İçeriğe Yönlendir

Yeni Yol Arkadaşım Astra

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer
4 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Alpay geçmiş olsun.
Kendin kurcalama. Profesyonel biri müdehale etsin.

Sagol abi, yok gorunce zaten elimin ayagimin cani gitti dokunamadim bile...

Gecen hafta bir iki gamze  icin ugramistim ustama bana : ya takilma boyle islere demisti uzulmeyeyim diye... Goturup vereyim baksin cozebilirse... kanser sebebi diyeecem 😁

Bir saat önce, Arif Aykın yazdı:

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın inşallah 

Amin cumlemizi Beterlerden korusun rabbim...Ama durup durduk yerde olunca uzuldum valla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Gecmis olsun derin cizik galoba rotus olur. Gocuk sakat yerde cektirmek zor olabilir.

sagol hocam.. derin gibi evet... Valla bakayim usta ya yalvar yakar duzelttirmeye calisacagim...

( bu arada bildirimler gelmiyor emojilerde  kayboluyor zamanla. konuya genel bir baktim hersey ucmus :)

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Tapatalkta problem var o yüzden bildirim gelmiyor şu an.

tapatalk kullanmiyorum ki ben? hep mobil surum🤔

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
On 23.05.2018 at 19:22, Alpay Sumer yazdı:

oVQjkk.jpg

sanayideyim 🤔 usta gocugun oldukca giderebilecegini fakat cizigin cok derin oldugunu soyluyor... calismalar devam... bakalim nasil olacak 🤔 pek umudum yok ama.....

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Serkan Maden yazdı:

Aracınız koyu renk değil çok sırıtmaz gibi çizik. 

Malesef gocuk idare eder konuma geldi ama cizik olmadi... hatta kizdim sildim boya kurumadan..

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Gümüş renkte rutuş olmaz malesef. Koyu renk olsaydı işiniz kolaydı. Geçmiş olsun.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Merhaba... Bugun oglumla beraber malum ciziklerden dolayi sanayinin yolunu tuttuk... Daha 2.5 yasinda ama o cizigi yapanlardan daha akilli olduguna eminim...Baba neden bunu yapmislar diye sordugunda ustayla cevap bile veremedik...GDbv6y.jpg

Sagolsun cok ugrasti gocuk bir miktar gitti..cok ters yerdeymis incitmeden bombe birakmadan ne kadar hakki varsa kullandi... Cizik icinde renk ve kullanilan boya tipinden dolayi rotus kaldirmaz dedi ama denemek amaciyla yaptik... hatta dayanamadim biraz da ben yaptim denilebilir... sonradan farkettimki daha goze batar hale geldi boyanin kurumasina izin vermeden birazini sildim...

idare eder bunada sukur...

durum:

1EjY5G.jpg

Pasta cila eksigimiz vardi sagolsun grubumuzun fakir detailing kisminda fikirlerini almis oldugum @Buğra Höngül

un tavsiyesi uzerine aldigim turtle wax in urununu kullanarak "eski tamircilerden" babamla beraber cila isini tamamladik... Cizik gidermesi biraz dusuk ama saglam urun... tavsiye edilir..

birkac fotograf 😁 mavi boncuklarinizi aliriz 🤗

qv9453.jpg

pnvRdN.jpg

7D2o9m.jpg

oVnAL2.jpg

Gunes isigi pek yoktu.. .iftar oncesi  bukadar gorundu😎 

isteyene isikli ortam da yarin da fotograflayabilirim... iyi seyirler😀

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

:nazar:hay maşallah bırak kalsın çizik çok zorlama nazarlığı olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Biraz yol geldik boncuk boncuk terledi 😁

k6ZOyJ.jpg

4zYav7.jpg

Ciziksiz tarafi cevirip uzun uzun izledim 😎 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
42 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Masallah masallah :)

Tesekkur ederim metin hocam...

46 dakika önce, Arif Aykın yazdı:

:nazar:hay maşallah bırak kalsın çizik çok zorlama nazarlığı olsun.

Biraktik simdilik... ama elim durmaz huysuzumdur😁 bi ara bulursam bir iki birine daha baktiracam.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alpay Sumer

Zamanin bir vaktinde kararan ic ayna ile ilgili sorun var diye epey debelenmistim ama bu aksam itibariyle sorun cozuldu... aynayi komple soktuk. icini acinca ufak bir lehim problemi oldugunu tespit ettik.. lehim tazelendi tum kontroller yapildi.sorun duzeldi. 

PDM29Q.jpg

zM4OX6.jpg

moLgY1.jpg

video da var fakat yukleyemedim... 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Zamanin bir vaktinde kararan ic ayna ile ilgili sorun var diye epey debelenmistim

Geçmiş olsun. Sevindim.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
20 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Gecmis olsun basitmis.

basit de firsat olmayinca kaliyordu hep... 

Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Geçmiş olsun. Sevindim.

sagol emmi...gece cok rahatsiz oluyorum isiktan... fiestaya bile kararan ayna icin ugrasmis fiyat biraz fazla olunca vazgecmistim.. bunda varlik icinde yokluktu.. sukur hallettik..

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

basit de firsat olmayinca kaliyordu hep... 

sagol emmi...gece cok rahatsiz oluyorum isiktan... fiestaya bile kararan ayna icin ugrasmis fiyat biraz fazla olunca vazgecmistim.. bunda varlik icinde yokluktu.. sukur hallettik..

Ben ışık gelince mandalı çekiyorum aşağıya yoksaki eziyet oluyor araba sürmek. Geçmiş olsun 😊

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
6 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Civa akmasımıydı problem?

Yok soketler var icinde onlardan birinin kablo baglantisi acilmis sanirim sicaktan kaynaklanmis... bende sizin gibi dusunuyordum ya civasi ya devresi gitmistir diye ama cok sukur lehimle atlattim...

8 saat önce, Arif Aykın yazdı:

Ben ışık gelince mandalı çekiyorum aşağıya yoksaki eziyet oluyor araba sürmek. Geçmiş olsun 😊

arif kararan ayna olunca mandal yok 😫 cidden eziyetti.. hele birde su xenon cakma ampuller yokmu buralardada meshur her araba yapmis gece bildigin yarasaya donuyorduk...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim de vaz geçilmezimdir.
Olmayan her arabama kendim yapmıştım.
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Benim de vaz geçilmezimdir.
Olmayan her arabama kendim yapmıştım.

fiestaya cok ugrastim ama biraz tuzlu gelmisti o donem.. bide keyfimi kacirdilar bu arabaya bu kadar ugrasma diye 😁 yoksa yapmistim 😁 ama duzeldi cok sukur dunya varmis...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben yurt dışından alıyordum.
Fordlara genelde avensiz aynası takıyorduk.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
26 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben yurt dışından alıyordum.
Fordlara genelde avensiz aynası takıyorduk.

olayi cozdum hicbisey yapamazsam bile pil baglayip dugmeli yapacaktim 😁 valla fiyatta almistim 350 lira demislerdi ozamanlar da fasfakirdik 😂 alamadik 😁

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...