İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Selim Kaya

Sırf bu gibi durumlardan korktuğum için, döner kavşakta yavaşlayıp yol veriyor ve kurallara uymuyorum maalesef. Geçmiş olsun. Ucuz atlatılmış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Sırf bu gibi durumlardan korktuğum için, döner kavşakta yavaşlayıp yol veriyor ve kurallara uymuyorum maalesef. Geçmiş olsun. Ucuz atlatılmış. 
Kasko bozulur zaten dikkat etmezsek.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Memlekette hakkaten dengesiz cok. 3 seritli yolda 3. seritten sollamak

Su arkadasa iyi korna caldim. Donup ozur dilemedi bile.

Motorcular daha bir dikkatli olmalilar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Metin Akbal yazdı:

Memlekette hakkaten dengesiz cok. 3 seritli yolda 3. seritten sollamak

Ne var ki burada. Adam tapulu arazisini kullanıyor. Ne işin var adamın arazisinde. 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ne var ki burada. Adam tapulu arazisini kullanıyor. Ne işin var adamın arazisinde. 
[emoji23][emoji23] Zenginin mali zugurdun cenesini yoruyor iste agam [emoji16]
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Recep Selim Kaya yazdı:

Mantikli, O yol onun.😁

Senin o yolda gitmen icin Refüje tirmanman lazim😞

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Alpay Sumer yazdı:

Mantikli, O yol onun.😁

Senin o yolda gitmen icin Refüje tirmanman lazim😞

O da yetmez. Önce müsaade isteyeceksin. Uygun görürse arazini kullanmasına izin verecek.

Ama iyi yapmış @Metin Akbal hocam. Sığırlar otlarken ürkütmemek için az öte kaymış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mantikli, O yol onun.[emoji16]
Senin o yolda gitmen icin Refüje tirmanman lazim[emoji20]

Yok agam bizim ucmayi ogrememiz laizm. Bu seferde hava sahamiza girdin derler [emoji23]

O da yetmez. Önce müsaade isteyeceksin. Uygun görürse arazini kullanmasına izin verecek.
Ama iyi yapmış [mention=76937]Metin Akbal[/mention] hocam. Sığırlar otlarken ürkütmemek için az öte kaymış.

Dursaydi da izin isteseydik. Biraz sut isterdik hem de [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

metin allahtan kavga cıkmamıs. korna basıyon diye

gecen bende biyerden geliyordum kaldırımdan önüne dalmaya calısıyordu bende tepkili oldugum için girmeden kornaya basttım camı actı ne basıyon kornaya görüyoruz ya diyor. bende dedim seni uyarmak için önlem alıyorum görüyoruz gardas görüyoruz ee görüyonda niye önüme atlıyon kaldırımdan. kapattım polimik yapmadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Metin hocam senin de biraz şerit ihlalinin var gibi, virajı içten alayım dedin galiba.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Metin hocam senin de biraz şerit ihlalinin var gibi, virajı içten alayım dedin galiba.
Biraz var canim da komple dalmadik :) Ortalama olarak herkesin daldigi kadar kontrollu bir sekilde.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

ABS ile ilgili bir konuya denk gelip atmıştım, buraya da koyayım.

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

metin allahtan kavga cıkmamıs. korna basıyon diye
gecen bende biyerden geliyordum kaldırımdan önüne dalmaya calısıyordu bende tepkili oldugum için girmeden kornaya basttım camı actı ne basıyon kornaya görüyoruz ya diyor. bende dedim seni uyarmak için önlem alıyorum görüyoruz gardas görüyoruz ee görüyonda niye önüme atlıyon kaldırımdan. kapattım polimik yapmadım.

Valla korktu mu tirsti mi bilmiyom [emoji16]
ABS ile ilgili bir konuya denk gelip atmıştım, buraya da koyayım.

