İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Satmasaydim keşke 90 binde çiçek gibi arabaydı 40 a alıp 47 ye verdik. Ama güncel maliyeti 90 bin olurdu bana bu kurla

40 a yok mu artık yan, marea falan?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

40 a yok mu artık yan, marea falan?

40 a serçe var. 85 model 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Macit Aliyev

Merhabalar. Babam için 100 bin tl ye araba bakıyorum Ankarada. 1-2 gün içinde alınabilir. Manuel vites, dizel ve sedan istiyor. 300 bin km geçmezse ve ne kadar yeni model olursa daha iyi olur. Motoru yürüyeni ve şaseleri sağlam olsun yeter. Boya takıntısı yok. Türkiyeye geldiğinde Ankara - Samsun Ankara arası kullanacak ve de kaldığı müddetçe şehir içinde kullanacak.

Tavsiyeniz ne olurdu? 

Benim baktığım arabalar Clio, symbol ve fiesta focus 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Macit Aliyev yazdı:

Merhabalar. Babam için 100 bin tl ye araba bakıyorum Ankarada. 1-2 gün içinde alınabilir. Manuel vites, dizel ve sedan istiyor. 300 bin km geçmezse ve ne kadar yeni model olursa daha iyi olur. Motoru yürüyeni ve şaseleri sağlam olsun yeter. Boya takıntısı yok. Türkiyeye geldiğinde Ankara - Samsun Ankara arası kullanacak ve de kaldığı müddetçe şehir içinde kullanacak.

Tavsiyeniz ne olurdu? 

Symbol en uygun olanı olacaktır. 

clio ve fiesta sedan değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Macit Aliyev yazdı:

Tavsiyeniz ne olurdu? 

O fiyatlara pek kalmadı maalesef. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Fatih Evcin yazdı:

Symbol en uygun olanı olacaktır. 

clio ve fiesta sedan değil.

Evet fiestada sedan yok ama clioda sedan gördüm ilanlarda

Murat Sahın yazdı:

O fiyatlara pek kalmadı maalesef. 

Abi o fiyata var bir sürü araba Ankarada ama önemli olan o paraya en iyi hangisi.

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Babanız hangi ülkede bilmiyorum ama arabası varsa gelirken getirip burda 2 sene rahat rahat kullanır diye düşünüyorum.

Cebinizden de ekstra para çıkmamış olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Ersev Kaya yazdı:

Babanız hangi ülkede bilmiyorum ama arabası varsa gelirken getirip burda 2 sene rahat rahat kullanır diye düşünüyorum.

Cebinizden de ekstra para çıkmamış olur.

Azerbaycan abi. Aslında öyle yapmak istiyor ama neredeyse 2 yıldır Azerbaycan sınırları kapatmış. Getiremiyor bir türlü o yüzden burdan alıp burda kullanmak istiyor burda kaldığı sürece.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Temiz bulabilirseniz Vectra 2.0 DTI , Accent era (3 silindir dizel), Eski kasa clio/symbol 1.5 dci sedan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Macit Aliyev yazdı:

Evet fiestada sedan yok ama clioda sedan gördüm ilanlarda

Abi o fiyata var bir sürü araba Ankarada ama önemli olan o paraya en iyi hangisi.

Sedan Clio dediğin semboldür. İlan yanlış açılmıştır.

O bütçe ile alınacak dizel symbol ugrastirabilir. 1.5 DCI motor rektefesi yaklaşık 15 bin TL'ye mal oluyor şu sıralar. Göz önünde bulundurmak gerek. 

Köksal Yılmaz yazdı:

Astra g 1.7 dti bakılabilir

Onlarda su Isuzu motoru var değil mi? Benim de aklıma yatıyor. Motor bildiğim kadarı ile kurcalanmaz ve bakımları düzgün yapılırsa milyon km çeviriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Murat Sahın yazdı:

O bütçe ile alınacak dizel symbol ugrastirabilir. 1.5 DCI motor rektefesi yaklaşık 15 bin TL'ye mal oluyor şu sıralar. Göz önünde bulundurmak gerek. 

