İçeriğe Yönlendir

Kaza Bilgi Danışma (Araç Kamerasının Faydasını Gördük)

Abdullah Aladı

Recommended Posts

Nihat Palolu
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kavşakta ışık olmasa size suç verilmezdi.
Ancak şimdi ben yeşilde geçtim diyen iki taraf var. Muhtemelen %50 gelir.

Görüntü güncelse süperb için dur tabelası var, bu sonuca etki eder mi?

RrmQXY.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
13 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

Dikkatin için teşekkür ederim Nihat abi. Muhtemelen yine vardır orada Dur tabelası yarın kontrol ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
37 dakika önce, Nihat Palolu yazdı:

RrmQXY.jpg

O dur tabelasi isiklar calismadigi zaman gecerlidir buyuk ihtimal. Bir de az da olsa ana yola cikilacagi icin dikkat edilsin diye koyulmus olabilir

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hiç aklım ermiyor bu işlere, yeşil yanmış jetta kavşağa girmiş, kavşakta trafik yavaş, derkan kavşağın başka girişinde yeşil yanmış, bir başkası gelmiş kavşağa girmiş ve Jetta'ya vurmuş. Ve Jetta hatalı. Nasıl olabiliyor hocam böyle bir şey [emoji4]
Trafigi ongorme olayi var ustad. Kavsagin sikisacagini bilirsen girmezsin. Bu tarz bir kazaya bir yerlerde denk geldim anlattigim sekilde idi.

Mehmet abi de farkli bir boyut getirmis, dusununce %50 verirler gibi geldi banada.
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
15 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Trafigi ongorme olayi var ustad. Kavsagin sikisacagini bilirsen girmezsin. Bu tarz bir kazaya bir yerlerde denk geldim anlattigim sekilde idi.

Mehmet abi de farkli bir boyut getirmis, dusununce %50 verirler gibi geldi banada.

Tamam da kavşakta duran arabaya da sırf yeşil yandı diye de gidip vurulmaz ki canım. Bu hangi kurala sığıyor. 

Geçmiş olsun. İnşallah kamera kaydı vardır.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tamam da kavşakta duran arabaya da sırf yeşil yandı diye de gidip vurulmaz ki canım. Bu hangi kurala sığıyor. 

Valla kimse goz gore gore vurmaz. Orasi kesin sadece [emoji16]
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Kamera kaydı varmis Allah'tan kaydetmiş kamera. Kırmızı sonmeden ayağını frenden çekiyor sanırım zaten aracın önü baya önde olduğu için bizim arabaya vuruyor.
Valla kimse goz gore gore vurmaz. Orasi kesin sadece [emoji16]
Biraz göz göre göre çarpmış. Hiç önüne bakmıyor sadece ışığa bakıyor ve kırmızı söner Sönmez freni bırakıyor arabada otomatik olunca maalesef kaza oluyor. Acelesi varmış sanırım
Bununla geçmiş olsun...
Teşekkürler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
3 dakika önce, Abdullah Aladı yazdı:
4 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Kamera kaydı varmis Allah'tan kaydetmiş kamera. Kırmızı sonmeden ayağını frenden çekiyor sanırım zaten aracın önü baya önde olduğu için bizim arabaya vuruyor.

Çok şükür. Sizi büyük bir dertten kurtaracak inşallah. Kaydı CD'ye çekip ekleyin dosyaya. Ekspere de özellikle belirtin. Bir de ne olur ne olmaz youtube'a ekleyin videoyu. Her an ulaşabileceğiniz bir şekilde..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Işık çalışırken DUR tabelasının bir hükmü yoktur. 

5 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Kesinlikle haklısın ama bunu ispat edemiyoruz.. 

Kamera şart

Bir saat önce, Abdullah Aladı yazdı:

Sizin yeşilde geçtiğiniz, trafiğin tıkalı olduğu ve sizin duruyor olduğunuz görünüyor ise size kusur çıkmaz.. Kullanın bu kaydı.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Videoyu yüklemeye çalıştım.
Hocam geçmiş olsun.
Teşekkürler.
Geçmiş olsun lehinize sonuçlanır inşallah.
Teşekkürler, inşaallah bakalım nasıl olacak.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ooo, videoda her şey net.

Ama anlamadığım, hanım niye yeşilde durmuş?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bence çok karışık, siz yeşilde geçmişsiniz net ama sanki biraz bekleyince karşı tarafa da yeşil yanmış gibi. 

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
Ooo, videoda her şey net.
Ama anlamadığım, hanım niye yeşilde durmuş?
Arkadan gelen servis sıkıştırdığı için duraklamis. Ama hareket ettiğinde halen yeşil yaniyor. Karşı tarafın önünden geçene kadar ona kırmızı yandığı net bir şekilde görünüyor
Bence çok karışık, siz yeşilde geçmişsiniz net ama sanki biraz bekleyince karşı tarafa da yeşil yanmış gibi. 
Benim araç geçene kadar ki bölümde kırmızı yandığı görünüyor
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
2 dakika önce, Abdullah Aladı yazdı:

Benim araç geçene kadar ki bölümde kırmızı yandığı görünüyor

Ben göremedim, o yüzden sanki diye yazdım zaten. Eğer kırmızı olduğu görünüyorsa sıkıntı yok zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Işığı ben de göremedim de, işin garibi eşiniz yeşilde bekliyor tam hareket ettiğinde superb de 1 metre kadar hareket ediyor. Eşiniz beklerken kırmızıya dönmüş ve karşıya yeşil yanmış olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı
21 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Ben göremedim, o yüzden sanki diye yazdım zaten. Eğer kırmızı olduğu görünüyorsa sıkıntı yok zaten.

Youtube yüklerken kalite düşmüş biraz ama orjınal görüntüde net olarak gözüküyor.

4 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Işığı ben de göremedim de, işin garibi eşiniz yeşilde bekliyor tam hareket ettiğinde superb de 1 metre kadar hareket ediyor. Eşiniz beklerken kırmızıya dönmüş ve karşıya yeşil yanmış olabilir mi?

Eşim servisin sıkıştırması ile anlık duraklıyor. süperb otomatik ve freni bırakınca öne kaçırmış. benim araç tam geçerken hala kırmızı yandığı görülüyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Sizi kurtaracak tek sey sagdan gecen kamyon.Normal sartlarda bu kadar surede yesilin yanmadigina ispat zor olacakti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Videoda net olarak görülüyor. Çarpma anına kadar eşinize yeşil yanıyor. Bu video sizi kurtarır. Müzik de iyiymiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
2 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Videoda net olarak görülüyor. Çarpma anına kadar eşinize yeşil yanıyor. Bu video sizi kurtarır. Müzik de iyiymiş.

SNAKE CHARMER (VS. MAD MARK 2016 RADİO EDİT)

:)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...