İçeriğe Yönlendir

Bisikletim ve Motosikletim

Ahmet Kiriş
Çözüme git Yurdaer Elay tarafından,

Recommended Posts

Ahmet Kiriş
İlkay Başaran yazdı:

Bu alete de bi kulp bulup sevmem, almam dedin ya artık ölsem de gam yemem Ali abi. 

160 hp 160 la giderken kafaya geçer bu arada hemde ktm torku varken.

Ali hocamda bugün MUNDAR MODE ON. 😁

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Bu alete de bi kulp bulup sevmem, almam dedin ya artık ölsem de gam yemem Ali abi. 

Naylon dışında birde über dışında kulp bulmadığı nadirdir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Metin Uzunoğlu yazdı:

Hmm :unsure2: Yani sahip olduğu şeyler dışındakiler anlamı mı çıkıyor buradan? :vroom:

Ahmet hocam hayırlı olsun :nazar: 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

yok kulp bulmadım, güzel alet, ama almam evet, sebebide önden farları bal arısı gibi, far tasarımı kötü be arkadaş, zevk meselesi :tongue:

Metin Uzunoğlu yazdı:

ohoo über olacak şey çook, sadece parasal sıkıntı var, mesela para olsa şunu direk sipariş ederim, öyle aylarca beklemede yok,iste direk geliyor, çip sorunu falanda yok.

motorda hızı sevmem ama bastımmı gitmeli, motorda klasik retro severim, yada enduro olacak ama tip önemli, enduro dediğin alet dakar rallisinden sağ çıkacak ayarda olacak, fazla elektronik olmaz, mesela GS le gireceksen kesin çölde kalırsın, helikopter çağıracak para olacak, öyle medeniyetten fazla uzağa gidilmez bunlarla,..

2023-bmw-r-ninet-100-years-edition-first

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bende geçen beşiktaşta bi rezidans dairesi ilanına bakıyordum. Balkonu çok rüzgar alır bunun sigara içemem dedim, almam dedim ve ilanı kapattım yan apartman manzaralı dairemde. 

Balıkesirdeki yan apartman manzaralı dairemde bu arada :hahahoho:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

beşiktaşta bi rezidans dairesi ilanına bakıyordum.

rezidans lar şişlide, çare sarıgül :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Bende geçen beşiktaşta bi rezidans dairesi ilanına bakıyordum. Balkonu çok rüzgar alır bunun sigara içemem dedim, almam dedim ve ilanı kapattım yan apartman manzaralı dairemde. 

Balıkesirdeki yan apartman manzaralı dairemde bu arada :hahahoho:

İst. taşınmakmı, hemde buradan hemde bile bile, isabet olmuş almadığın...

haa r nine bana pek uzakta değil, bir daha mı geleceğiz dünyaya arkadaş...

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

İst. taşınmakmı, hemde buradan hemde bile bile, isabet olmuş almadığın :D

haa r nine bana pek uzakta değil, bir daha mı geleceğiz dünyaya arkadaş...

Ben 24. KTM yi eskitirken Ali hocam R nine için bir adım atmıştır yaş 68 😎

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Ktm çöp. Ali abi almaz. Mercedes de e den başlar. Megan mı b.mb.k. Clioda başlayıp biter rönoğ

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ahmet Kiriş yazdı:

Ben 24. KTM yi eskitirken Ali hocam R nine için bir adım atmıştır yaş 68 😎

banada öyle geliyor, şuydu buydu derken bir türlü sıra gelmiyor hakikaten, hep geri planda, çocukta olunca mecburen frenli (abs on, tcs max) gidiyoruz ne yapalım, ama alacağım diye planlar hep aklımda :)

İlkay Başaran yazdı:

Ktm çöp. Ali abi almaz. Mercedes de e den başlar. Megan mı b.mb.k. Clioda başlayıp biter rönoğ

ktm önden bana çirkin geliyor ama motor canavar :)

evet merso E den bmw 5 ten Renoda Clio5 ten başlar, gerçekler bunlar kardeş :D megan tarih oldu geç sen onu, meganın yenisi tam elektrikli ve sadece adı megan...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
İlkay Başaran yazdı:

Bu kadar yüklenmeyin Ali hocama, hocam titizlikle incelemeden almak istemiyor, birde hocam haklı bir yerde, bu kadar elektronik destekle nereye kadar, ilk arabamız Murat 131 şahindi, bakım,tamir, usta nedir bilmezdik, 20/50 shell rotella yı bastık mı devam, frenler iyice tutmaz hale gelene kadar frende sorun var demezdik, muayene işleri karayollarında iken Mustafa emmi ye 10 lira bir de ruhsatı verdik mi muayene olur gelirdi ruhsat.

Şimdi ki araçlara sıkıysa bişey yap. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ahmet Kiriş yazdı:

Bu kadar yüklenmeyin Ali hocama, hocam titizlikle incelemeden almak istemiyor, birde hocam haklı bir yerde, bu kadar elektronik destekle nereye kadar, ilk arabamız Murat 131 şahindi, bakım,tamir, usta nedir bilmezdik, 20/50 shell rotella yı bastık mı devam, frenler iyice tutmaz hale gelene kadar frende sorun var demezdik, muayene işleri karayollarında iken Mustafa emmi ye 10 lira bir de ruhsatı verdik mi muayene olur gelirdi ruhsat.

Şimdi ki araçlara sıkıysa bişey yap. 

