İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Cem Işık

Üstündeki oem jantları çok güzelse de, niyetlendiğin jant daha bir güzel göründü abi gözüme .. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Üstündeki oem jantları çok güzelse de, niyetlendiğin jant daha bir güzel göründü abi gözüme .. [emoji4]

Cem ağam niyetlendiğim jant da oem. Satıcı arkadaşa bir teklif mesajı attım bakalım ok derse alacağım. Taktım beğenmezsem hanımın tiguanına takarım. Aynı jant Audi q3 de de takılı güzel duruyor sonuçta vw de Audi ile aynı kardeş firma, Tiguan da da güzel durur diye düşünüyorum. Tiguanın üzerinde 17 jant var 18 olmuş olur. [emoji85]

d87665cf15f5794c52ae9faf7ca086a6.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Arda Bülent Güzel yazdı:

Cem ağam niyetlendiğim jant da oem. Satıcı arkadaşa bir teklif mesajı attım bakalım ok derse alacağım. Taktım beğenmezsem hanımın tiguanına takarım. Aynı jant Audi q3 de de takılı güzel duruyor sonuçta vw de Audi ile aynı kardeş firma, Tiguan da da güzel durur diye düşünüyorum. Tiguanın üzerinde 17 jant var 18 olmuş olur. emoji85.png

Oem derken, araç üzerinde gelmesini kastettim abi. Yoksa her iki jant da güzel ve oem. Hatta çok "audi" karakteristiğinde olmasa ben de niyetlenirdim benim sucvuğa bu jant için ama "audiye parası yetmemiş skoda almış" yaftası yemek istemem .. Jant harika ama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Çoğunluk üzerindeki jantın kalması yönünde fikir beyan edince ve sırf bu aracı zamanında jantı için aldığımı hatırlayınca üzerindeki jant kalsın dedim. Yinede değiştirmek istediğim jantı satan satıcı ile görüşeceğim uygun fiyat verirse alıp arada bir değiştirerek kullanabilirim.
Ha sunu yapardim. Kislik yazlik ayri takim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Ha sunu yapardim. Kislik yazlik ayri takim.

Olabilirdi ama bizim Mersin’de kışlığa ihtiyaç olmuyor üstad
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bayram sonu yola çıkacağımdan dolayı aracın rot balans ayarını yaptırdım. Gitmişken tekerleri ön arka yaptırdım. Artık yola çıkmaya hazır. Kısmetse kurban bayramından sonra Mersin Antalya İzmir yapıp bir hafta sonra evinize geri döneceğiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Üstteki beş kollu oem jantı 2800 veriyor arkadaş sizce alıp tiguana takayım arkadaşlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Benim janta kanım çok kaynadı abi. Son karar tabi senin ama, oem 18 inç jant için de fiyat bana iyi geldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Üstteki beş kollu oem jantı 2800 veriyor arkadaş sizce alıp tiguana takayım arkadaşlar

Audi ye tak [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Fiyat iyiymiş, tiguya olmaz bence olacaksa Audi nin hakkı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Üstad ben olsam jantları alıp, Audi'ye takardım. Audi'nin jantlarını da Tiguan'a takardım. :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bütün dost ve arkadaşlara jantla ilgili fikirleri için teşekkür ederim. Şimdilik almaktan vaz geçtik.

Bayramdan sonra tatil planımız vardı. Mersin’den Antalya’ya geldik. Mersin Antalya yolunu anlatmama gerek yoktur heralde. İnişli çıkışlı dik rampalı daha birinci viraj bitmeden diğer virajın başladığı hele önüne tır veya kamyon geldiğinde 20-30 km hızla yarım saat gideceğin bir yoldur.
Bu yolda araç bagajı full dolu klima full açık ve 4 kişi olarak ortalama 5.7 lt olarak tamamladık. Şimdiye kadar e segmenti bindiğim en az yakan araç kendileri. Bunun nedeni olarakta s-tronic şanzımanı olarak düşünüyorum. Diğer 2013 model a6 daki 8 ileri multronic bu kadar seri ve hızlı değildi. O ayni yolu ortalama yakıt 6.5 lt civarı alıyordu.

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Arda Bülent Güzel yazdı:

İnişli çıkışlı dik rampalı daha birinci viraj bitmeden diğer virajın başladığı hele önüne tır veya kamyon geldiğinde 20-30 km hızla yarım saat gideceğin bir yoldur.

bayıldığım yoldur :) kitabına uygun yürüyeni yapılı, ciğerli bi makinayla girilmeden ölünmemesi gereken bir yol petrolhead denen varlık türü için

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Umut Taşlı yazdı:

bayıldığım yoldur :) kitabına uygun yürüyeni yapılı, ciğerli bi makinayla girilmeden ölünmemesi gereken bir yol petrolhead denen varlık türü için

Yolumuz çok güzeldir biz bayiliriz pilotajin on planda olduğu, Doganla Mercedes sollama zevki yaşatan ender güzergahlardan. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Benimde Türkiye’de en sevdiğim yoldur. Benim canavar için biçilmiş kaftandır bu yol. Turbo sesi ve motor sesini duymak için sırf camları açarım. Ninni gibi gelir ses

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Çok değerli arkadaşlar. Benim araçta adblue sistemi var. Geçen 10.000 km’de 10 lt adblue bitirdi. Şimdi 5.000 km de 10 lt bitirdi. Bu neden olabilir acaba.

Yorum bağlantısı

bir önceki 10 binde uzun yol oranı ile şimdiki 5 bin arasında fark varmı?

örneğin önceki 10 binin 8000 i uzun yoldur.

şimdiki 5000 inin hepsi şehir içi

böyle bir farklılık varmı kullanımda ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
bir önceki 10 binde uzun yol oranı ile şimdiki 5 bin arasında fark varmı?

örneğin önceki 10 binin 8000 i uzun yoldur.

şimdiki 5000 inin hepsi şehir içi

böyle bir farklılık varmı kullanımda ?

İlk 10.000 km kullanımı nerdeyse yüzde sekseni şehir içi. Şimdiki 5.000 km ise komple şehir dışı.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel yazdı:

İlk 10.000 km kullanımı nerdeyse yüzde sekseni şehir içi. Şimdiki 5.000 km ise komple şehir dışı.

şehir dışı ful temizlikmi yaptı araba . ters mantık düşündüm sanırım

teorime güvenmeyin tekniğini bilerek değil tahmin üzerine yorumladım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Adblue bildiğim kadarıyla emisyonu düşürmek için kullanılıyor. Tahminim alınan yakıtın kötü olabileceği.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Adblue bildiğim kadarıyla emisyonu düşürmek için kullanılıyor. Tahminim alınan yakıtın kötü olabileceği.

Bakın bu olabilir. Çünkü 4 depodur petrol ofisini kullanmaya başladım. Total ve shell alıyordum önceden.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...