İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Aydın Sert

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

Bir gün memleketten Connect ile dönerken İzmit Korutepe/Gültepe tünelinden tam çıkar çıkmaz kocaman bir lastik ile burun buruna geldim. Araç yüklü olduğu için oturaklıydı ve manevra imkanı sağladı çok şükür çarpmamıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Bugün başımıza gelen. Nazara geldik
61a4f157df6c232cc4143e8c2625cc70.jpg

Otobanda giderken ön aracın tekerinin fırlattığı Demir profil aracımıza saplandı. Nazarı olanın .... girsin. Ön cama gelse düşünmek bile istemiyorum. Araçta ailem vardı.
Off, çok geçmiş olsun hocam, Allah korumuş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun kardeşim.
Allah esirgemiş. Esirgemeye de devam etsin
Kaskodan yapılsın bu. Epey hasar çıkar oradan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Çok geçmiş olsun. Cana gelmemiş en önemli nokta burası. Her gün yollarda olunca maalesef her şey başa gelebiliyor. Tekrar çok geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

oha. geçmiş olsun. birkeresinde buji girmişti. :) e39 bmw vardı, fısır fısır bütün klima gazı kaçmıştı. bir başka seferinde de karşı taraftan şişe attılardı. ön tarafı yüksek araba iyidir o nedenle. binek araba riskli.

Emre Şimşek yazdı:

Çok geçmiş olsun bu tam bir görünmez tehlike. Allah beterinden saklasın.

Bana da bir keresinde kocaman bir kamyon - otobüs egzozu denk gelmişti Allah'tan çarpmadan durabildim. Sürüye sürüye yolun kenarına kadar çektim. Hurdaya versen iyi para verirler..

yada kendi arabana takacaksın :D

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. 

Bu nasıl bir demir ki, öndeki araç görmemiş de üstünden geçip oradan size sıçramış. Adam demire bodoslama girmiş demek ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

Bu nasıl bir demir ki,

ön tampon demiri. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Allah korusun. Geçmiş olsun abi beterinden saklasın can sıkıcı durum. 

Teşekkürler üstadım. Canımız çok sıkıldı ancak kimseye birşey olmaması daha sevindirici.
Allah korusun, su ulkede sansa yasamak, vizyona buna da yer verilse.

Gerçekten yaşamamız mucize. Rabbim Türk toplumunu koruyor.
Çok geçmiş olsun abi

Teşekkürler Köksal.
Geçmiş olsun Arda ,benzerini ben de yaşadım ama benimki lastik kaplaması idi tamponun alt kısmını jilet gibi kesmiş radyatör kulakları yanulmuş ve klima radyatörü delinmişti inşallah masraf fazla çıkmaz .

Teşekkürler Adnan abi. Sanada geçmiş olsun abi. Kaskoya verdik. Emmi düşünsün bu saatten sonra.
Geçmiş olsun. Ülkemizdeki insanlar yapıyor, Allah koruyor. Nereye kadar koruyacak bizleri...
Pancur harici var mı başka hasar?

Demi herşeyin bir sınırı var. Rabbim korumayı bırakınca ne olacak hiç düşünmek istemiyorum.
Geçmiş olsun, son durak filmi gibi [emoji44] 
Maalesef öyle, ilk aracımda otoyolda (İzmir Aydın) bir şeyin üstünden geçtim ama yolda birşey yoktu. Durdum baktım ön davlumbazım yok. Başkası olsa dönüp almazdı belki ama orta şeritte kaldı diye o kadar yolu yürüyüp aldım kenara

İyi dileklerin için teşekkür ederim.
Çok geçmiş olsun bu tam bir görünmez tehlike. Allah beterinden saklasın.
Bana da bir keresinde kocaman bir kamyon - otobüs egzozu denk gelmişti Allah'tan çarpmadan durabildim. Sürüye sürüye yolun kenarına kadar çektim. Hurdaya versen iyi para verirler..

Düşüren şahıs hiç hissetmemiş mi yahu. Egzoz sesinden bile hisseder. Hurdacı bir tanıdık var bu arada [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Geçmiş olsun üstat. Allah beterinden saklasın.

Teşekkürler evren ağam. Cana bir şey gelmemesi bizi tek sevindiren.
Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.
Bir gün memleketten Connect ile dönerken İzmit Korutepe/Gültepe tünelinden tam çıkar çıkmaz kocaman bir lastik ile burun buruna geldim. Araç yüklü olduğu için oturaklıydı ve manevra imkanı sağladı çok şükür çarpmamıştım.

Benim arkadaşım sizin gibi şanslı değildi o görmedi bile akşam o lastiğe vurdu ve takla atarak yaşamını yitirdi. Sizede geçmiş olsun.
Off, çok geçmiş olsun hocam, Allah korumuş

Cihat bey teşekkürler iyi dilekleriniz için
Geçmiş olsun kardeşim.
Allah esirgemiş. Esirgemeye de devam etsin
Kaskodan yapılsın bu. Epey hasar çıkar oradan.

Abi kasko da dosya açıldı. Valla 10-15 bin var gibi masraf
Çok geçmiş olsun. Cana gelmemiş en önemli nokta burası. Her gün yollarda olunca maalesef her şey başa gelebiliyor. Tekrar çok geçmiş olsun.