Hadi öyle olsun :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

banada öyle geliyor, şuydu buydu derken bir türlü sıra gelmiyor hakikaten, hep geri planda, çocukta olunca mecburen frenli (abs on, tcs max) gidiyoruz ne yapalım, ama alacağım diye planlar hep aklımda :)

Latife olsun takılıyoruz hocam, Allah can sağlığı versin.

Depremin ilk günü şükür iyiyiz yaşıyoruz derken utanıyorduk o kadar ölüm karşısında, şimdi ufak tefek toparlanmaya başladık. Geceleri hala sıkıntılı. Ben gamsızım derdim kendim için, alakam yokmuş, kendimi kandırıyormuşum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ahmet Kiriş yazdı:

Latife olsun takılıyoruz hocam, Allah can sağlığı versin.

Depremin ilk günü şükür iyiyiz yaşıyoruz derken utanıyorduk o kadar ölüm karşısında, şimdi ufak tefek toparlanmaya başladık. Geceleri hala sıkıntılı. Ben gamsızım derdim kendim için, alakam yokmuş, kendimi kandırıyormuşum.

hayat kısa bir bakmışsın herşey değişmiş, teyzem İskenderundaydı, hasar almış evi nesyeki yıkılmamış, şimdi İzmir de yakında buraya taşınacak, yani her an herşey olabilir, anı yaşamak lazım, çokta takmamak lazım, neyse herşey düzelir inşallah, bizim toplum değişmeden zor ama olsun biz yine isteyelim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yok kulp bulmadım, güzel alet, ama almam evet, sebebide önden farları bal arısı gibi, far tasarımı kötü be arkadaş, zevk meselesi :tongue:

ohoo über olacak şey çook, sadece parasal sıkıntı var, mesela para olsa şunu direk sipariş ederim, öyle aylarca beklemede yok,iste direk geliyor, çip sorunu falanda yok.

motorda hızı sevmem ama bastımmı gitmeli, motorda klasik retro severim, yada enduro olacak ama tip önemli, enduro dediğin alet dakar rallisinden sağ çıkacak ayarda olacak, fazla elektronik olmaz, mesela GS le gireceksen kesin çölde kalırsın, helikopter çağıracak para olacak, öyle medeniyetten fazla uzağa gidilmez bunlarla,..

2023-bmw-r-ninet-100-years-edition-first

RNineT,  gs den ne farkı var ki ?

XPulse al. Yada Ucan Teneke

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Muhittin Kaplan yazdı:

RNineT,  gs den ne farkı var ki ?

XPulse al. Yada Ucan Teneke

gs enduro, yüksek vs. enduroyu hakkını vermedikten sonra almak istemem, rnine aynı motor görünsede daha alçak toplu ve klasik görünümde, bende klasik severim...

listemdekiler şunlar

z900rs se

Kawasaki_Z900RSSE_04.jpg22MY_Z900RS_SE_BK3_ACT__1_.jpg

r nine 

maxresdefault.jpg

xsr900 yamaha ( bu aslında fazla spor ama olsun, şuan kardeşimde var, el koyabilirim ama onada yeni birşey bulmak lazım)

2022-Yamaha-XS850-EU-Legend_Blue-Static-

bunlar olmazsa trompet t120 falan olabilir

t120-family-hero-1920x1080.jpg

alıp şöyle takılıcam benim olay bu adamınki gibi  :) 05:37 den sonrası esas...

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Ali Cihangiroğlu yazdı:

gs enduro, yüksek vs. enduroyu hakkını vermedikten sonra almak istemem, rnine aynı motor görünsede daha alçak toplu ve klasik görünümde, bende klasik severim...

listemdekiler şunlar

z900rs se

r nine 

maxresdefault.jpg

xsr900 yamaha ( bu aslında fazla spor ama olsun, şuan kardeşimde var, el koyabilirim ama onada yeni birşey bulmak lazım)

alıp şöyle takılıcam :) 05:37 den sonrası esas...

Düşük bütçeli motosiklet olarak FANTIC tavsiye edebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ahmet Kiriş yazdı:

Düşük bütçeli motosiklet olarak FANTIC tavsiye edebilirim.

hemen bakiim :)

7b5a1b5e8f3e4b8880f8811c2aa8a8a3.jpg?bkg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

baktım, güzelmiş olabilir ama tek silindir almam, olacak modeli henüz gelmeyen 700 lüğü, motor yamaha m07 cp2

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

listemdekiler şunlar

z900rs se

r nine 

maxresdefault.jpg

alıp şöyle takılıcam benim olay bu adamınki gibi  :) 05:37 den sonrası esas...

Onu demedim ki, elektronik oyuncakları farksız.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Muhittin Kaplan yazdı:

Onu demedim ki, elektronik oyuncakları farksız.

haa evet galiba öyle ama olmayanlarda var, kapatabilmek önemli, tek sıkıntı fiyatı :)

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

haa evet galiba öyle, kapatabilmek önemli, tek sıkıntı fiyatı :)

Fiyat sıkıntılı olmasa herkes alacak zaten. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İlkay Başaran yazdı:

Fiyat sıkıntılı olmasa herkes alacak zaten. :)

almaz, daha önce ucuz sayılırdı o zamanda alan azdı, bu tarz motorları herkes alamaz ve kullanamaz, herkes hevesle alsa çoğu zaten mefta olurdu, motoru herkes kullanamaz...

ufakları skutırları falan hesaba katmıyorum tabii, onlar hikaye...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...