İçeriğe Yönlendir

Yeni Yol Arkadaşım Astra

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hani resim. ?

Baba Resim yoğ ? nereye gitti? Simdi bende basliyormusum "Yoneticiler ? resim vardi ??? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben tapatalkta gördüm şimdi bilgisayarda da görünüyor :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

bildirimler de gelmiyor.. dun biseyler oldu foruma ama neoldu acaba? nazar olmasin diye saklandimi ne yapti ?? 

derken yeniledim duzeldi resim gorunuyor... ama bildirimler yine gelmiyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tavır önemli. Çemkirmezsen cevap vermem :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Ozyurek yazdı:

Tavır önemli. Çemkirmezsen cevap vermem :)

hahahhaha? Emmi bakma yeni sayuluruk ama edep haya biliriz ?

ozman cemkirerek sorayim ? bildirimlerde yorum geldigine dair bildirim hala gelmiyor. sizlerde de var mi sorun? 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Haftasonu gelince yine afakanlar basti cumartesi ev islerine cocuga bakima yardim,  pazarida araca ayirdim... keske haftasonu 3 gun olsa 1 gunde kendime ayirabilsem? 

Fiestaya hb dan almis oldugum yedek direksiyon kilifim vardi bos durmadim bagajda duracagina direksiyonda dursun dedim,

gOM4MQ.jpg

biraz kabarik ama olsun guzel durdu bence...benim ellerim terliyor bunlarla rahat ediyorum...hb dan 20 liraya almistim... idare eder..  enazindan yipranmaz..dikmesi yarim saat 40 dakika falan surdu... 

dOgWpV.jpgbaba arac hastasi olunca ogluda nasibini alir tabii? internetten yuksek amper batarya aldim surat denemeleri yapabiliyor artik ? 

Gunun en zahmetli ama en ugrastigima degen hamlesi: aliekispires ten almis oldugum gozluk kabim geldi... Ozellikle astra diye belirtmeme ragmen bir kap gondermislerki akillara zarar... icine tum ailenin gozluklerini sigabilecegi bir kutu gondermisler.. geri gitse olmaz... atsam olmaz dedim basladim yapmaya... vidalar denk gelmedi hadi denk getirsem yuvasina sigmayacakti... ortadan olctum 5 cm kadar kestim gozluk kabini.. cuk dedi oturdu...ama kaplama yaptiracagim...

D7g8Lv.jpgFiestamda kapi tutamagi yoktu... her binen laf atardi bu ne bi tutamak bile yok diye ama astrada gozluk kabim oldu ? 

cok sukur ? 

haftasonu gorusmek dilegiyle ?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Turk isi cozum. Ya ortada bulusamasaydin [emoji16]

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

büyük iyidir gözlük kabı çok güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Turk isi cozum. Ya ortada bulusamasaydin emoji16.png

O kadar da degil... ?  Cok teknik calistim... kac cesit zimparayla giristim.. milimetrik oldu ama en zoru yapistirmakti... japon tutmadi niyeyse.. cin mali diyemidir artik ?

Çağlar Bayur yazdı:

büyük iyidir gözlük kabı çok güzel olmuş

Abi oyle boyle degil valla bak icine 3 tane gozluk sigardi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
13 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bildirim geliyor mu :)

Yok emmi gelmiyor...sadece ifade birakilinca bildirim aliyorum... alintida yorum yapilinca herhangi bir bildirim yok...

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
22 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Tamam bakalım yarın buna.

emmi gelmeye basladi... kendiliginden mi oldu bilmiyiorum ama bildirim olayi tamam gibi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Kapi esiklerine 

kOddp7.jpg

ornek resimdeki kisimlari temizlemeye calisiyorum tertemiz oluyor, bezle suyla yikasam dahi islaklik gecince tekrar ayni kotu goruntu geri geliyor..google da arattim ama,  kola ile silenler lastik parlatici sikanlar var ama yapis yapis olacagini dusunuyorum... netten metre isi  kaplama urunu aldim ama tam yapismiyor... temizlik olarak ucuz yollu ne yapilabilir sizce? 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bu hafta bayanlarin cok ovdugu amway loc mudur nedir onu da denedim ise yaramadi ? 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alpay Sumer