Carpsan arabaya yazik carpmasan gunah [emoji16] Gecmis olsun. Video erken kesilmis [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sonrasında arkadaş kusura bakma bile demeden kacip uzaklaştığı için duyulmuyor [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Elektrikli bisikletlerden bu yüzden nefret ediyorum. Trafik ekipleri bunlara ciddi anlamda el atmalı bence. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Akşamüstü hanımın arabasıyla alışverişe gidiyoruz, dört yol ağzında durdum. Sol müsait olunca sağdan gelen linea hız tümseğinden atlayınca ben de yürüdüm. Arkadan gelen ancak uzakta henüz hız tümseğine girmekte olan "usta sürücü" kardeşimiz gaza asılarak hızla arayı kapattı ve bizi sıkıştırdı. Bize de laflar söyledi. Tüm ettiğin kötü laflar sana aynen iade. Telefon elindeydi, sen görmedin önce bizi. Ne olur yol versen, geride kalınca önüne geçince inatla bizi niye sıkıştırıyorsun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Yol hakkı sağdan gelenin. Yol verse güzel olurmuş ama beklemesi gereken sizsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)
Mustafa Arıkan yazdı:

Yol hakkı sağdan gelenin. Yol verse güzel olurmuş ama beklemesi gereken sizsiniz. 

Mustafa hocam buna itirazım yok, zaten geldiği ana yol, tabi ki yol onun.27 yılllık ehliyetim var, 30 yıldır araç kullanıyorum, kimsenin önüne bilerek çıkmam.  Ama arada 3 araç mesafe vardı, ben sola döndüğüm anda gaza yüklenip yetişti ve inatla önüme doğru kırdı. Videonun sonuna dikkat edin elinde telefon var, gelirken telefona bakıyordu, önüne geçince yediremedi kendine... :( 

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
imla
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

aynen vidyoda zaten merso gözükmüyor bahsettiginiz gibi siz dönerken artık nasıl yapıstırıp geldiyse birde tümsek var..

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Görmemle fren+kornaya basma bir oldu.
Akşam akşam kaza yatıracaktı bize.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Erdoğan Temur yazdı:

Görmemle fren+kornaya basma bir oldu.
Akşam akşam kaza yatıracaktı bize.

Refleksleriniz harika!

Antalya'dan dönerken başıma geldi, bir anda yola atlayıp havlamaya başladı, ucuz atlattım sağa kırıp devam ederek!

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben de dün akşam Göcek'te saçma bir olay yaşadım.

2 şeritli şehir içi duble yolda olması gereken hızda sağ şeritte gidiyordum. Arabada bizim aileden başka baldızla bacanak var. Arkamdan sisler dahil hepsini açıp gelmiş bir taksici geldi tam beni geçerken, benim şeridin ortasından bana doğru yürüyen bir hanım var. Kaçamadım sola, çok da hızlı değilim zaten, selektör attım bir kere. Kadın kenara çekilmedi ama ben de durmadım yaklaşıyorum bir daha selektör korna derken ikisinin arasından zor geçtim..

Az ileride de park yeri bulduk girdik. Arabadan çocuğu, bebek arabasını falan indiriyoruz. Bir baktım yanımızda (yolun ortasında) bir tane araba durdu. İçinden bir tane yarma çıktı, 2 kadın 1 de çocuk var arabada. Arkalarından da üstü çıplak iki genç scooterla takip ederek geldi resmen kavgaya gelmişler. Neyse bizim yarma "demin arabayı süren kimdi?" diye hönkürdü. "Bendim" dedim, yanına gittim. Dibime kadar girdi, göz bebekleri büyümüş, ağzı alkol kokuyor. Yüksek perdeden konuşuyor "sen benim ablamın üstüne araba sürdün?" dedim yok, ablan yolun ortasındaydı selektör attım. Solumda araba vardı sola kaçamadım çünkü dedim. "Ne yani çarpacak mıydın ablama?" derken ablası arabadan indi yanımıza geldi. Ama bizim yarma vurdu vuracak belli, aptal gibi bir tipi var çünkü. Sonra adam dövdüm diye anlatacak birilerine. Hiç geri durmadım. Ama muhatap da almadım yarmacığı. Gittim ablasına "ablacım kusura bakma sana bir kastım yok, solumda taksici vardı kaçamadım, sen de yolun ortasındaydın" dedim ablası hiç cevap vermedi, bizim yarma  "o taksiciye de giderim!" diye bağırdı bu sefer ama buna da kimse cevap vermedi. Sonra eşim "napıyorsunuz siz ya, görmüyor musunuz küçük çocuk var" dedi. Yarma cevaben "abla bizim de çocuğumuz var bak" dedi. Sonra bi sessizlik oldu, adamın kendiyle çelişmesini düşündük hep beraber sanırım. Sonra bizim bacanak aldı adamı kolundan tuttu "boşver, bak kasıtlı bir şey yok" falan diyerek götürdü arabasına kadar. O gidince üstü cıplak bebeler de "aile varmış nöysö" falan diyerek gittiler. Sonra bi dayım geldi, orda dükkan sahibiymiş, özetle "sizi dövdürmezdim ben onlara" gibi bi laf etti (dayak yiyeceğimizden emin yani :D ) Sağol dayı dedik o da gitti.

