İçeriğe Yönlendir

Kış Lastiği Seçiminiz ? (Anket)

Erdem Çağla

Kış Lastiği Seçiminiz ? (Anket)  

313 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Deniz Kom yazdı:

Bridgestone Blizzak LM005 aldım. Almaz olaydım. Nokian'ın kazık gibi sabit durduğu yerde bu kaymaya başlıyor, kesinlikle o güveni vermiyor. 

dünyadki teslerdeki fotosu ile bizde raftakiler farklı gelmişti bana

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

dünyadki teslerdeki fotosu ile bizde raftakiler farklı gelmişti bana

O fotoları diş yapısı ve diğer açılardan hiç kontrol etmedim açıkçası. Bu aldığım 3. set kış lastiği ve her biri farklı markalardı dolayısıyla çok da detay incelemediğim bir konu. Ama dediğiniz şey önemli bir nokta olabilir. Farklı kalıplar mı kullanıyorlar, kauçuk fiyatlarının patlaması nedeniyle malzeme kombinasyonu mu değişti anlamadım. Faturasıyla aldığım orjinal bir set ama memnun kalmadım açıkçası. 

tarihinde Deniz Kom tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Deniz Kom yazdı:

2 sene Nokian kullandıktan sonra yeni arabada para yetmeyince övgüler üzerine Bridgestone Blizzak LM005 aldım. Almaz olaydım. Nokian'ın kazık gibi sabit durduğu yerde bu kaymaya başlıyor, kesinlikle o güveni vermiyor. 

Islak fren şampiyonu ama. 

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Benim petlas kışlık lastikler 6. sezonunu geçiriyor. Maddi imkansızlıklardan dolayı yenisini alamadım bu sene. 

Şimdi alsam uygun olur mu acaba? Bi de hem fiyat hem de performans açısından kötü olmayacak bir lastik almak istiyorum. Goodyear kışlık lastik kullananlar memnun mu ? 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Doğan Arşiray
Selim Bilgin yazdı:

Bridgestone fenomenlere çok bütçe harcadı, ondan dolayı çok övüldü galiba.

blizzak ın 4x4 tekerleri çok iyiydi. ancak normal yol lastikleri berbattır aynı ebatlarda. koşarak kaç yani o derece.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Süleyman Kaya
(düzenlendi)

Lauffen, ilk defa kullanıyorum bakalım arkadaş tavsiyesi ile aldım, şimdilik yumuşak sessiz ve hafif gibi...  Ankette yok :unsure2:

tarihinde Süleyman Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Süleyman Kaya yazdı:

Lauffen, ilk defa kullanıyorum bakalım arkadaş tavsiyesi ile aldım, şimdilik yumuşak sessiz ve hafif gibi...  Ankette yok :unsure2:

ben kullandım cok ama coook memnundum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Selçuk Keleş

Bu sene conti öne geçti

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...