverengi renkli Doblo sürücüsü ile burun buruna geldik. Bereket versin ki, kornamızı duyup durdu. Ve elini kaldırıp özür diledi. Ama hatalıydı işte, hızını kesmeli ve kontrol etmeliydi. Neredeyse kaza yapıyorduk.

Araç Polo 1.2 TSİ Allstar, Kamera Xiaomi Yi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...