İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Lastik önemli imiş :)

Ancak bazı arabalar karakter olarak kafadan kayıyor. 

Servet Aydın yazdı:

İşte aynı lastik kangoda hayatta kopmuyor aynı virajda. 

Kangoyu katma lütfen .. O apayrı bir dünya. :pilot:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

4 çeker kuru asfaltta pek fark yaratmaz gibi geliyor bana. Lastik çok önemli, michelinle güven veren fiesta, lassa ile o güveni veremiyor mesela. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Mondeo mk4, mk5 ve diğer araçlarımı tanımak, tepkilerini ölçmek için bildiğim, tanıdığım  sıfır asfaltı olan küçük bir döner kavşakta trafik ve yaya trafiği müsait olunca biraz hızlı girerim araç kafadan kayma eğilimi gösterir tek şöför ile. Arkadan hiç savrulmadı. Arkadan savurma sadece kışın karda müsait yerde zevk için deniyorum. Önden kaymada goodyear efficient grip ilk sırada, continental conti sport 5 ikinci en iyisi ise nokian z line idi. Lastik farkı 5 km/h fark ettiriyor. Nokian z line daha yüksek hızda kayıyordu. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ancak bazı arabalar karakter olarak kafadan kayıyor. 

Evet abi lastik ve karakter iki önemli nokta.

İlk çıkan doblolar da önden kayardı. Hatta abs yoksa durana kadar düz gider, durduktan sonra dönerdi 😅

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi hayırlı olsun,güzel günlerde kullan inşallah.Çok güzel bi araç maşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Audi Q5 ve Subaru kullanan bir tanıdığım arazinin aynı rampasında Subarunun hiç problemsiz çıktığını Audinin çıkamadığın söylemişti zamanında. Subaru aldı bir iki hafta sonra sattı. Heves ettim aldım ama çok yakıyor diye vazgeçti.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Subaru awd sistemlerini anlatan bir video

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Evren Erakçora yazdı:

Gurbetçilerden duyardım bir çoğu audi hastası,

-abi audi alcam 190pies, 20bin eyro

mercedese parası yetmemiştir de ondan...

Emre Şimşek yazdı:

Evet abi lastik ve karakter iki önemli nokta.

İlk çıkan doblolar da önden kayardı. Hatta abs yoksa durana kadar düz gider, durduktan sonra dönerdi 😅

ön tarafı ağır olan her araç dışarı doğru kafadan kayar. grand cherokee de öyle mesela. ama arkasını doldurup tatile giderken kafadan kayamıyor.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

aa9177a82df29b9c925f77113224574f.jpg
a3afa3b04d93ad8e66718a97d4237992.jpg

Eski plakamıza yeni aracımıza taktık

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Eski aracın aynısını gördüm dün, akrapoviçli :) Beyazda güzel duruyormuş, araba kir içinde olmasına rağmen baya iyi duruyordu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Dogan Arsiray yazdı:

kahverengi süper bence.

kahverengi alıncaya kadar fark etmemiştim. Aldıktan sonra özellikle mercedes e200 ve 520 de de harika durduğunu fark ettim. bu araçlardan alsam renk tercihim kesinlikle kahverengi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Renk çok vahşi gösteriyor. Buna da bi egzoz operasyonu yapılsın [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dogan Arsiray yazdı:

Sis farı neden yok bunlarda?

Far içinde diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

hayırlı olsun audi bambaşka renk olarakta bu daha güzel beyaz çok sade kalıyor böyle araçlarda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Sis farları bölümleri ACC radarları oldu artık, sis farı yok ama onun işlevinde bir sistem var.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Servet Aydın yazdı:

Hiçbir zaman sis farı işe yaramadı ki araçlarda 

Öyle deme abi, sis/yağmur olsun olmasın; merceksiz xenon takılmış ön ve arka sis farını açınca arabasının bi nane olduğunu ve herkesin hayran hayran ona baktığını sanan bir sürü çok muhterem kişiler var. Sis farsız araba al(a)mazlar herhalde...

• Beğen 4
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
(düzenlendi)
Furkan Avcı yazdı:

Öyle deme abi, sis/yağmur olsun olmasın; merceksiz xenon takılmış ön ve arka sis farını açınca arabasının bi nane olduğunu ve herkesin hayran hayran ona baktığını sanan bir sürü çok muhterem kişiler var. Sis farsız araba al(a)mazlar herhalde...

"Aracın ön-arka sis farlarına 30000K DELİ MAVİ XENON lamba takılmıştır, ölücüler aramasın..."

tarihinde Yusuf Berke tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Hiçbir zaman sis farı işe yaramadı ki araçlarda 
Arkadaşın birisini bir dövmediğimiz kalmıştı SİS farsız araba aldı diye [emoji41]
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Bugün bi Passat'ın kaydığına şahit oldum [emoji849] lastik faktörü olmasın [emoji41]

Passat kayarmı ya uçak mekiği[emoji4]
Abi hayırlı olsun,güzel günlerde kullan inşallah.Çok güzel bi araç maşallah

Çok ana çok teşekkürler Cem üstadım
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullan. Renk çok güzel. Bu makyajlı kasalarda arka görünüş, stoplar ve egsoz uçları harika [emoji3478]
Çevrende bir tanıdığa verdin sandım. Sahibindene ilana çıktığını bilsem talip olurdum. Nasib. 

Teşekkürler üstadım
Renk çok vahşi gösteriyor. Buna da bi egzoz operasyonu yapılsın [emoji3]

Buna yok egzoz operasyonu bunun egzoz zaten süper [emoji106]
hayırlı olsun audi bambaşka renk olarakta bu daha güzel beyaz çok sade kalıyor böyle araçlarda

Aynen üstadım. Teşekkürler iyi dileklerin için
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...