İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Servet Aydın

Geçmiş olsun. Daha yavaş gitsen vurabilirdin de. O dönüşü başlatmış olacaktı tamamen 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Geçmiş olsun. Daha yavaş gitsen vurabilirdin de. O dönüşü başlatmış olacaktı tamamen 
Artik takdiri ilahi demekten baska birsey kalmiyor abi :) Olan kopege olacakti.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Replik superdi Anam Millet Delirmiş [emoji16]

Akilli kaldi mi memlekette [emoji16]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

o kavga ederek koşarak sağa doğru bir grup gitti, onlar nere kayboldu acaba 😂

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Eleman sert vurdu galiba hepsi dağıldı bir anda. Hoş değil, yapmamalıydı.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
o kavga ederek koşarak sağa doğru bir grup gitti, onlar nere kayboldu acaba [emoji23]

Cepten değilde büyük ekranda izleyince dikkat et bir tane My Tyson var fena [emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

İftar yaklaşıyor ne yesem derdine SON. [emoji16]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
18 saat önce, Olgu Erhan yazdı:

Cepten değilde büyük ekranda izleyince dikkat et bir tane My Tyson var fena emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

sonra onunuda indirdiler :) fazla direnemedi

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ara sokaktan bodozlama atlayan sagdan cikan arabaya carpsak suc kimde olur caddedekinde mi sokaktakinde mi? (carpma yok dikkatsizlik varda biraz)

Yorum bağlantısı
Koray Demir
13 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Ara sokaktan bodozlama atlayan sagdan cikan arabaya carpsak suc kimde olur caddedekinde mi sokaktakinde mi? (carpma yok dikkatsizlik varda biraz)

Dörtlü kontrolsüz kavşaklarda geçiş önceliği sağ taraftan gelen araca aittir. Yani sizin yol vermeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Dörtlü kontrolsüz kavşaklarda geçiş önceliği sağ taraftan gelen araca aittir. Yani sizin yol vermeniz gerekiyor.
Cadde sokak ayrimi yok mudur?
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Metin Akbal yazdı:

Siz cok kibar bir söföre benziyosunuz. Size kaptan diyebilirmiyim😁

Bayram telasesimidir nedir anlamadim gitti. Millet trafikte delirmis durumda😱

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Siz cok kibar bir söföre benziyosunuz. Size kaptan diyebilirmiyim[emoji16]

Bayram telasesimidir nedir anlamadim gitti. Millet trafikte delirmis durumda[emoji33]

Oburunde sovmemistim [emoji16]
Yorum bağlantısı
Koray Demir
55 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Cadde sokak ayrimi yok mudur?

Ana yol tali yol ayrımı var. Burada göründüğü kadarıyla her 2 yol birbirine eşit değerde. Dolayısıyla kontrolsüz kavşaklar için geçiş üstünlüğü kuralları uygulanır. Aksine bir trafik işaret levhası, trafik ışığı veya trafik zabıtası yoksa sağdan gelen araca durup yol vermek zorundasınız.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ana yol tali yol ayrımı var. Burada göründüğü kadarıyla her 2 yol birbirine eşit değerde. Dolayısıyla kontrolsüz kavşaklar için geçiş üstünlüğü kuralları uygulanır. Aksine bir trafik işaret levhası, trafik ışığı veya trafik zabıtası yoksa sağdan gelen araca durup yol vermek zorundasınız.
Onume cikan Polo sokaktan cikiyor. Kavsak kuralini biliyorum buradaki soru cadde sokakta da sagdan gelen kurali mi gecerli. Hakli haksiz aramiyorum bilmedigim birseyi soruyorum.
Yorum bağlantısı
Koray Demir
1 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Onume cikan Polo sokaktan cikiyor. Kavsak kuralini biliyorum buradaki soru cadde sokakta da sagdan gelen kurali mi gecerli. Hakli haksiz aramiyorum bilmedigim birseyi soruyorum.

Aynen dört tarafta da yaya geçidi var bu kural geçerlidir.

Sağdan gelene yol ver levhası varsa kontrollü bir şekilde geçebiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Aynen dört tarafta da yaya geçidi var bu kural geçerlidir.
Sağdan gelene yol ver levhası varsa kontrollü bir şekilde geçebiliyorsunuz.
Videoda Polonun ciktigi tarafta girisi yasak yol tabelasi var, onun hemen arkasinda Polo ya Dur tabelasi var hemen 6 koseli belli oluyor. O yolu biliyorum o tabrlayi da biliyorum videoya dikkatli bakinca farkettim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
4 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Videoda Polonun ciktigi tarafta girisi yasak yol tabelasi var, onun hemen arkasinda Polo ya Dur tabelasi var hemen 6 koseli belli oluyor. O yolu biliyorum o tabrlayi da biliyorum videoya dikkatli bakinca farkettim.

Şimdi oldu. Önceliği belirleyen trafik işaret levhası mevcut Polo’nun beklemesi gerekiyor. Hiçbir uyaran veya işaret yoksa Polo öncelikli. 👍

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

olay alnı kötüde. sözlerin cok komıgıme gitti :) ben olsam direk boduzlama gözlerine ateş ederdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...