İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Bazıları da enteresan uyarmak için korna basıyorsun sanıyorsun sülalesine iyi dilekler de bulunmuşum. Giderek saygıdan uzaklaşıyoruz. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
7 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Bazıları da enteresan uyarmak için korna basıyorsun sanıyorsun sülalesine iyi dilekler de bulunmuşum. Giderek saygıdan uzaklaşıyoruz. 

Uyarmak başka, abanmak başka. Arada oldukça kalın bir çizgi var. 10-15 sn kadar kesintisiz bir kornaya maruz kalmak hoş olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
On 27.04.2019 at 19:54, Recep Selim Kaya yazdı:

Bitmiyor bunlar bitmez de. Bugün trafik tantanasına karakola gittim şikayetçi olmaya. Sinirden kuduruyorum ben de. Sağlam bi araç kamerası şart oldu bana da. 

geçmiş olsun recep bey. size sahibinden temiz kullanılmış bir junsun h030 verelim 😉 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
11 saat önce, İlhan Gülcan yazdı:

geçmiş olsun recep bey. size sahibinden temiz kullanılmış bir junsun h030 verelim 😉 

Teşekkür ederim @İlhan Gülcan bey.

Sizin kameraya niyetim vardı aslında ama tek taraflı kayıt olduğu için vazgeçtim.

Ön ve arka kayıt yapmak istiyorum artık. Eskiden basit bir kameram vardı ama son yaşadığım olayda arkaya da bir kamera şart olduğunu anladım.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
geçmiş olsun recep bey. size sahibinden temiz kullanılmış bir junsun h030 verelim [emoji6] 
Mesaj atabilir misiniz, fiyat ve konum bilgisi.
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

insanlar çıldırmış gibi. 

inmeyin, cevaben kornaya abanmayın. 10dk sinir olalım ama iş büyümesin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Teşekkür ederim [mention=2832]İlhan Gülcan[/mention] bey.
Sizin kameraya niyetim vardı aslında ama tek taraflı kayıt olduğu için vazgeçtim.
Ön ve arka kayıt yapmak istiyorum artık. Eskiden basit bir kameram vardı ama son yaşadığım olayda arkaya da bir kamera şart olduğunu anladım.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
35 dakika önce, Olgu Erhan yazdı:

Eve geçince inceleyeyim bunu. İş yerinde açamıyorum videoyu. Teşekkürler.

Yurt dışı alışveriş tecrübem de yok ama yeter ki istediğim gibi olsun. Bi çaresine bakarız.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İyiymiş salına salına. Nedense talebeler çok yavaş geçiyorlar, Allahım korusun.

Ben şeyi merak ettim; Albea göbekte durmuş neyi bekliyor öyle?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
3 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

İyiymiş salına salına. Nedense talebeler çok yavaş geçiyorlar, Allahım korusun.

Ben şeyi merak ettim; Albea göbekte durmuş neyi bekliyor öyle?

Normalde kavşak içindekine yol verilir ya, bizim bu kavşakta böyle değil. Kabul görmüş kural olarak benim geldiğim yoldan gelene yol hep veriliyor, ters tarafında da aynı şekilde. Kavşağın kendi kuralı diyelim.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
3 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Normalde kavşak içindekine yol verilir ya, bizim bu kavşakta böyle değil. Kabul görmüş kural olarak benim geldiğim yoldan gelene yol hep veriliyor, ters tarafında da aynı şekilde. Kavşağın kendi kuralı diyelim.

Valla bizim burda da böyle bir yer var. Diğer levhalara ek olarak ters üçgen şeklinde yol ver tabelası var. Aynı şekilde yol vermiyorlar ama ben zorla alıyorum.. Bir gün çıkacaklar Civic’in üstüne, zaten sürüngen bir araba 😬

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)
2 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Valla bizim burda da böyle bir yer var. Diğer levhalara ek olarak ters üçgen şeklinde yol ver tabelası var. Aynı şekilde yol vermiyorlar ama ben zorla alıyorum.. Bir gün çıkacaklar Civic’in üstüne, zaten sürüngen bir araba 😬

Dikkat etmekte fayda var 😄

Trafik tıkanmıyorsa burada kimse vermez, korna bile yaparlar. 

Kavşağa girerken kavşak içindekine yol ver tabelası da var ne fayda 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Antalya'da okullara yazı geldi, 2019 yay öncelikli trafik yükü seçildi diye, yaya geçidinde yay varsa duracaksın diyor, zaten kural öyle. Ceza yaşıyorlar Antalya'da sıkı tutuyorlar.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Ahmet İhsan Akşen yazdı:
57 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Antalya'da okullara yazı geldi, 2019 yay öncelikli trafik yükü seçildi diye, yaya geçidinde yay varsa duracaksın diyor, zaten kural öyle. Ceza yaşıyorlar Antalya'da sıkı tutuyorlar.

Burada da durum aynı normal zamanda kural gelmeden de duruyorum ama çocuk ben gelene kadar 4 defa bana baktı ve beni görünce yavaşladı, üzerine geç geç işareti yaptığım halde cam açıktı bağırdı, o beni görüp bana bakarak yavaşlayınca bende durmadım. Videonun devamı da bende 😈 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Burada da durum aynı normal zamanda kural gelmeden de duruyorum ama çocuk ben gelene kadar 4 defa bana baktı ve beni görünce yavaşladı, üzerine geç geç işareti yaptığım halde cam açıktı bağırdı, o beni görüp bana bakarak yavaşlayınca bende durmadım. Videonun devamı da bende [emoji48] 
Ozelden atsana [emoji16]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Metin Akbal yazdı:

Ozelden atsana emoji16.png

Pek birşey yok ama telefona atınca atayım 😄

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

normalde dönemecin içindeki araba turunu tamamlaması gerekirken size yol veriyor :) sizin direk ona yol vermeniz lazımdı

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
normalde dönemecin içindeki araba turunu tamamlaması gerekirken size yol veriyor [emoji4] sizin direk ona yol vermeniz lazımdı
Kavşağın kuralı diyelim [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Metin Akbal

Dayinin biri az daha sag tarafimi tras edecekti. Once saga yanasti ben gazi kestim, gececegim vakit yonunu sola cevirdi. Yuzume bile bakmadi ramazanda is almayayim basima diye devam ettim.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geçmiş olsun, kamera çok hızlı gidiyormuşsun gibi gösteriyor , geniş açı yanıltıyor galiba.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Allah korumus. gecmis olsun.

Saol agam
Geçmiş olsun, kamera çok hızlı gidiyormuşsun gibi gösteriyor , geniş açı yanıltıyor galiba.
Genis aci yaniltiyor 70 80 gibi bir hizim vardi ilce yolundan baska ilce baglanti yoluna yeni donmus 5. vitese yeni atmistim.

Dikkatli bakilirsa kopru cikisi ile durma mesafem 20 metre falandir 100 le gitsem duramazdim. Tesekkurler.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hızında bişey yok. Temkinliymişin de.
Geçmiş olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hızında bişey yok. Temkinliymişin de.
Geçmiş olsun.
Saol abi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...