İçeriğe Yönlendir

Ben Yandım Siz Yanmayın - Meguiars Mecidiyeköy ın Aracıma Yaptıkları

Cenk Özeren

Recommended Posts

Azad Mirzade
Mert Yeldan yazdı:

Öncelikle polis çağırsanız da yaralanmalı trafik kazası olmadığı sürece zabıt tutulmuyor. Kısaca polise güvenip çağırmayın derim. Ancak kasti olarak malınıza zarar verildiği durumda polis çağırabiliyorsunuz. 

-Polis çağırabilirsiniz. Trafik kazası değil. Mala zarar verme söz konusu. Gelip maddi zarara ilişkin rapor tutmak görevidir.

......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Benim anlamadığım bu nasıl bir "ağır işsiz"lik :) Abi ben de her gördüğümde üzlüyorum hala iş bulamadı mı diye, neden yapıyorsun böyle şeyler :) :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Karayolu sayılmaz.. özel mülktür. Adam isterse kapısına kilidi vurabilir. Bu sebeple trafik kazası değil bu.. Bu sebeple kaza tutanağı olmaz bu olayda.  

İşte bu sebeple tespit tutanağı tutmalı.

Azad Mirzade yazdı:

Benim anlamadığım bu nasıl bir "ağır işsiz"lik :) Abi ben de her gördüğümde üzlüyorum hala iş bulamadı mı diye, neden yapıyorsun böyle şeyler :) :)

İnsan sevmediği işi yapınca en ağır işsiz gibi oluyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

önemli bir nokta daha öğrendik....

o zaman toparlayalım

anında resim video kaydı ve polisi çağırıp Tespit Tutanağı tutuyoruz, herşey kayıt altında iş garanti, bitti şimdi sakin şekilde kasko vs. aranır ve dava açılır, önce yapmamız gereken derhal deliileri toplamak kayıt altına almak ve polis sayesinde işi resmileştirmek, gerisi gelir ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bu tip şeyler yüzünden ve hatta saçma saçma adi temizlik parlatma ürünleri yüzünden arabamı kendim yıkamak zorunda kalıyorum. Türkiyede maalesef kimseye güvenemiyorsunuz. Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Cenk Özeren yazdı:

Ben ayrıca bunun tramer de görünmemesi için gerekli akışı başlatacağım.

bu bahsedilen imkansız değil mi? hasar dosyası açıldı ve onarım yapıldı, böyle birşey mümkün mü?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ek bilgi. Hasarsizlik koruma klozu. Groupama musterisiyim hasarsizlik koruma mevcut ama kaskocunun anlasmali Oto Eksper servislerinde onarim gerceklesirse bu durum gecerli.

Kaskonuz ne bilmiyorum en kotu senaryoya odaklanirsaniz da bunu bilin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bu tip şeyler yüzünden ve hatta saçma saçma adi temizlik parlatma ürünleri yüzünden arabamı kendim yıkamak zorunda kalıyorum. Türkiyede maalesef kimseye güvenemiyorsunuz. 

Ben para verip pasta cila yaptırdım..

Bir hafta sonra da aynı yere yıkamak için götürdüm.. 

Fırça ile dalıp her yerini çizmişler. 

O günden veri kendi yıkama makinemle kendim yıkıyorum. 

Bahadır Taşpolat yazdı:

bu bahsedilen imkansız değil mi? hasar dosyası açıldı ve onarım yapıldı, böyle birşey mümkün mü?

Hayır mümkün değil.. Görünür tramerde. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ben boşunamı 30 senedir kendim yıkıyorum :D  ha yıkatmadımmı, evet ama başında durdum, birisi arkadaşımdı ve titiz olduğumu bilir, diğeride Sonax tı ve yine başındaydım, yıkmaktan kas yaptım yahu :)

başıma birde duster çıktı onada kıyamıyorum, kendi aracım gibi bakıyorum, bittim vallahi..

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cenk Özeren

Son durum; 

Araç onarımı tamamlandı. Kasko tamamını karşıladı. Bugün teslim alıyorum aracı kısmetse. 

Hasarsızlık durumu; Sigortam özellikle ford kasko olarak geçtiği ve sadece ford yetkili servislerine gitmem durumunda hasarsızlığın bozulmayacağı için hasarsızlık koruma teminatı devrede. Hasarsızlığım etkilenmiyor. Tramerde hasar görünecek. Ki görünsün de sorun değil; sonuçta ilerde sattığım kişi ne olduğunu bilsin soru işareti kalmasın. Fotoğrafları da saklayacağım. 

Bu aşamada ben işin dışında kalıyorum. Artık avukatım değer kaybı için uğraşır. Alırsa alır. Alamazsa yapacak birşey yok. 

• Beğen 8
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Çok büyük geçmiş olsun.

En azından kafanızdaki soru işaretlerinden birini halletmiş oldunuz ve bir nebze de olsa rahatladınız.

Şimdi değer kaybı mevzusu var. Onu da avukatınız halledecek zaten.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Umut Taşlı
Cenk Özeren yazdı:

Son durum; 

Araç onarımı tamamlandı. Kasko tamamını karşıladı. Bugün teslim alıyorum aracı kısmetse. 

Hasarsızlık durumu; Sigortam özellikle ford kasko olarak geçtiği ve sadece ford yetkili servislerine gitmem durumunda hasarsızlığın bozulmayacağı için hasarsızlık koruma teminatı devrede. Hasarsızlığım etkilenmiyor. Tramerde hasar görünecek. Ki görünsün de sorun değil; sonuçta ilerde sattığım kişi ne olduğunu bilsin soru işareti kalmasın. Fotoğrafları da saklayacağım. 

Bu aşamada ben işin dışında kalıyorum. Artık avukatım değer kaybı için uğraşır. Alırsa alır. Alamazsa yapacak birşey yok. 

son durum nedir cenk bey?

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Sahın

Cenk bey değer kaybınızı alabildiniz mi acaba?

Ben herhangi bir iş yerine girdiğimde suriyeli falan görünce dönüp arkamı çıkıyorum, kimse kusura bakmasın. %90'ı sigortasız falan çalışıyor. Hadi kaza yaptı, araç hasar gördü, tamam, giden şey para. Düşünün, sizin aracınızla kaza yaptı ve birini öldürdü (söz gelimi yıkamaya girerken, çıkarken birini ezdi) ki şu durumu yapan her şeyi yapabilir, gelin derdinizi anlatın...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...