İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Yakıtdan da olabilir, ama şehir içi kullanımda Adblue sarfiyatı artar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Arda Bülent Güzel yazdı:

Benimde Türkiye’de en sevdiğim yoldur. Benim canavar için biçilmiş kaftandır bu yol. Turbo sesi ve motor sesini duymak için sırf camları açarım. Ninni gibi gelir ses

bagajsız iki şoför, 200 hp+, 400 nm+ çıtır yüklü 20d e90 ile geçmiştik abi o yolu bir kez... 1.5 dci 100 bg megane bile haz veriyor o yol ama arkadan itiş -veya quattro- güç, tork vs ayrı hislere kapı açıyor

Ali Uymaz yazdı:

Yolumuz çok güzeldir biz bayiliriz pilotajin on planda olduğu, Doganla Mercedes sollama zevki yaşatan ender güzergahlardan. 

hocam yıllardır kullanırım, güçlü, güçsüz çok araçla geçtim, en son kışın düzde basıp arkama gelen güncel 530i'nin, viraj vs olup sollamaya da çıkamayınca 1.6 hdi 110 bg 307'ye yetişememesi buna sadece bir örnek. her geçişimde böyle anları yaşarım, çok farklı bir haz veriyor bizim gibilere

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı yazdı:

bagajsız iki şoför, 200 hp+, 400 nm+ çıtır yüklü 20d e90 ile geçmiştik abi o yolu bir kez... 1.5 dci 100 bg megane bile haz veriyor o yol ama arkadan itiş -veya quattro- güç, tork vs ayrı hislere kapı açıyor

hocam yıllardır kullanırım, güçlü, güçsüz çok araçla geçtim, en son kışın düzde basıp arkama gelen güncel 530i'nin, viraj vs olup sollamaya da çıkamayınca 1.6 hdi 110 bg 307'ye yetişememesi buna sadece bir örnek. her geçişimde böyle anları yaşarım, çok farklı bir haz veriyor bizim gibilere

Anamurlu olunca bizim artık alışkanlık oldu. nereye gitmek istersek o yolu kullandigimiz için düz yoldan keyif alamıyoruz. Fazla cesaret riski de arttırıyor tabi kazasız belasız sürüşler .

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Bu arada 184.000 km olduk. 24.000 km dir beraberiz arkadaşla. 1.5 ay sonra bir yıl olacak beraberliğimiz.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Aracı alalı bir sene olmak üzere. Kasko ve trafik sigortası dönemi geliyor. Emmi ne saplayacak pardon ne kadar fiyat çıkartacak. [emoji23][emoji23][emoji85].
Şaka bir yana arabaların fiyatları arttı kasko fiyatlarıda artı büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Aracı alalı bir sene olmak üzere. Kasko ve trafik sigortası dönemi geliyor. Emmi ne saplayacak pardon ne kadar fiyat çıkartacak. [emoji23][emoji23][emoji85].
Şaka bir yana arabaların fiyatları arttı kasko fiyatlarıda artı büyük ihtimalle.
Audi sahipleri Mercedes karttan yararlanamıyormuş onlarda daha prestijli kart varmış diye duydum [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Audi sahipleri Mercedes karttan yararlanamıyormuş onlarda daha prestijli kart varmış diye duydum [emoji16]

Geçen sene kullandık ama mercedes karttı. Bu sene passat kartı kullanacağız diye bir söylem söylemişti Mehmet abi. Bakalım artık hangisi olacak. Bizim kartı emmi [emoji4][emoji4]C5 te kullandığı için limitleri dolu. [emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçen sene kullandık ama mercedes karttı. Bu sene passat kartı kullanacağız diye bir söylem söylemişti Mehmet abi. Bakalım artık hangisi olacak. Bizim kartı emmi [emoji4][emoji4]C5 te kullandığı için limitleri dolu. [emoji23]
Emminin acemiliğine gelmiş o zaman [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Cuma günü kasko yenilendi 2714 tl oldu. Geçen yıl kasko bedeli 130 iken bu yıl 190 olmuş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Aracı alalı bir sene olmak üzere. Kasko ve trafik sigortası dönemi geliyor. Emmi ne saplayacak pardon ne kadar fiyat çıkartacak. emoji23.pngemoji23.pngemoji85.png.

Bir aracın kasko bedeli geçen yıl aynı ayda 90 bin lira imiş, bu yıl yenilerken baktığımda 178 bin olmuş olduğunu gördüm.  

Kasko pazarlığına bu oran ile başlayacağız patron.. Hazırla kendini :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bir aracın kasko bedeli geçen yıl aynı ayda 90 bin lira imiş, bu yıl yenilerken baktığımda 178 bin olmuş olduğunu gördüm.  
Kasko pazarlığına bu oran ile başlayacağız patron.. Hazırla kendini [emoji4]

Abey bende kalp var. Sataram valla a6 yı alırım mondiyi [emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

kasko bedeli neye göre yükseliyor? sarı siteye göre mi?!

Geçen ay forumda 2016 modrl mondeo 220 küsura alınmıştı. Kasko bedeli yinede satış fiyatının altında. Sarı site iyice uçmuş durumda....

