İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Doğrucu Davut Chevrolet Cruze

İki nokta arası km ölçümü 

Maps 401 km. Yol bilgisayarı 401 km

Yakıt tüketimi 

İstasyon ölçümü 6.57 litre. Yol bilgisayarı 6.6 litre

Hız göstergesi ölçümü. 

Gps 105 km/h. KadrAnda 105 km/h

Defalarca test ettim. Bu arabanın verileri %100 doğruluk var. 

Teker basıncı 34 ayarladık. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu gm grubu arabalarda düzgün çıkıyor sanırım

benim opelin yol bilgisayarındaki yakıt ortalaması ile pompadaki ortalamada aynı çıktı 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

sen felaket tellalı değilsin gerçekleri söylemeye çekinmeyen adamsın sadece

arkadaşımın birinin arabasına bindim geçen sene e 5 te gidiyoruz öndeki araba frene basıyor bu ayağını gazdan çekmiyor bir müddet daha devam ediyor sonra aniden frenle 1 metre kala tamponun da yavaşlıyor. sürüş tarzı o hale gelmiş

dedimki   arkadan vurursun birine fren lambasını görünce ayağını gazdan sorgusuz çek ben öyle dedim diye alındı surat yaptı 1 hafta sonra çağlayanda birine arkadan vurdu e 5 te . far tampon kaput çamurluk hepsi değişti fluancesinde 15 16 binlira hasar çıktı şükür kendine bişe olmadı

sonuç ben şom ağızlı felaket tellalı oldum. iyide ben gerçeği söyledim yine olsa yine derim

ha bide ney evrene kötü enerji yollamışım bak hele bak

Bende babamla tartıştım, Dır dır kafamı zidiyon dedi. Bende bir daha senin araban binmem dedim. Dediğim şeyler olduğu halde, sabancının oğlu moduyla konuşuyorki, kendisi emekli varını yoğunu biliyorum. 

Alternatör kayışı yerinden çıktığında, direksiyonda ben olmasaydım, contayıda yakardı. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bende babamla tartıştım, Dır dır kafamı zidiyon dedi. Bende bir daha senin araban binmem dedim. Dediğim şeyler olduğu halde, sabancının oğlu moduyla konuşuyorki, kendisi emekli varını yoğunu biliyorum. 
Alternatör kayışı yerinden çıktığında, direksiyonda ben olmasaydım, contayıda yakardı. 
Ben de babama kızardım, arabayı niye çamura soktun diye, sonra mantıksız olduğunu anlardım, arabayı alan o, benzini koyan ,o sana ne di mi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Evren Erakçora yazdı:
Ali Darbaz yazdı:

Ben de babama kızardım, arabayı niye çamura soktun diye, sonra mantıksız olduğunu anlardım, arabayı alan o, benzini koyan ,o sana ne di mi.

Keşke Çamurla kalsa. Anamın mutfak masrafından 288 tl tasarruf etmesi gerekecek. Evdekilern yolda kaldığımızdan ve ceza yediğimizden haberi yok. 600 lira gitti . O paraya arabaya 2 geyim teker alırım :( 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

288

bir senin birde içişleri bakanının sayı verirken küsüratları tam yazmanıza bayılıyorum :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ali Gök yazdı:

bir senin birde içişleri bakanının sayı verirken küsüratları tam yazmanıza bayılıyorum :D 

ali abi hpermil teknigini tek arabada kullanmıyor ki hpermil onun yasam tarzı.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Merhaba. 

Arabanın kendi kendine alarmı çalıyordu. Sorunu 50 tl çözdüler.  İkinci anahtarın çipinde lehim atması sonucu bu anahtar sorun çıkarıyor. Anahtarın merkezi kilit butonu basınca alarm sistemi arızaya düşünüyor. Bir süre sonra alarm ötmeye başlıyor. 

Lehim yenilendi arıza giderildi. 50 gündür sorun yok. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Servis aracının trigeri patlayınca işe cruze ile gittim. Şirket otoparkına giren ilk Cruze olma özelliğine sahip olabilir. Güvenlikler bile şaşırmıştı. Camı indirip kendimi göstermeden açmadılar bariyeri. 

WmY7Vf.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Güvenlikler bile şaşırmıştı. Camı indirip kendimi göstermeden açmadılar bariyeri. 

aslında açık bir güvenlik zaafı, bundan önce açıyor olmaları

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

aslında açık bir güvenlik zaafı, bundan önce açıyor olmaları

Abi 4 yıldır aytene vakıflar. İlkez cruze ile gelince yabancı kaldılar. Bu holding te 13 yıl devirdim otoparkına tesla model x de girdi heavy duty f150 pick up hatta Kobra afv ama hiç cruze görmemiştir. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi 4 yıldır aytene vakıflar.

en sık rastlanan zafiyet. güvenlik şefine selam söyle...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

en sık rastlanan zafiyet. güvenlik şefine selam söyle...

Üniversitelerde oda yok gelene kapı açık. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu gün yine gaza basan ayağımı çok çalıştırdım. Tüketim 6.0 düştü. Park ederken 6.4 de çıktı. 

Anlaşılıyorki ister 80 km hızla sür ister 105 km hızla bu arabanın yakıtı 5 altına inmiyor. 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

ali abi çevrendeki aracların ya triger kayışı kopuyor yada v kayışı kopuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Darbaz yazdı:

Bu gün yine gaza basan ayağımı çok çalıştırdım. Tüketim 6.0 düştü. Park ederken 6.4 de çıktı. 

Anlaşılıyorki ister 80 km hızla sür ister 105 km hızla bu arabanın yakıtı 5 altına inmiyor. 

Kaç manevrada park ettin :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Köksal Yılmaz yazdı:

Kaç manevrada park ettin :D

En seri parllarımdan biriydi oysaki. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
6 nin 6 na dusurduysen ona sukret. Ben henuz gormedim de [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Metin Akbal yazdı:

6 nin 6 na dusurduysen ona sukret. Ben henuz gormedim de emoji16.png

4,9 yapmıştım, ama bunu yaparken arabayı otobanda sıfırladım. :) Motoruda sımsıcacıktı :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

4,9 yapmıştım, ama bunu yaparken arabayı otobanda sıfırladım. [emoji4] Motoruda sımsıcacıktı [emoji4] 
Oyle olduktan sonra onu bende yaparim hatta ornek :)

1183a2a4712b4ca9cd2cad199f18aa29.jpg

a15a8319c52c640d78a71beb951e7810.jpg
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Kafamda Cruze için yapmak istediklerimi  topladım. 3000 tl liste çıktı. 

G2v5EY.png

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

aksesuar mı bunlar foto küçük?

ABi trigerden debriya komple yedek parça. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...