İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Nasıl kıydın? 

Üretici takar 5000 tlyi verirken orjinal oluyor, 4 soketi sök tak yapınca nasıl kıydın oluyor. Para ile alınan metal ve plastik yığını. İstersem tornavidayı tavana sokar sanruf takarım. Üretirken de aynısı yapılıyor. Farkı ne 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
31 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Çift anten geliyor evet. En zayıf sinyali bulduk, hangisi daha yüksek kazançlı ise onu bağladık sokete. 

Arabanın pozisyonuna göre o değişir.

Alet güzel olmuş görünüyor. Güle güle kullan. Bi test edeyim belki kaşınırım.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Nasıl kıydın? 

Üretici takar 5000 tlyi verirken orjinal oluyor, 4 soketi sök tak yapınca nasıl kıydın oluyor. Para ile alınan metal ve plastik yığını. İstersem tornavidayı tavana sokar sanruf takarım. Üretirken de aynısı yapılıyor. Farkı ne 

Sende haklisin abi. Zevk meselesidir. Yorum yapamam. Daha cok yeni ya araba. Keşke biraz sıkılsaydin. Kangodan passata atlamişsin ecuk baz donanim binseydin. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Abi hayırlı olsun, güle güle kullan 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Hayirli olsun abi. İos olani nasil? Apple degildir herhalde. İcine eski ayfon mu koyuyorlar acaba 😁 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Yarın bi de ios olanından taktır hatta yay filan bile taktırabilirsin.

Bu dünyaya ikinci gelen yok içinden geleni yap abi.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Güle güle kullan abi ama bu konu çok sıkıcı gidiyor. Giriyorum, bakıyorum, hala bozulan bir yeri yok. Ne zaman bozacaksın abi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
8 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Arabanın pozisyonuna göre o değişir.

Alet güzel olmuş görünüyor. Güle güle kullan. Bi test edeyim belki kaşınırım.

Dükkanın orada Gebze fm harici kanalları çekti. Kendi tuneri kadar iyi. Orjinal şekilde olanı da var ama sürümü eski. 4.0 

7 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Hayirli olsun abi. İos olani nasil? Apple degildir herhalde. İcine eski ayfon mu koyuyorlar acaba 😁 

Air ile aynı. Rakam uçuk 

23 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Yarın bi de ios olanından taktır hatta yay filan bile taktırabilirsin.

Bu dünyaya ikinci gelen yok içinden geleni yap abi.

Sen iste ikiye böleyim 

18 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Güle güle kullan abi ama bu konu çok sıkıcı gidiyor. Giriyorum, bakıyorum, hala bozulan bir yeri yok. Ne zaman bozacaksın abi?

Far yüksekliği yağmurda çalışmıyor, kornanın biri sustu. İdare ediver şimdilik 

8 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Sende haklisin abi. Zevk meselesidir. Yorum yapamam. Daha cok yeni ya araba. Keşke biraz sıkılsaydin. Kangodan passata atlamişsin ecuk baz donanim binseydin. 

Zevk meselesi değil, kanayan yaradır aslında, mala gereğinden fazla kıymet yüklemek. Mazdayı aldığım zaman plaka takılıyor iken bende tavanı indirip kamera taktım serviste 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Dükkanın orada Gebze fm harici kanalları çekti. Kendi tuneri kadar iyi. Orjinal şekilde olanı da var ama sürümü eski. 4.0 

Air ile aynı. Rakam uçuk 

Sen iste ikiye böleyim 

Far yüksekliği yağmurda çalışmıyor, kornanın biri sustu. İdare ediver şimdilik 

Zevk meselesi değil, kanayan yaradır aslında, mala gereğinden fazla kıymet yüklemek. Mazdayı aldığım zaman plaka takılıyor iken bende tavanı indirip kamera taktım serviste 

Servet abi, sen kangocusun bilirsin. Kangonun ilandaki tipdeki oldukca dikkatimi çekiyor. Bu araba bana gidermi.  Az coknasıl araba sürdüğümü anlamışındır. Bozulurmu bu bende :) 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-renault-sahibinden-temiz-aile-arabasi-656520500/detay

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
18 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Servet abi, sen kangocusun bilirsin. Kangonun ilandaki tipdeki oldukca dikkatimi çekiyor. Bu araba bana gidermi.  Az coknasıl araba sürdüğümü anlamışındır. Bozulurmu bu bende :) 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-renault-sahibinden-temiz-aile-arabasi-656520500/detay

Full demiş ama cc yok, cc li olan 85 bg olanlar işini rahat görür. Bir de absli olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cruise yok. Rakam uygun. Muhtemelen kaza rakamı yüksek bir kaç işlem var.