Onlarda su Isuzu motoru var değil mi? Benim de aklıma yatıyor. Motor bildiğim kadarı ile kurcalanmaz ve bakımları düzgün yapılırsa milyon km çeviriyor.

Evet isuzu motor, corsa dti cılar ustaları yetiştirdi, ustasına gidilirse sorun olmaz sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Köksal Yılmaz yazdı:

Evet isuzu motor, corsa dti cılar ustaları yetiştirdi, ustasına gidilirse sorun olmaz sanırım.

Reel yakıt verisi hatırladığım kadarı ile 1.3 mtj lineadan iyiydi. 0-100 ve ara hızlanmalarda da iyidir diye tahmin ediyorum. aslında mantıklı araç. Yol tutuş, malzeme kalitesi açısından falan da iyidir. Zaruri donanımlara da sahip. Neden pek tutulmadığı konusunu araştırmak gerek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Macit Aliyev yazdı:

Azerbaycan abi. Aslında öyle yapmak istiyor ama neredeyse 2 yıldır Azerbaycan sınırları kapatmış. Getiremiyor bir türlü o yüzden burdan alıp burda kullanmak istiyor burda kaldığı sürece.

Abimde satılık opel signum var. Almanya dan gelirken getirmişti ve süresi doldu, satmadı.

Yabancıdan yabancıya şeklinde düşünürseniz yardımcı olabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

yeni motor yapılmış dizel focus da olur aslında.

bütçe 300 bin mi? kaç?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Çağlar Bayur yazdı:

bütçe 300 bin mi? kaç?

100 :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

motoru almaz isek olur....

ön camlarına hastayım, bunların benzinlisi alınsa iyi olur

Megan 2 den daha keyifli bu kasa yolda. Ben çok seviyorum. Arkadaşımda 1.6 16v motorlusu var (benim arabadakinin aynı) çok daha iyi tepkileri. Eurodan ve ağırlıktan heralde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Macit Aliyev
Köksal Yılmaz yazdı:

Astra g 1.7 dti bakılabilir

3 tane buldum Ankarada biri alınabilir araba gibi ama babam bu eski diyor diğer baktığı symbollere göre😃 

Süleyman Can yazdı:

Temiz bulabilirseniz Vectra 2.0 DTI , Accent era (3 silindir dizel), Eski kasa clio/symbol 1.5 dci sedan. 

vectra eski, accentler pahalı. Galiba syblol en mantıklısı

Murat Sahın yazdı:

ne zaman rektefe olması lazım. Belli bir km var mı?

Fatih Evcin yazdı:

yeni motor yapılmış dizel focus da olur aslında.

yada bu araç alınıp manuele çevrilebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-son-1-gun-aciklamayi-okuyun-987470940/detay

Facebook'ta gördüm 20-25 liraya manuele çevirmişler.

Fatih Evcin yazdı:

baya iyimiş aslında 🙂

abi var 400-500 kilometreler focuslar 

Abi onunla uğraşamaz babam. Dizel focuslar genelde daha pahalı bir tane focus görmüştüm aratırken.

Ersev Kaya yazdı:

Abimde satılık opel signum var. Almanya dan gelirken getirmişti ve süresi doldu, satmadı.

Yabancıdan yabancıya şeklinde düşünürseniz yardımcı olabilirim.

Satması zor olduğu için o işe girmez biliyorum. Teşekkürler

İlkay Başaran yazdı:

Bunları ilettim babama aslında fena değil fiyatı da uygun. Bunlardan 20 bin tl daha pahalısı yeni modelleri var mıdır?

Şu aşağıdakı araba alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-kuzey-car-s-2011-renault-symbol-1.5-dci-manuel-degisensiz-temiz-987164960/detay?fbclid=IwAR07DHaGn6gGcmV9SSr_F1uTdvy3MUCBjLh-S5aogSs2HJTINJ4GjYoXQr0

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...