İçeriğe Yönlendir

100.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Murat Öngür

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

RENO 9 ÇOK AZ YAKAN BİR ARAÇ.

Çok yakıyor sanmayın.. 5.5 litre mi ne yakardı broadway olan iyisi..

Çağlar Bayur yazdı:

120 ye klimalı 190E var, koltuklar orcin

Ben tavsiye ederim.. cumhuriyet altını gibi.  dizel alabilirsin. ama 20 bin masraf riski her zaman kenarda dursun. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evren Erakçora yazdı:

Şahin 8.2 litre yakardı. Sonra elektronik ateşleme falan ile 7.7e düştü diye hatırlıyorum.

Hadi canım? 10lt aşağısı mümkün mü kuşlarda?

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Sani Gerşon yazdı:

90 km sabit hızda fabrika verisi.Normal.kullanımda 10 yakardı.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
10 L altını ben de hiç görmedim kuşlarda o dönemin en az yakan arabası Skoda Favorit'tir.Onun da motor zincirli meret ateşleme de sıkıntılı alüminyum blok sulu gömlek harareti sever.Hepsi çözülüyor ama zincir işi çözülmüyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Arkadaşımda da Saab var. Malum az yaktığı için sürekli kullanmıyor. Şehir içi kullanım için 1,4 Uno satın almıştı.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Bunun 1,9 tdi motorunun, diğer 1,9 tdi motorlardan farklı olduğu ve kimsenin tamirine yanaşmadığını söylüyorlar. 

Common Rail yok bunlarda.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

her türlü kuş serisi kulandım modifiye ettim, 1 gün tüketim hesabı yapmazdık ne acaip iş :f1:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

her türlü kuş serisi kulandım modifiye ettim

Bi leylek kaldı diyorsun yani 😄

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Konu çok basit. Reno 9 alınır. Tüple binilir. Arızası masrafı olsa en ucuza bu halledilir. Hem hafif araba. Yakıt az. Daha ne olsun

eski dizel bakmak falan. Macera arıyor gibisin

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sen butceyi biraz daha yukselt 

Yetisirsen lpg de takmadan veririz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Sen butceyi biraz daha yukselt 

Yetisirsen lpg de takmadan veririz.

plaka seneye lazım olabilir, büyük velet ehliyet alacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Bu fiyat bandında dizel araç alınmaz. 

Temiz bir brodvey alınır binilir az yakar iyi kaçar. 

Piyasası kalmamış bir araç almaktansa en iyisi üstte yazdığım araçtır, bir sıkıntısı olsa ucuz ve rahat bi şekilde parçasını filan da bulursunuz bunların. 

Hadi rastgele

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu gün aile ile yaptığım "ikinci araba" konulu İstikşafi toplantımızda, biraz daha para biriktermeye kararı çıktı. Babam 1999 model seat cordoba konusunda alaycı davrandı... 

Kimsenin istediği olmadığı için fiyat yükselme yoluna gidiyoruz. Bakiye 100 120 bine çıkıcak. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

gayet doğru ve ekonomik bir karar olmuş, ucuza almak ile ucuza mal etmek başka şeyler. cordoba amblemden kaybeder, daha bakımsız bir vw familyası daha çok tutulur, yani aslında az paraya çok araba almak mümkün cordoba gibi, ben audinin tıpksını seattan tam yarı fiyatına almıştım, bugün olsa yine alırım

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Merhaba 
Bunun 1,9 tdi motorunun, diğer 1,9 tdi motorlardan farklı olduğu ve kimsenin tamirine yanaşmadığını söylüyorlar. 
Kim diyor onu ? Yok öyle birşey... Bunlar polo classic ile kardeştir motor aynıdır genellikle 1.9 SDI motor denk gelir ama TDI motor olanları da yok değil kasa hafif bunların o yüzden uçuyor. Cordoba da alay edilecek bir araba değil neden alay konusu oldu anlamadım ha ilandaki araba yorgun o ayrı mesele .

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Furkan Bakırel yazdı:

Kim diyor onu ? Yok öyle birşey... Bunlar polo classic ile kardeştir motor aynıdır genellikle 1.9 SDI motor denk gelir ama TDI motor olanları da yok değil kasa hafif bunların o yüzden uçuyor. Cordoba da alay edilecek bir araba değil neden alay konusu oldu anlamadım ha ilandaki araba yorgun o ayrı mesele .

Yaştan alay konusu oldu... 1999 model eskilikten beğenmedi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...