Bu da bize ufak bi anı oldu işte.

• Beğen 3
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
Emre Şimşek yazdı:

Ben de dün akşam Göcek'te saçma bir olay yaşadım.

2 şeritli şehir içi duble yolda olması gereken hızda sağ şeritte gidiyordum. Arabada bizim aileden başka baldızla bacanak var. Arkamdan sisler dahil hepsini açıp gelmiş bir taksici geldi tam beni geçerken, benim şeridin ortasından bana doğru yürüyen bir hanım var. Kaçamadım sola, çok da hızlı değilim zaten, selektör attım bir kere. Kadın kenara çekilmedi ama ben de durmadım yaklaşıyorum bir daha selektör korna derken ikisinin arasından zor geçtim..

Az ileride de park yeri bulduk girdik. Arabadan çocuğu, bebek arabasını falan indiriyoruz. Bir baktım yanımızda (yolun ortasında) bir tane araba durdu. İçinden bir tane yarma çıktı, 2 kadın 1 de çocuk var arabada. Arkalarından da üstü çıplak iki genç scooterla takip ederek geldi resmen kavgaya gelmişler. Neyse bizim yarma "demin arabayı süren kimdi?" diye hönkürdü. "Bendim" dedim, yanına gittim. Dibime kadar girdi, göz bebekleri büyümüş, ağzı alkol kokuyor. Yüksek perdeden konuşuyor "sen benim ablamın üstüne araba sürdün?" dedim yok, ablan yolun ortasındaydı selektör attım. Solumda araba vardı sola kaçamadım çünkü dedim. "Ne yani çarpacak mıydın ablama?" derken ablası arabadan indi yanımıza geldi. Ama bizim yarma vurdu vuracak belli, aptal gibi bir tipi var çünkü. Sonra adam dövdüm diye anlatacak birilerine. Hiç geri durmadım. Ama muhatap da almadım yarmacığı. Gittim ablasına "ablacım kusura bakma sana bir kastım yok, solumda taksici vardı kaçamadım, sen de yolun ortasındaydın" dedim ablası hiç cevap vermedi, bizim yarma  "o taksiciye de giderim!" diye bağırdı bu sefer ama buna da kimse cevap vermedi. Sonra eşim "napıyorsunuz siz ya, görmüyor musunuz küçük çocuk var" dedi. Yarma cevaben "abla bizim de çocuğumuz var bak" dedi. Sonra bi sessizlik oldu, adamın kendiyle çelişmesini düşündük hep beraber sanırım. Sonra bizim bacanak aldı adamı kolundan tuttu "boşver, bak kasıtlı bir şey yok" falan diyerek götürdü arabasına kadar. O gidince üstü cıplak bebeler de "aile varmış nöysö" falan diyerek gittiler. Sonra bi dayım geldi, orda dükkan sahibiymiş, özetle "sizi dövdürmezdim ben onlara" gibi bi laf etti (dayak yiyeceğimizden emin yani :D ) Sağol dayı dedik o da gitti.

Bu da bize ufak bi anı oldu işte.

Geçmiş olsun, valla dayak atacak adam baştan giriyor mevzuya, sende geri vites görmeyince tereddüt etti muhtemelen, nesin necisin gibilerinden :D

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...