Hacı bey aynen cana gelmesin araba yansın isterse hiç gözümde yok. İyi dilekleriniz için teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
oha. geçmiş olsun. birkeresinde buji girmişti. [emoji4] e39 bmw vardı, fısır fısır bütün klima gazı kaçmıştı. bir başka seferinde de karşı taraftan şişe attılardı. ön tarafı yüksek araba iyidir o nedenle. binek araba riskli.
yada kendi arabana takacaksın [emoji3]

Teşekkürler.

Bu nasıl bir demir ki, öndeki araç görmemiş de üstünden geçip oradan size sıçramış. Adam demire bodoslama girmiş demek ki.

Adam dalmış üzerinden geçmiş olabilir. Herşey olabilir bizlere bişey olmaması sevindirici gerisi önemli değil. Kasko bugünler için var.
ön tampon demiri. [emoji4]

Ön tampon Demir’i değil inşaatlarda kullanılan profil Demir’i. Büyük ihtimal bizden önce hurdacı arabası yoldan geçmiş ondan düşmüştür.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

cok gecmiş olsun abi üzüldüm. aksam vaktimiydi gündüzmüydü yolculuk. sizi yolda bıraktımı radyotör delindimi
ben mersine gelirken az kalsın lastik parcalarına carpıyordum gece vaktinde bende önce 3 araba carpmıstı bende cok zor kurtarmıstım. o ara telefona baksan bittin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Mersin adana arası otoban kirliliği hep dikkatimi çekmişti zaten. Bununla geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Çok geçmiş olsun. Cama geldiğini düşünemedim bile... Allah korumuş... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
cok gecmiş olsun abi üzüldüm. aksam vaktimiydi gündüzmüydü yolculuk. sizi yolda bıraktımı radyotör delindimi
ben mersine gelirken az kalsın lastik parcalarına carpıyordum gece vaktinde bende önce 3 araba carpmıstı bende cok zor kurtarmıstım. o ara telefona baksan bittin.

Okay teşekkür ederim. Gündüz idi çocukları eşimle beraber okula götürüyorduk. Sanada geçmiş olsun bu arada.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Allah'tan sizlere bir şey olmamış. Geçmiş olsun. Bir seferinde kaldırımdan giderken yoldan geçen bir torosun jant kapağı kafamın 5-10 cm üzerinden geçmişti. Vvvıııjjjjjjjttttt diye bir ses duymuştum. Şansa yaşıyoruz vallahi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Mersin adana arası otoban kirliliği hep dikkatimi çekmişti zaten. Bununla geçmiş olsun.

Teşekkürler Halil bey.
Çok geçmiş olsun. Cama geldiğini düşünemedim bile... Allah korumuş... 

Çok kötü olurdu cama gelse. Bu satırları yazamazdım heralde [emoji23]
Allah'tan sizlere bir şey olmamış. Geçmiş olsun. Bir seferinde kaldırımdan giderken yoldan geçen bir torosun jant kapağı kafamın 5-10 cm üzerinden geçmişti. Vvvıııjjjjjjjttttt diye bir ses duymuştum. Şansa yaşıyoruz vallahi.

Teşekkürler. Rabbimin sayesinde şansa yaşıyoruz valla.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış.

Aynen yiyecek ekmeğimiz varmış
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Çok geçmiş olsun,  verilmiş sadakanız varmış Allah korumuş. Ördü giresun taraflarında karanlık bir tünele girmiştim bir şeye çarptım ama hiç birşey  göremedim. Kenara çekip bakınca çuval, branda gibi birşey aracın altına girmişti. Çıkarınca öyle bir rahatlamıştımki. Araba sanki bir köpek yada çocuğun üstünden geçmiş gibi olmuştu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Arda Abi, Allah'tan saplanıp kalmış. 

Parça yassı olduğundan öndeki aracında farketmeksi zor. Düşüren :elisopali:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Geçmiş olsun.

Teşekkürler
Geçmiş olsun, hep aklıma gelip korktuğum şeydir.

Benim aklıma gelen başıma geldi.
Çok geçmiş olsun,  verilmiş sadakanız varmış Allah korumuş. Ördü giresun taraflarında karanlık bir tünele girmiştim bir şeye çarptım ama hiç birşey  göremedim. Kenara çekip bakınca çuval, branda gibi birşey aracın altına girmişti. Çıkarınca öyle bir rahatlamıştımki. Araba sanki bir köpek yada çocuğun üstünden geçmiş gibi olmuştu. 

Ben vurma sesi aklıma geldikçe ürperiyorum. İnanılmaz bir sesti. Kafa kafa araç kazalarını düşünmek bile istemiyorum.
Geçmiş olsun Arda Abi, Allah'tan saplanıp kalmış. 
Parça yassı olduğundan öndeki aracında farketmeksi zor. Düşüren :elisopali:

Selçuk teşekkürler. Eğitim seviyemiz düştükçe bu tür vakalar kaçınılmaz. Kimse kimseyi düşünmez oldu çünkü.
Çok geçmiş olsun Arda.

Teşekkürler Önder üstad.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Çok geçmiş olsun Rabbim beterinden korusun inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...