İçeriğe Yönlendir

Kaliforniya’daki Volkswagen Mezarlığı

Mustafa Yanar

Recommended Posts

Ali Gök
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben fark göremediğim için işime geleni yapıyorum abi. :)

öyle demeyin canım müttefiklerimiz onlar bizim :D  

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Serkan, 8 yıl uğraştım rader vogel'i alana kadar. Adamların kriterleri bizi bugün olduğumuz yere getirdi. Ha keza öncesi de çalıştığım firmanın yetkili distribütör iken almanın kendisinin gelmesi ile neleri yaptıkları, hangi şartlar ile gelecekleri bizim hayallerimiz de olanlar idi.

Bugün Hilebazlık yaptı mı yaptı, alman disiplini devam ediyor ama evet, dürüst değiller. Yarın vag gruba saydırır iken tek tutunacak dalım hilebaz olmasıdır. Ülkeye çivi çakmaması, bizimkilerin aç gözlülük yapması çıkar ise şaşmam. Biz de az değiliz

Evet sana katılıyorum. 7-8 sene önce bir firmayla iş fikrimi paylaştım3-4 ay sonra, kabul gördü ben aç gözlülük yapıp fırsatı kaçırmıştım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
27 dakika önce, Ali Gök yazdı:

ya benim arabada 140 dan sonra lsatik sesi çok geliyor onuda kesebilirmiyiz :D 

Kaç kere 140 üzerine çıktığınla alakalı, uğraşırım dersen neden olmasın :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ne fark var aralarında ? Biz yabancı yatırımcıyı çağırırken düğünlerde falan gelip küçük altın takarlar, kız alır kız veririz falan diye çağırmıyoruz. İleride ailecek görüşürüz gibi muhabbetler düşüncesinde de değiliz. Mal satıyorsan bari fabrika fala aç biz tedarikçi olalım, işçiler maaş alsın servisciler fabrika servisi yapsın para kazansın diyoruz. Ülke olarak bilinirliğimiz artsın, döviz girdisi olsun diyoruz. Bir haftadır aynı şeyleri yazdırıyorsunuz bana ya. [emoji3] Bu kadar dandik ülkemiyiz biz Allah aşkına yapmayın etmeyin..

Tepeden tırnağa üşengeçiz. Kolay yoldan zengin olalım diyoruz.

Evet sana katılıyorum. 7-8 sene önce bir firmayla iş fikrimi paylaştım3-4 ay sonra, kabul gördü ben aç gözlülük yapıp fırsatı kaçırmıştım [emoji3]
2009 yılında atölye idik, Alman şartname koydu şimdi şirket olduk. İçerideki eşekler aynı eşek ama artık nasıl ot yenir yük taşınır öğretti gavur :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

İşte bu nedenle bizi zerre kadar sevmeyen Abd ve alman malı almak artık içimden gelmiyor.İphone almamak kolay onlarca seçenek var karşısında ama arabada tıkanıyor insan :)

kırmızı çizgi orası , ayponsuz bir masa, tsi sız araba gibidir, kaldır çöpe at o derece. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu kadar bilgi sahibi isen önlerine konan! engelleri de söyle de bilelim.. Haberin son paragrafı aslında bir bilgi içeriyor, kopyalayıp yapıştıralım buraya..

Şahenk ’Volkswagen bir gün mutlaka gelir’ demişti

DOĞUŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, kısa süre önce, "Volkswagen’in Türkiye’ye yatırıma gelmesi söz konusu mu? İkna edebiliyor musunuz?" sorusunu şöyle yanıtlamıştı: "Dünyanın önemli otomotiv markaları Türkiye’de üretiliyor. Volkswagen de bunu görüyor. Biz sürekli kendilerini ikna etmeye çalışıyoruz. Önlerinde bazı sorunlar var. O sorunları aştıklarında Volkswagen mutlaka Türkiye’ye üretim için gelecek."

Daha güncel bir haber buldum, sıkılmadan okuyabilirsiniz.. [emoji6]

https://www.cnnturk.com/ekonomi/volkswagen-icin-kritik-turkiye-iddiasi

Benim seni ikna etmek gibi bir görevim yok valla. Atomu parçalarım taşı tırnağım ile delerim ama ikna edemem.
Amma haberde ne diyor biz ne diyoruz alakasını göremedim. Gören başka biri var ise açıklasın.

Fazlaca bilgi sahibiyim sen de biliyorsun. Mesela yarın otokar ı bmc alınca şaşırma.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
17 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Mesela yarın otokar ı bmc alınca şaşırma.

kesin bilgi ise pozisyon alalaım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
15 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Fal bu, fala inanma falsız kalma.

pozisyona bütçe yatıracağız, kave mi içtik fal açacaz. kesin değilse almayalım?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
pozisyona bütçe yatıracağız, kave mi içtik fal açacaz. kesin değilse almayalım?

Hayırlısı olsun
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Benim seni ikna etmek gibi bir görevim yok valla.

Görev ne demek rica ederim, keskin yazınca çiviyi çaktırmamışlar diye merak ettim varsa kesin bilgi paylaşalım dedim. Paylaşıp paylaşmamak senin bileceğin bir durum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...