İçeriğe Yönlendir

Kış Lastiği Seçiminiz ? (Anket)

Erdem Çağla

Kış Lastiği Seçiminiz ? (Anket)  

313 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ethem Şenkurt
Çağlar Bayur yazdı:

onu diyene anahtarı veirrim: yap ayınısını lastik hediye edeceğim derim ama yapamassan 2 takım lastiğini alırım derim, ayıp yahu

Ya işte garantiye sokmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ya da ani fren yapmışsın diyor  ya dedim önüme birşey çıkınca fren yapamayacasam niye bu lastiği alıyorum o zaman 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Celal YÜCEL

4 mevsim lastik videoları izlerken hala alınmalı mı alınmamalı mı sorusuna yanıt bulamayan ben. Ankara gibi bir yerde aracıda garajdan çok elzem durumlar dışında çıkarmadığımı düşünürsek mantıklı bir tercih olur mu cevap bulamadım. Bu konuda sizin tercihiniz ne olurdu?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Celal YÜCEL yazdı:

4 mevsim lastik videoları izlerken hala alınmalı mı alınmamalı mı sorusuna yanıt bulamayan ben. Ankara gibi bir yerde aracıda garajdan çok elzem durumlar dışında çıkarmadığımı düşünürsek mantıklı bir tercih olur mu cevap bulamadım. Bu konuda sizin tercihiniz ne olurdu?

Kış lastiğini uzun yıllar kullanabilirsiniz 5,6 yıl hizmet edebilir. Yaz lastiğinin de ömrü uzayacak karar sizin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ümit Türk yazdı:

4 mevsim mantıklı mı ? 

Ben 1 yıldır kullanıyorum 

Ben iki takım lastik alamayacağım için tercih ettim.

Bundan önceki araçlarında genelde bir takım yazlık bir takım kışlık lastik kullanıyordum

Mantıklı mı sorusuna gelirsek beklenti nedir diye sorayım 

Ne tam kışlık nede tam yazlık 

Gecen kış beni yolda bırakmadı ama zorlayacak bir koşulda da kullanmadım 

Yazın uzun yol da yaptım sehir içinde de kullandım biraz sesli biraz sert 

Birdaha tercih edermiyim 

Eğer lastik alacağım araca uzun süreli bineceksem tercih etmem 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Autobild'e göre küçük ve kompakt otomobillerde , kışı çok sert geçmeyen iklimlerde mantıklı. 

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Burada her işlem 5 lira. :)

Patlak 5

Sök tak 5

Balans 5

Güncel durum nedir :) konuya girince denk geldigim post a bak. Bi an neresi orasi dedim sonra tarihi fark ettim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erdem Doğan yazdı:

Güncel durum nedir :) konuya girince denk geldigim post a bak. Bi an neresi orasi dedim sonra tarihi fark ettim :)

Dört lastik sök tak balans 250 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Sattığım peugeot tan kalma kormoran kışlıkları mondeo ya taktıım lastikler sıfır dı biz hep lastiklerden konuşuyoruz ama aynı lastik farklı araçlarda çok değişken 308 de iyi iş çıkaran lastik muhtemelen mondeo da aynı performans ı gösteremeyecek.

Mesela sert kar ve buz da dsg li aracın en iyi lastikle bile yürüyememesi gibi

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Fatih Keskin yazdı:

Sattığım peugeot tan kalma kormoran kışlıkları mondeo ya taktıım lastikler sıfır dı biz hep lastiklerden konuşuyoruz ama aynı lastik farklı araçlarda çok değişken 308 de iyi iş çıkaran lastik muhtemelen mondeo da aynı performans ı gösteremeyecek.

Mesela sert kar ve buz da dsg li aracın en iyi lastikle bile yürüyememesi gibi

Araba dsg’li. Ona göre park edilsin lütfen.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Cem Işık yazdı:

Araba dsg’li. Ona göre park edilsin lütfen.. :)

sana 4x4 yakışır sat şu yamuk bacaklı yı

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Fatih Keskin yazdı:

sana 4x4 yakışır sat şu yamuk bacaklı yı

Artık ancak panda 4x4 falan alırız başkanım bu ekonomiyle:)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Cem Işık yazdı:

Artık ancak panda 4x4 falan alırız başkanım bu ekonomiyle:)

Ehonomi çok eyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Hüseyin Sönmez yazdı:

Ehonomi çok eyi.

Yetmez ama evet. Biz nankörüz.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Cem Işık yazdı:

Yetmez ama evet. Biz nankörüz.

Yetse de evet yetmese de evet.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

geçengün michelinin yeni nesil V desenli 4 mevsiminin kışlık michelin ile kıyasını izledim. 10 numara olmuş. bundan sonra alacağım lastikler kesinlikle V desenli 4 mevsim michelin olacak.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

Lassa snoway 4 taktım yine 

2019 sonu üretimi uğultulu bir lastik ses ciddi anlamda fark ediyor gündüzleri sıcaklık 12 derece

Bu ara aynı durumu fiestada yaşıyorum havalar sıcak aşırı lastik uğultusu geliyor. Tabanda eğilme mi var baktıracağım. Gerçi eğilme olsa balans bızulurdu vs. Durum karışık.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kışlıklar genelde uğultulu değil mi zaten? Conti var oda aynı uğultulu.

Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Nokian ile mükemmel 2 kış geçirmiş olsam da eldeki lastikler yeni arabaya uymayınca, araçla beraber onları da verdim. Bu sefer maalesef Nokian da alamadım, bütçeme daha uygun olan bridgestone ile bu kışımızı deneyeceğiz. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Mert Gülkokan yazdı:

petlasın gözünü seveyim

Petlas tutmadığı için ses yapmıyor :bravo:

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Mert Gülkokan yazdı:

2019 üretim lassa snoway 4 kullanan birisi olarak 

Yol tutuş iyi ama felaket uğultu yapıyor bugün yol yapınca iyice anladım arkadaşta lassa kışlıkta normal dedi petlasın gözünü seveyim

Islak zeminde sonuncu olan modelleri var. (50 lastikte) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...