İçeriğe Yönlendir

Golf mü Astra mı?

Münir Nurettin Taşova

Kafam Karışık :)  

73 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova

Mondeo almaktan vazgeçtim.

Corolla, Megan, Golf, Elantra ve J kasa Astra modellerini inceledikten sonra Astra ile Golf arasında kaldım. Astra'nın fiyatı çok iyi, Golf ise ❤️☺️

Astra 1.4T Edition Plus otomatik vites : 110.000

Golf 1.0 Tsi Midline Plus manuel           : 121.500

Gönlüm Golf mantığım Astra diyor. Siz olsanız hangisini seçerdiniz? Golf'un en boşu, bu fiyat farkıyla sizce değer mi?

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Donanımın bir kısmı sonradan da eklenirde şanzuman olayı işi karıştırıyor.

Biri düz, diğeri otomatik. Gönül bir tarafa bırakılıp htiyaca göre karar verilmeli derim ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Yakıt tüketimide dikkate alınmalı. 2. elde tabiki Golf daha değerli. Ancak mantık Astra diyor. Tasarım olarakda Opel kesinlikle daha güzel gerçi tasarım görecelidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

İkiside otomatik olsaydı tartışmasız golf derdim ama bu durumda aynı ikilemde bende kaldım 🤔

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Astra hakkında bilgim yok ama Golf comfortline olsa tadından yenilmezdi. + Mtv avantajı var.

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Yakıt tüketimide dikkate alınmalı. 2. elde tabiki Golf daha değerli. Ancak mantık Astra diyor. Tasarım olarakda Opel kesinlikle daha güzel gerçi tasarım görecelidir.
Yakıt tüketiminde Golf öne çıkıyor. Astra'nin yüzü çok eskidi ama malzemesi kaliteli.
Astra hakkında bilgim yok ama Golf comfortline olsa tadından yenilmezdi. + Mtv avantajı var.
Evet mtv de önemli. Comfortline fiyatları ulaşılabilir değil. :(
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
İkiside otomatik olsaydı tartışmasız golf derdim ama bu durumda aynı ikilemde bende kaldım [emoji848]
Mayıs ayında Golf'ün otomatigi 110 bindi. Şimdi manueli 120 bin.
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Golf cokta fazla bos degil.. Avantajli yonleri;

- Astra'ya gore guncel bir yuzu var.

- Fabrika verisi yakit degerleri..

- Vergi avantaji..

- Ikinci el degeri..

- Malzeme kalitesi..

- Konfor..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Fiyat listesine baktığımda Astranın Sedan olduğunu gördüm.Para etsin diyorsanız Golf. Az yaksın diyorsanız Golf. Donanım diyorsanız Astra. Astranın otomatiği de tam otomatiktir. Yakışır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Golf alın, bir sene sonra satıp aynı parayla donanımlı astra alabilirsiniz. Ben böyle yaklaşıyorum. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Gökhan Albayrak yazdı:

Golf alın, bir sene sonra satıp aynı parayla donanımlı astra alabilirsiniz. Ben böyle yaklaşıyorum. 

Mevcut konjonktürde çok mantıklı 👍

Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

1. Hangisini Alırdınız?

• Astra 1.4T Edition Plus Otomatik Vites         8 Oy
  • Golf 1.0 Tsi Midline Plus Manuel          14 Oy

Anketi açanın sonuçları görememesi forum sisteminden kaynaklanıyor galiba, geçenlerde Mert Yeldan'ın konusunda olmuştu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

1. Hangisini Alırdınız?

• Astra 1.4T Edition Plus Otomatik Vites         8 Oy
  • Golf 1.0 Tsi Midline Plus Manuel          14 Oy
  Anketi açanın sonuçları görememesi forum sisteminden kaynaklanıyor galiba, geçenlerde Mert Yeldan'ın konusunda olmuştu.
Daha öncede olduysa sorun vardır. Teşekkür ederim [emoji4]
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Fiyatı nereden aldınız bilmiyorum ama İst yolundaki opel beyaz a da bir sorun. Bizde astra almak üzereyiz diğer bayilere göre çok iyi fiyat verdiler.

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Fiyatı nereden aldınız bilmiyorum ama İst yolundaki opel beyaz a da bir sorun. Bizde astra almak üzereyiz diğer bayilere göre çok iyi fiyat verdiler.
Manuel Astra ya 96750 fiyat aldım. Otomatik 109.500 deniyor.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

İkinci el golf derim. Ama otomatik oluşundan dolayı da astra derim. Sürüş dinamikleri içinde yine golf derim. Artı eksisini siz tartıp siz karar vereceksiniz.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Bir astra sever olarak içim yana yana Golf diyorum zira 1.4T lerde birkaç sorun ciddi ciddi konuşuluyor..

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Tayfun Aydın yazdı:

Bir astra sever olarak içim yana yana Golf diyorum zira 1.4T lerde birkaç sorun ciddi ciddi konuşuluyor..

Ne sorun varmış?

Evren Erakçora yazdı:

Focus pahalı mı?

Focus için bayiden fiyat almadım bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl
Evren Erakçora yazdı:

Focus pahalı mı?

focusun en baz benzinli manueli  129 bin  ama bi yerde okudum birisi bayiden 124 bin fiyat almış,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Adem Kazıl yazdı:

focusun en baz benzinli manueli  129 bin  ama bi yerde okudum birisi bayiden 124 bin fiyat almış,

O motorun tüketimi çok fazla diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...