İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Önder Özcan
3 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Önder Özcan'ın üyeliği kendi isteği üzerine iptal edilmiştir. 🏃‍♂️🏃‍♂️

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
27 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Led far için sponsor aranıyor 

Zehir etkisini gösteriyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Zehir etkisini gösteriyor :) 

Bitince ya yenge el koyar ya km si artınca satar

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Led far için sponsor aranıyor 

Bu iş sponsorlara kaldıysa ooOOoOooo :D:D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
5 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Süper ötesi ses kalitesi, dab yayın desteği ile hizmet edecek üstün trident cihazı

15ab2a98fc4ffed0a85b9ff2185e16d1.jpg

nereye bu torpidodaki yere mi?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
20 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

nereye bu torpidodaki yere mi?

navigasyonda vardır bunda :nargile:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

nasıl bişey anlat

Anlatılmaz yaşanır. Öğle yemeği sonrası inceleme yapalım derim. 

Android 8.0 4gb Ram. 16 gb dahili bellek. Plug in play mamülü. Tek sıkıntı çıktı. Araç km göstergesi alanında artık telefon bilgisi yok. Haberleşme sistemi ora ile irtibat kurmadı. Havalandırma kanalları nereye ayarlı, hangi kapı baca açık, oem ekranda olmayan araç bilgileri vs çıkıyor. Ses sistemi nefis. Kendi teybinden çok daha iyi. Trent modellerde standart olan ön kapı üç yollu ses sisteminin bu araçta çalınmış olduğunu da öğrenmiş oldum bugün. 

Wifi ile bağlantı yapıp seyir halinde tv video vs izlemek mümkün. Paket içinde gelen geri görüş kamerası gece çok iyi çalıştı. Klasik android olması çok iyi. İos olanı vardı takmadı vatandaş. Video vs izleyemezsin, izleyebilmek için veya uygulama vs için her işleme para ödemesi gerekiyor dedi. Her açılan menü veya özellik 60 tl civarı imiş. 

Telefon ile tam uyumlu oldu. Kendi sistemi olan eller serbest konuşma ve tuner kötü olur dedim adama. Montaj sonrası özür diledim mala çamur attığım için. 

1950 tl montaj dahil, 180 tl aktif kabin alpin amfinin bağlantısı kablolama vs tuttu. 

Ön kapılar için 3 yollu nakamiçhi hoparlör seti siparişe eklendi. Arka kapılar için de aynı. 

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ekran üzerinde akü gerilimi aktif. Normal seyir anında 13.1 volt. Ayağı gazdan çekince batarya kapasitesine göre 13.3 13.5, bazen 12.9 volt oluyor. Frenleme ile kazanım sahneye fren pedalına dokununca çıkıyor. 14.4 volt. Çok basit ama bir o kadar işlevsel. Kinetik enerji elektriğe dönüyor. Her kangi bir x araca yapılabilir bu sistem. Bir röle ve bir direnç ile. Epey etkili olur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Allahın yarattığı, gelecek nesle emanet organlarına kıyan adam mekaniği ne hale getirir bi düşün 💀

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

B8 de diversity çift anten mi vardı arka cama giden? Bu alıcıda çift anten girişi var mıydı?

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
48 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

1950 tl montaj dahil, 180 tl aktif kabin alpin amfinin bağlantısı kablolama vs tuttu. 

Ön kapılar için 3 yollu nakamiçhi hoparlör seti siparişe eklendi. Arka kapılar için de aynı.

Abi böyle birşeyler yapacaksın, neden bana haber etmedin Allah aşkına ya :(

şuanki nakamiçhilerin eskileriyle uzaktan yakından alakası yok biliyorsun dimi? 

ki senin araçta hiç hop vs değişmeden felaket ses kalitesi de alırdık bunu da biliyorsun dimi? Belki daha ucuza, daha güzelini. 

Ah abi ahh, yeminle zopalıksın...

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

King bunu bozar zaten acele etmeyin. İştahınızı bir sonrakine saklayın 🤓

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun Servet, arabada android candır. Benim 8 ay falan oldu galiba çok memnunum, ki senin aracın kumanda elemanlarını da emrine sunuyor.

Güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
48 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

B8 de diversity çift anten mi vardı arka cama giden? Bu alıcıda çift anten girişi var mıydı?

Çift anten geliyor evet. En zayıf sinyali bulduk, hangisi daha yüksek kazançlı ise onu bağladık sokete. 

40 dakika önce, Hakan Tarım yazdı:

Abi böyle birşeyler yapacaksın, neden bana haber etmedin Allah aşkına ya :(

şuanki nakamiçhilerin eskileriyle uzaktan yakından alakası yok biliyorsun dimi? 

ki senin araçta hiç hop vs değişmeden felaket ses kalitesi de alırdık bunu da biliyorsun dimi? Belki daha ucuza, daha güzelini. 

Ah abi ahh, yeminle zopalıksın...

Orijinal hoparlörlerin gücü çok düşük. Nakamiçhi fazlaca işimi görecek ve maliyeti çok az olacak 

11 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Hayırlı olsun Servet, arabada android candır. Benim 8 ay falan oldu galiba çok memnunum, ki senin aracın kumanda elemanlarını da emrine sunuyor.

Güle güle kullan.

Güzel oldu be. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Hayırlı olsun abi multimedyan. Güzel cihazmış.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Passat, Trendline olarak alındı. Yavaş yavaş Comfortline olacak gibi. Eninde sonunda Highline olur zaten.

Ama olacaksa, King 'e Airline yakışır. PASSAT AIRLINE. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Hayırlı olsun Servet abi.

Bu teypler uzun vadeli kullanımda nasıl çok gerek ediyorum. Telefon ve tablet gibi gün geçtikçe ilk günkü performansı kaybolmaya başlıyormu acaba.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
8 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun abi multimedyan. Güzel cihazmış.

Teşekkür ederim Mustafa. 

6 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Passat, Trendline olarak alındı. Yavaş yavaş Comfortline olacak gibi. Eninde sonunda Highline olur zaten.

Ama olacaksa, King 'e Airline yakışır. PASSAT AIRLINE. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Air, yapacak olsam landa yapardım. Otomobilde olmaz 

5 dakika önce, Uğur Kamil yazdı:

Hayırlı olsun Servet abi.

Bu teypler uzun vadeli kullanımda nasıl çok gerek ediyorum. Telefon ve tablet gibi gün geçtikçe ilk günkü performansı kaybolmaya başlıyormu acaba.

Bu soruların cevabı için alıp kullanmak lazım. Android eğer cihazın ekipmanı ile uyumlu ise sorun olmaz 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Allahın yarattığı, gelecek nesle emanet organlarına kıyan adam mekaniği ne hale getirir bi düşün 💀

Abi nasil kiydin gercekten. Ne gerek vardi. Keske orjinal kalsaydi.  Bari orjinal cikma felan alsaydin. Pert arabalardan sokulenlerden. :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...