İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Okay Kaygusuz
Olgu Erhan yazdı:

Bende de vardı buna benzer bi aksiyon :)

İzmir Ankara Yolu Kavga ve Kasıtlı Kaza ( Boks Maçı )

bunu izlemiştik irlandalı gibiydi :)

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
4 farklı enstantaneyi tek videoya birleştirdim, hepsi 10 dk da olup bitti [emoji4] 
Ses bilerek kapatıldı [emoji3]  
Tarih ve plaka eskide kalmış.

İl emniyet müdürlüğünün önünde kavga etmek de karizma bir hareket [emoji3] birde temizlik görevlisinin kıyafeti işiyle hiç bağdaşmıyor sanırım diplomalı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Okay Kaygusuz yazdı:

bunu izlemiştik irlandalı gibiydi :)

burada şöyle bir sorun var. bilerek kaza yapıyor.  hukukçular daha iyi bilirde bu bilerek mala zarar demek. ikincisi darp var. darp problem edilmezde, bilerek mala zararın cezasını keserler o kesin. devlet hastanesinden çok deneyimli birazda tuhaf bir prof doktor tanıdığım demiştiki, bizim ülkemizde trafik te birisiyle kavga et, sinirinin bozulduğu ile kalırsın, ama arabasına bilerek zarar ver nezarete düşersin. bence doğru... ikincisi de bence birisi bilerek arabayı önüne kıracak kadar gözünü karartmışsa orada durmak karşılık vermeye çalışmak pek akılcı olmazdı zaten. mobil haldeyse öyle kalmaya gayret etmek lazım. defansiv sürüş teknikleri videolarını izlerseniz durursan ölürsün derler hep.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
İl emniyet müdürlüğünün önünde kavga etmek de karizma bir hareket [emoji3] birde temizlik görevlisinin kıyafeti işiyle hiç bağdaşmıyor sanırım diplomalı.
Adamlar rahat [emoji3]
Birisi taksi diğeri servis, trafik hastanenin önüne kadar birikmiş, adamlar kavga derdinde.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Şimdi mevzu şudur. 

İettci amca, nasıl bir baskı yaptıysa arkasındaki bende dahil 3 arabayı en dış şeride sürükledi. Sonrasında ben arkadan son gaz gelen aractan dolayı cesaret edip en sol şeride geçemedim. Frene yüklendiğim içinde arkamdaki leon kornaya abandı . Leon arkasında başka bir arabada onunla beraber 3 araç  frene abandık. Herşey çok hızlı gelişti . Hata kimde. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

İette sürücüsü kasap, sizinde iett otobüsünden kurtulmak için yaptığınız taralı alandan direk sola geçiş kısmında da siz hatalısınız. Otobüs yapmış sizi de yanıltmış arkadan gelen araçların önüne birden çıkmış gibi olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Hata hepinizde. Taralı alana girilmez. bitti gitti.

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selçuk Bakış yazdı:

4 farklı enstantaneyi tek videoya birleştirdim, hepsi 10 dk da olup bitti :) 

Ses bilerek kapatıldı :D  

Tarih ve plaka eskide kalmış.

Taksiciyle minibüsçümüydü kavga eden.. :)

Minibüsçü kesin taksicinin önüne kırmıştır  

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Taksiciyle minibüsçümüydü kavga eden.. [emoji4]
Minibüsçü kesin taksicinin önüne kırmıştır  

Aynen, minibüsçü altta ki [emoji3]
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Bende de araç kamerası var ama hiç ilginç bir olay yansımıyor ki şu konuya bi katkımız olsun 

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
İmla
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Otobüsün boydan boya tüm şeritleri geçip en sol şeride geçmesini beklemiyordum. Rampada kazandığım hızı kaybetmeden, frenleride eskitmeden laylaylom solloyacaktım oysaki. Ciddi bir ön görü eksikliği birde büyük araçların önü kapatmasından kaynaklı ileriden kestirememe durumu oluştu. 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Taralı alana girerek otobüs de sen de hata yapmışsın abi.Kendi şeridinde kalsan zaten rampada kazandığın ivme ile onun sağından geçerdin. Frenlerin eskimesi aytenden senden önemli mi? Leon sürücüsü duramayıp vursa suçlu mu? 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

Rampada kazandığım hızı kaybetmeden, frenleride eskitmeden laylaylom solloyacaktım oysaki.

Bazen hipermil büyük kazalara sebebiyet verir.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ali Darbaz yazdı:

Şimdi mevzu şudur. 

İettci amca, nasıl bir baskı yaptıysa arkasındaki bende dahil 3 arabayı en dış şeride sürükledi. Sonrasında ben arkadan son gaz gelen aractan dolayı cesaret edip en sol şeride geçemedim. Frene yüklendiğim içinde arkamdaki leon kornaya abandı . Leon arkasında başka bir arabada onunla beraber 3 araç  frene abandık. Herşey çok hızlı gelişti . Hata kimde. 

ali abi perişan olacan nasıl giriş sola öyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Hem geri görüş kamerası hemde çift kameralı kayıt,

Türkiye 2 sene garantili / faturalı / aynı gün kargo daha ne olsun ama tadından yenmez [emoji16]

Youtube de beğene basıp yorum atarsanızda forum ailesi olarak çok çok sevinirim [emoji120]

Kamera gerçekten çok başarılı ve uygun fiyatlı arkadaşlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erdoğan Temur

5 saniye daha dayanamadı önündeki öğrenciye çarpacaktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 saniye daha dayanamadı önündeki öğrenciye çarpacaktı.

Derdi neymiş onun. ?
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bu videoyu yetkililere göndermek gerek.
Kac tane gonderdim ah ah. Geri donuste istedim ama sonuc ne bilmiyorum.
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İlgilinen bir arkadaş var. Linki gönderdim. Video sahibi de fox ana habere göndersin. Gereğini yaparlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...