İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan

Merhaba. Şöyle bir ilan gördüm de. Sizce alınır mı? Ederi nedir?

Screenshot_20220723-153713_Chrome.jpg

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Bugünün 80'lik arabaları siz para biriktirene kadar 100 olmasın piyasa koşullarında

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

araba eklenme change felan değilse ve motorda çatlak patlak krank kırığı vs ciddi bir çöp sorunu yoksa alınır. Yağına iyi bakın özel katkı ile gizlenmiş şeyler var mı? 

Muayenesini yaptırıp verirlerse alınabilir. Neden alınmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Darbaz yazdı:

bu koşullar altında araba alamam.. kredi faizleri ana parayı geçti.

https://twitter.com/Emine16543846/status/1550769914524405760/photo/1

Devlet misin mübarek .

Şu yorumları yaparken biraz mantık çerçevesinde olun.

Bireysel kredi çekiyorken faiz oranı kaçtan veriyorlar sanaki faizin ana parayı geçiyor.

Kafa bulandırmayin

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Gök yazdı:

Konu yeni açıldığında  50 bine 

focus 2 volvo s40 vs tavsiye edilmiş

biraz zaman geçmiş albea lardan. Bahsedilmiş

az zaman daha geçmiş mareaya bağlanmış

6 aya doğan slx in temizi zor doğan l olur bu paraya deriz heralde

Valla güzel tespit. 

Nebati 6 ay sonra çok farklı bi ülkede uyanacaksınız demişti. Onun ki kadar net atış olmuş :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Yaştan alay konusu oldu... 1999 model eskilikten beğenmedi 
Maalesef araçlar çok pahalı o yüzden yeniye güç yetecek gibi değil.
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Bende bakıyordum 100 bin civarı araç. Ama kortum . Alınacak arabaya sanayiden çıkamazsın korkusu kabus gibi.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Sani Gerşon yazdı:

Valla güzel tespit. 

Nebati 6 ay sonra çok farklı bi ülkede uyanacaksınız demişti. Onun ki kadar net atış olmuş :bravo:

6 ay sonrayıde bugün*2 olarak yazıyorum buraya  hiç sekmicek 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

6 ay sonra 50 bin liraya hangi termos alınır diye konuşmasak bari.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

asgari ücrete sağlam bir zam daha gelecekmiş sanırım ocakta. %50 yapsa 8 bin olur işte

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

50 bine cok güzel serçe vardı. 45 teklif ettim yok dedi. Pasa gönlün bilirsin diyip devam ettim 😛

Motor sıfır tertemiz antifriz vardı. Boya yeni. Koltuklar yeni deri yapılmış 

4eoslgd.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

50 bine cok güzel serçe vardı. 45 teklif ettim yok dedi. Pasa gönlün bilirsin diyip devam ettim 😛

Motor sıfır tertemiz antifriz vardı. Boya yeni. Koltuklar yeni deri yapılmış 

4eoslgd.jpeg

Nerede bu :)

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Geçen ay 74 bine, 180 bin km'de 1.2 benzin LPG camlı koltuklu 2004 doblo aldım. KM'de 1 lira LPG yakıtı var. Tavsiye ederim. Aracın detaylı konusunu da müsait vakitte açacağım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Murat Sahın yazdı:

Eski nesil düz dizel. Hantal. 

Vesile ile söylediğin bütçede kuş serileri var. 

Çok kullanmış gibi konuştunuz ;)

adam yürüsün yeter diyor ufacık araç. Kamyonet olabilir bu ama.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Ben eski nesil düz dizel doblo ve kangoo kullanmıştım. Birde nissan vanette 2.3 d Atmosferik dizel apayrı bir dünya. Fakat çok vitesle oynamaya gerek kalmıyordu. Öyle hatırlıyorum. Öyle turbo boşluğu bilmemne yok. Koca bir boşluktan ibaret zaten cihaz :D

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Çok kullanmış gibi konuştunuz ;)

adam yürüsün yeter diyor ufacık araç. Kamyonet olabilir bu ama.

Üniversite yıllarımda bir arkadaşımdan ödünç alıp Konya'dan Ankara'ya gelmiştim. Acayip hantaldı :D 

Zaten eski nesil düz dizeller hep hantal hocam, turbo ile canlandı o taraf. Turbosuz çok dizel kullandık, mesela 1.9 düz dizel europa gitmezdi, 1.9 turbo dizel laguna uçak gibiydi :) Benim valide Trabzonlu, o taraflarda dizel çoktu, malum balıkçılık çok olunca eskiden kaçak mazot çok olurdu. 

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Bende c4'ü hanıma kaptırınca (çocukları okula götürmesi ve kendi işe gitmesi için) toplu ulaşıma yöneldim ama sıkıntılı ve okullar açılınca iyiyce sıkıntı artacak ... Bende ucuz bir kuş serisi alıyım diyorum işe git gelde toplam günlük 30 km yapcak o kadar... Hiç sürmedim acaba debriyajları yumuşakmıdır ? renoların sert diyorlar... 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Talha Bilgi yazdı:

Bende c4'ü hanıma kaptırınca (çocukları okula götürmesi ve kendi işe gitmesi için) toplu ulaşıma yöneldim ama sıkıntılı ve okullar açılınca iyiyce sıkıntı artacak ... Bende ucuz bir kuş serisi alıyım diyorum işe git gelde toplam günlük 30 km yapcak o kadar... Hiç sürmedim acaba debriyajları yumuşakmıdır ? renoların sert diyorlar... 

Direksiyon, debriyaj güncel otomobillere göre serttir ama alışılır. Fren sistemleri günümüz trafiğine göre zayıftır ona özellikle dikkat etmek lazım. 80,90.km hızı geçmemek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Evren Erakçora yazdı:

Direksiyon, debriyaj güncel otomobillere göre serttir ama alışılır. Fren sistemleri günümüz trafiğine göre zayıftır ona özellikle dikkat etmek lazım. 80,90.km hızı geçmemek lazım.

Hidrolik olmayan direksiyon ile hiç sorunum yok severim zevklidir :) Lakin benim dizlerim önceden ameliyat geçirmiş olunca özellikle dur kalk trafikte zorluyor... Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bizim defender ekibi debriyaja da booster gibi modifiye yapıyor belki şahine de yapılır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Şahinde de halatlıdır debriyaj herhalde. Bir değişim ile yumuşacık olur sertse bile. Benim skoda çok sertti. Halatı değiştirdik pamuk oldu. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...