Kac zamandir koltuklardaki kilifi sokup yikamayi dusunuyordum nasip buguneymis... koltugu komple sokunce altta kaplama malzemesinin yarim dosendigini farkettim malzemeden calmis opel ? . ayni kalinlikta kece bulamadim bende evde fazla duran normal haliflexi kestim o kisma ekledim. Goruntu cirkin oldu ama enazindan kapandi... aklima ses yalitim malzemesi geldi fakat bulamadim halihazirda... mecbur haliflex olacak... yarin sabah montajlaninca devami gelecek fotograflarin....p6la3a.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Fiesta da aynı :) Hatta resmi görünce Fiesta sandım :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
6 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Uzulme benim arabada ayniemoji16.png

hallettim hallettim? Ama fotograf cekmeyi unuttum... Aracla ugrasinca oglum da musallat oluyor... illa oda ugrasacak.. birakmadiki bi fotograflayayim...koltugu zar zor oturttum yerine... gorselligi degil ama kaplama guzel oldu...5 mt daha var haliflex ? 

@Serkan Aktay sagolsun cinden benim icin kucuk led istemisti.. kapi kollarinin ic taraflarina ambians yapmak icin...fakat kapi trimlerini komple sokmek lazim... bir iki soktum fakat oturtmasi biraz sıkıntılı olacak gibi... simdilik askiya alindi...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
hallettim hallettim[emoji41] Ama fotograf cekmeyi unuttum... Aracla ugrasinca oglum da musallat oluyor... illa oda ugrasacak.. birakmadiki bi fotograflayayim...koltugu zar zor oturttum yerine... gorselligi degil ama kaplama guzel oldu...5 mt daha var haliflex [emoji23] 
[mention=4174]Serkan Aktay[/mention] sagolsun cinden benim icin kucuk led istemisti.. kapi kollarinin ic taraflarina ambians yapmak icin...fakat kapi trimlerini komple sokmek lazim... bir iki soktum fakat oturtmasi biraz sıkıntılı olacak gibi... simdilik askiya alindi...
Oturtmasinda birsey yok vuruyon oturuyo [emoji16]
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Oturtmasinda birsey yok vuruyon oturuyo emoji16.png

aynen vurunca oturmasi lazim.. ama haliflex te olunca kalinmi geldi artik ne olduysa bayagi ugrastim...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kapı döşemelerini kastetmiştim vurunca oturuyo diye :) Arka kapılara hoparlör taktığım için çok zor bir durum değil.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Kapı döşemelerini kastetmiştim vurunca oturuyo diye :) Arka kapılara hoparlör taktığım için çok zor bir durum değil.

himm... birseyi merak ettim videoda izledigim kadariyla kapi trim sokulunce cam acma kapama sokulen tarafta kapali olarak kaliyor..  benim aydinlatma ledlerini cam otomatigine baglamayi dusunuyorum o kisma dagitmadan ulasmak mumkun mu peki? 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
18 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

himm... birseyi merak ettim videoda izledigim kadariyla kapi trim sokulunce cam acma kapama sokulen tarafta kapali olarak kaliyor..  benim aydinlatma ledlerini cam otomatigine baglamayi dusunuyorum o kisma dagitmadan ulasmak mumkun mu peki? 

Benim arabada mümkün de senin arabada bilmiyorum. Birde canbustan elektrik alarak çalışıyorsa led onuda göze al zira benim arabada sürücü kapısındaki cam düğmelerinden aydınlatma alınınca bir sıkıntı oluyordu sıkıntıyı hatırlayamıyorum, o yüzden ayna aydınlatmasından paralel alınıyordu.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
4 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Benim arabada mümkün de senin arabada bilmiyorum. Birde canbustan elektrik alarak çalışıyorsa led onuda göze al zira benim arabada sürücü kapısındaki cam düğmelerinden aydınlatma alınınca bir sıkıntı oluyordu sıkıntıyı hatırlayamıyorum, o yüzden ayna aydınlatmasından paralel alınıyordu.

hadi buyur  burdan yak? led canbus lu degil siradan led... buyuk ihtimal direnc isteyecektir? 

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...