İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Aytaç Akyel
İnan Çınar yazdı:

2004  model 1.2 16 v 75 bg  clio hb

İnan bey aracı sattınızmı

Venus_V3_5570 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Kacaydi bu araba

Kaçlık lazım size? 

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

İnan bey fiyat nedir

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
İnan bey aracı sattınızmı

Araç duruyor. Piyasa kızıştı. [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
İnan bey fiyat nedir

Özel mesaj attım size.
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Fatih Evcin yazdı:

Ne oldu araç işi ?
Alındı mı ? Alındıysa ne alındı :)

2004 pejo 307 aldık bi tanıdıktan 2 parça yanlarda değişen, yine yanlarda boya var, 128 binde benzinli idi 31 bine aldık. 1.6 manuel sunroof çelik jant cd çalarlı, 5 yıllık sahibiydi, hatta 5 yıl önce ben pasta yapmıştım, arşivden gelsin(eski focusum da çıkmış arada) :)

VQR49y.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
İnan Çınar yazdı:

Kaçlık lazım size? 

Sizde kaçlik var. :) Bende 5 as. Şimdi başka Soran olmuş kızıştırmayayim.  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok iyi seçim , sahibi de geçmişi de bilindik :nazar:

bunlara arka pandizoda 4 oval gömüyorlar sesi iyi veiyuor kabine

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Sizde kaçlik var. [emoji4] Bende 5 as. Şimdi başka Soran olmuş kızıştırmayayim.  
Diğer arkadaş vazgeçti. 5 as iyiymiş. Bombacı Mülayim oralarda sanırım.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
İnan Çınar yazdı:
Mustafa Tüfekçi yazdı:
Sizde kaçlik var. emoji4.png Bende 5 as. Şimdi başka Soran olmuş kızıştırmayayim.  

Diğer arkadaş vazgeçti. 5 as iyiymiş. Bombacı Mülayim oralarda sanırım.

Komşudur bana :)

fiyat teklifi yapmayayım siz yazın yakınsa rakam değerlendirelim. Km düşük o cezbetti

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

2004 pejo 307 aldık bi tanıdıktan 2 parça yanlarda değişen, yine yanlarda boya var, 128 binde benzinli idi 31 bine aldık. 1.6 manuel sunroof çelik jant cd çalarlı, 5 yıllık sahibiydi, hatta 5 yıl önce ben pasta yapmıştım, arşivden gelsin(eski focusum da çıkmış arada) [emoji4]

VQR49y.jpg

Hayırlı olsun, çok beğeniyorum bu kasayı.
Geçen seneydi galiba 2002 modelini bulmuştum 1.6 benzinli 80.000 km ilk sahibinden kaza boya yoktu. Forumda konu açmıştım danışma konusu herkes alma demişti caymıştım :) danışmadan almanız iyi olmuş [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Karadeniz
(düzenlendi)

Merhaba. 40-45 bandında bir bütçem var. Megane 2, accent era vs alana kadar mazda 3 alayım diye düşünüyorum. İlanın açıklamasını yapıştırıyorum buraya

"Aracımın ağır bakımdan yeni çıktı Subablar çelik subab takıldı, triger dişlisi, v kayışı, bujiler, bobinler, conta, yağ ve filtreler komple değişti. Triger zincir durumu iyi. Aküsü yeni. Çalışmayan hiçbir aksamı yok. Son ön camurluk ben aldığımda boyalıydı.(bi computest boyalı diyor digeri değişmiş diyor) Bende ön ve arka tamponu sol arka kapı ve çamurluğu sürtmeden dolayı kaskodan boyattım. Sol ön kapıya renk tutsun diye ince boya yapılmış. Sürtme resimlerini ve hasar kaydı fotosunuda atıyorum. Sağ arka kapıda ve camurlukta anahtar çizigi vardır onları rahatsız etmiyor diye boyatmadım. Araç kastamonuda doluya maruz kaldığı için boyasız göçük düzeltme yapılmış. Arabamın iç döşemelerinin durumu gayet iyidir. Direksiyonunu ve vites topunuzu deri kaplama yaptırdım orjinal gibi oldu." bu şekilde. Ayrıca 209 binde ve otomatik. Fiyat da 43. Sizce alınır mı? 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Biçimlendirme Silindi
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Ben akrabama bile araç tavsiye etmeye çekiniyorum. İlandaki araçtan ziyade marka model hakkında tavsiye istemeniz daha doğru bence.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Komşudur bana :)

fiyat teklifi yapmayayım siz yazın yakınsa rakam değerlendirelim. Km düşük o cezbetti

Valla pejonun fiyatını görünce ben ne fiyat versem bilemedim. 

Keşke baştan 307 alsaymışım. 😔

Şaka bir yana forum için 33 son fiyatı. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Karadeniz
Vasfi Gişten yazdı:

Ben akrabama bile araç tavsiye etmeye çekiniyorum. İlandaki araçtan ziyade marka model hakkında tavsiye istemeniz daha doğru bence.

Hocam marka model hakkında şüphem yok çünkü ben bu araçtam memnun olmayan görmedim. Yalan yok arabadan çok anlamam, o yüzden bu km'de, bu işlemleri görmüş bir araç alınır mı diye merak ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mahmut Karadeniz yazdı:

Merhaba. 40-45 bandında bir bütçem var. Megane 2, accent era vs alana kadar mazda 3 alayım diye düşünüyorum. İlanın açıklamasını yapıştırıyorum buraya

"Aracımın ağır bakımdan yeni çıktı Subablar çelik subab takıldı, triger dişlisi, v kayışı, bujiler, bobinler, conta, yağ ve filtreler komple değişti. Triger zincir durumu iyi. Aküsü yeni. Çalışmayan hiçbir aksamı yok. Son ön camurluk ben aldığımda boyalıydı.(bi computest boyalı diyor digeri değişmiş diyor) Bende ön ve arka tamponu sol arka kapı ve çamurluğu sürtmeden dolayı kaskodan boyattım. Sol ön kapıya renk tutsun diye ince boya yapılmış. Sürtme resimlerini ve hasar kaydı fotosunuda atıyorum. Sağ arka kapıda ve camurlukta anahtar çizigi vardır onları rahatsız etmiyor diye boyatmadım. Araç kastamonuda doluya maruz kaldığı için boyasız göçük düzeltme yapılmış. Arabamın iç döşemelerinin durumu gayet iyidir. Direksiyonunu ve vites topunuzu deri kaplama yaptırdım orjinal gibi oldu." bu şekilde. Ayrıca 209 binde ve otomatik. Fiyat da 43. Sizce alınır mı? 

ilanı göremedim. kaç model bu?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

Atmoaferik az yakar cok kacar :)

bu yem ile iyi palamut avlanır :) 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Karadeniz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ilanı göremedim. kaç model bu?

2005 model

Yorum bağlantısı
Mahmut Karadeniz

Merhaba herkese. Şu ara acil bi araç almam gerekiyor. En fazla 45 bin tl çıkıyor. Bu paralara araç bulmak gerçekten zor. Siz ne tavsiye edersiniz? (linea ve symbol kesinlikle düşünmüyorum) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ihtiyaçlar? kullanıım tarzı? uzun yol kısa yol? diğer kriterler?

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Forumda birisi yazmıştı,

Eski model araba alacaksan "paran hangi toyotaya yetiyorsa onu al"  diye.

Etrafta gördüğüm araclar bunu dogruluyor.

98 toyotalar peynir ekmek gibi satılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...