Kayınpedere aldık dün Cromline. Cc yok, 35bin. 310.k hasar kayıtsız 105 bg 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
11 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Cruise yok. Rakam uygun. Muhtemelen kaza rakamı yüksek bir kaç işlem var.

Kayınpedere aldık dün Cromline. Cc yok, 35bin. 310.k hasar kayıtsız 105 bg 

En çok kaç km de olsun araba . 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok güzel görünüyor.. Daha güzel görebilmemiz için, Video isteriz.. 

Güle güle kullan.. 

Ben şu Tiguan ilanlarına bidaa bakayım.. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çok güzel görünüyor.. Daha güzel görebilmemiz için, Video isteriz.. 

Güle güle kullan.. 

Ben şu Tiguan ilanlarına bidaa bakayım.. 

Video çekiyorum ama watsap veya youtube yükleme yapınca sesi gidip parazit yapıyor. Telefondan izleyince normal. Tamam telefonuma çamur atma anladık 🚮

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Anlatılmaz yaşanır. Öğle yemeği sonrası inceleme yapalım derim. 

Android 8.0 4gb Ram. 16 gb dahili bellek. Plug in play mamülü. Tek sıkıntı çıktı. Araç km göstergesi alanında artık telefon bilgisi yok. Haberleşme sistemi ora ile irtibat kurmadı. Havalandırma kanalları nereye ayarlı, hangi kapı baca açık, oem ekranda olmayan araç bilgileri vs çıkıyor. Ses sistemi nefis. Kendi teybinden çok daha iyi. Trent modellerde standart olan ön kapı üç yollu ses sisteminin bu araçta çalınmış olduğunu da öğrenmiş oldum bugün. 

Wifi ile bağlantı yapıp seyir halinde tv video vs izlemek mümkün. Paket içinde gelen geri görüş kamerası gece çok iyi çalıştı. Klasik android olması çok iyi. İos olanı vardı takmadı vatandaş. Video vs izleyemezsin, izleyebilmek için veya uygulama vs için her işleme para ödemesi gerekiyor dedi. Her açılan menü veya özellik 60 tl civarı imiş. 

Telefon ile tam uyumlu oldu. Kendi sistemi olan eller serbest konuşma ve tuner kötü olur dedim adama. Montaj sonrası özür diledim mala çamur attığım için. 

1950 tl montaj dahil, 180 tl aktif kabin alpin amfinin bağlantısı kablolama vs tuttu. 

Ön kapılar için 3 yollu nakamiçhi hoparlör seti siparişe eklendi. Arka kapılar için de aynı. 
Hayırlı olsun abi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

@Hakan Bayat servet amcan diskocu olmuş  arşivi karıştıralım bi

sıkıcı topic  patlama çatlama haberi de yok.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hep parayla olan şeyler, hani emek, hani alın teri, hani patlama sesi

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
13 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Orijinal hoparlörlerin gücü çok düşük. Nakamiçhi fazlaca işimi görecek ve maliyeti çok az olacak 

Ah abi ahh. 1 kablo soketi ve 1 cihaz ile tüm işlemini bitirebilecektik. 35 Vrms normal biz kullanıcılar için yeter de artar aslında. Orjinal hopları küçümsenecek gibi değil VW skoda ve türevlerinin. 

Yalıtım ve ufak dokunuşlarla ağzının suyu akacaktı. Sen direkt yutkundun geçtin :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

@Hakan Bayat servet amcan diskocu olmuş  arşivi karıştıralım bi

sıkıcı topic  patlama çatlama haberi de yok.

Amca derken. Hakan iyidir ben Hakanı severim. Yapmaz öyle şeyler.  yapmaz dimi 

3 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hep parayla olan şeyler, hani emek, hani alın teri, hani patlama sesi

Zabaan 4ünde ter akıttık kaç gece 

2 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Abi burda satilik tertemiz V6 land rover freelander buldum. V6 land tavsiye edermisin. 

https://hizliresim.com/YQQ8zz

Al al. Başa bela seni bekler 

2 saat önce, Hakan Tarım yazdı:

Ah abi ahh. 1 kablo soketi ve 1 cihaz ile tüm işlemini bitirebilecektik. 35 Vrms normal biz kullanıcılar için yeter de artar aslında. Orjinal hopları küçümsenecek gibi değil VW skoda ve türevlerinin. 

Yalıtım ve ufak dokunuşlarla ağzının suyu akacaktı. Sen direkt yutkundun geçtin :)

Keşke hoparlör resmi çekseydim. Oturur ağlarsın bu niye takılı diye 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...