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

para çok zor kazanıldığı için memlekette, fırsatçılar asla boş bırakmaz piyasayı. piyasa yükselincede herkes uyup normalleştiriyor demekki. almayın aldırmayın bu dönemde. illaki dengeye gelecektir. en ikinci el ucuz araba alıp idare etmek lazım oluyorsa.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Dogan Arsiray yazdı:

para çok zor kazanıldığı için memlekette, fırsatçılar asla boş bırakmaz piyasayı. piyasa yükselincede herkes uyup normalleştiriyor demekki. almayın aldırmayın bu dönemde. illaki dengeye gelecektir. en ikinci el ucuz araba alıp idare etmek lazım oluyorsa.

sıfır araba yok. euro 9 lira 

düşmesi için reel bir sebep varmı :)   bence ortada fırsatçı şahısyok .   reel duruma bakınca fırsatçı devlet + yüksek kur

araba alacak olan dakka beklemesin ilk gördüğünü alsın derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Gök yazdı:

sıfır araba yok. euro 9 lira 

düşmesi için reel bir sebep varmı :)   bence ortada fırsatçı şahısyok .   reel duruma bakınca fırsatçı devlet + yüksek kur

2003 model jeep KJ 100 bin etmez. istersen ekonomi batmış olsun. ya tutarsa hesabı var insanlarda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Dogan Arsiray yazdı:

2003 model jeep KJ 100 bin etmez. istersen ekonomi batmış olsun. ya tutarsa hesabı var insanlarda.

yenisinin birdaha ülkeye girmeyeceği kesin 1 küsür milyon TL

cheroke binmek isteyen biri ne yapsın mecbur eskiye yönelecek 

örneğin bindiğin wk bu ülkede şuan siparişle kaç milyona geliyor. gelse alacak kaç kişi kaldı mecbur 2. eline yöneliyor herkes iş arz talebe dönüyor.

sıfır kilyo 200 kaat olmuş . bana kalırsa 50 bin vermem ama piyasa 200 kaat diyor

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün emmiyi çok yorduk. Kasko için baya uğraştırdık. Ve sonunda yaptırdık. Mercedes kart ve king kartın limitleri dolu imiş. Ekim ayında limitleri açılacakmış. Artık hangi kısmetlinin kartından çekecek emmi karar verecek. Tüm sanatçı arkadaşlara selamlar dilerim. [emoji4][emoji85]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun Arda. Mercedes Card'ın limiti açıldığı gibi kapanacak, senden önce söz verilmiş arkadaşlar var öncelik onlarda. Ama king Card'ın limiti serbest kalır o zamanlarda :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Dogan Arsiray yazdı:

kasko bedeli neye göre yükseliyor? sarı siteye göre mi?!

Yok, distribitörler fiyat veriyor olmalı. 

Çünkü Vag grubu hep yüksek oluyor :)

Ali Gök yazdı:

Öyle yapıyorlar zaten.. Saat.... derken çıkıp biri aldım diyor. 

Arda Bülent Güzel yazdı:

Bugün emmiyi çok yorduk. Kasko için baya uğraştırdık. Ve sonunda yaptırdık. Mercedes kart ve king kartın limitleri dolu imiş. Ekim ayında limitleri açılacakmış. Artık hangi kısmetlinin kartından çekecek emmi karar verecek. Tüm sanatçı arkadaşlara selamlar dilerim. emoji4.pngemoji85.png

Artık vatandaş müteahhit kart bekliyorlar.. Haberin olsun.. Limit sorunu da olmaz. Müteahhitler kredi kartı ile sıfır araba falan alıveriyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Bugün emmiyi çok yorduk. Kasko için baya uğraştırdık. Ve sonunda yaptırdık. 

Ballısın vesselam. Hayırlı olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Müteahhit kart ne zaman çıkıyor seneye rezerve olsak... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Artık vatandaş müteahhit kart bekliyorlar.. Haberin olsun.. Limit sorunu da olmaz. Müteahhitler kredi kartı ile sıfır araba falan alıveriyor. 

Müteahhit kartın limiti dolu. Çekemedik kartı limit dolu olduğu için. Valla geçen seneler iyiymişiz şimdi bitmişiz. Eskiden kartla araba aldığım doğrudur. Bu fiyatlarla kredi kartı almak artık imkansız.
Müteahhit kart ne zaman çıkıyor seneye rezerve olsak... [emoji4]

Kemal ağam sen bu sene Çek benim borcu bende seneye senin borcu çekerim. Olmazmı ( seneye Türkiye’yi terk ediyorum nasılsa[emoji4])
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Metin Uzunoğlu yazdı:

Geçen ay forumda 2016 modrl mondeo 220 küsura alınmıştı. Kasko bedeli yinede satış fiyatının altında. Sarı site iyice uçmuş durumda....

Çıkan kasko bedeline dinamik led far ve jant fiyatını ekletince araç fiyatıyla kasko bedeli aynı fiyata geldi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kemal ağam sen bu sene Çek benim borcu bende seneye senin borcu çekerim. Olmazmı ( seneye Türkiye’yi terk ediyorum nasılsa[emoji4])
Abi kangoonun sigortası vardı ocakta,astra var şubatta yetişebilir miyiz :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...