İçeriğe Yönlendir

Audi A6 S-Tronic 2.0 TDI 190 PS

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Ankaradan Mersin’e dönerken Pozantı ya uğramadan gitmek olmazdı
b28e2609cb1b74a095b0889ae7836228.jpg

Ben bu verilerden sonra şok oldum. Araç 71 lt mazot aldı. Ankara’ya gittik hayırlı bir iş için ve bugün geri döndük.
Bir depo ile 1400 km görünüyor.
44c723a1e038682b31d848becae758e1.jpg
2c85374c6f8486e32d6e0e222d59448e.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Ankaradan Mersin’e dönerken Pozantı ya uğramadan gitmek olmazdı
b28e2609cb1b74a095b0889ae7836228.jpg

Ben bu verilerden sonra şok oldum. Araç 71 lt mazot aldı. Ankara’ya gittik hayırlı bir iş için ve bugün geri döndük.
Bir depo ile 1400 km görünüyor.
44c723a1e038682b31d848becae758e1.jpg
2c85374c6f8486e32d6e0e222d59448e.jpg
Gerçekten rüyalarda buluşuruz [emoji23][emoji23]
  • Beğen 3
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

2 litre mi bu motor? 3 litre bu kadar az yakamazdı sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun. Kazasız, belasız ve de cezasız güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
2 litre mi bu motor? 3 litre bu kadar az yakamazdı sanırım.

3 litre bu kadar az yakmaz nedeni quattro olmasından dolayı.
Hayırlı olsun. Kazasız, belasız ve de cezasız güle güle kullanın. 

Teşekkürler hocam .
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
d87e5df2e4a5afeffe71462f39c8210e.jpg
Hastayım şu navigasyon görüntüsüne

Yakıt süpermiş uzun yolda bulunduğun yerde Niğde il sınırı Altunhisar kavşağı ...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arda Bülent Güzel yazdı:

d87e5df2e4a5afeffe71462f39c8210e.jpg
Hastayım şu navigasyon görüntüsüne

Bende o içinden çıkan ekrana hastayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Yakıt süpermiş uzun yolda bulunduğun yerde Niğde il sınırı Altunhisar kavşağı ...

Aynen orası[emoji106][emoji3526]

Bende o içinden çıkan ekrana hastayım.

Bende
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün ad blue uyarı verdi araç 10 lt doldurdum bakalım be kadar gidecek. Uzun yollardaki benzin istasyonlarında lt sini 2.5 tl ile 3 tl arasında satıyorlar. Şehir içindeki istasyonlar 10 lt sini 55 tl ye sattılar. Arada ne fark var anlamadım.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Arda Bülent Güzel yazdı:

Bugün ad blue uyarı verdi araç 10 lt doldurdum bakalım be kadar gidecek. Uzun yollardaki benzin istasyonlarında lt sini 2.5 tl ile 3 tl arasında satıyorlar. Şehir içindeki istasyonlar 10 lt sini 55 tl ye sattılar. Arada ne fark var anlamadım.

Uzun yolda kamyonculara yönelik stok indirim vs olabilir abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Adblue yu direk pompa ile satan istasyonlar var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Ben de 40 tl aldım Şehir içinde istasyondan. kamyoncular 1.5 -2 tl ye alıyorlarmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Uzun yolda kamyonculara yönelik stok indirim vs olabilir abi. 

Olabilir de kalitede sıkıntı varmıdır diye tedirgin oldum. Yoksa şehir dışına sürekli çıkıyorum oralarda doldurmak daha ucuz ama adblue nunda kaçağı varmıdır ki[emoji23] zarar verir mi diye korktum. Bilen arkadaşlar yardımcı olsun bütün adblue aynımıdır.
Adblue yu direk pompa ile satan istasyonlar var.

Evet sami onuda gördüm. Sende oralardan alsam sıkıntı olurmu.
Abi aslında adblue yu evde kendin üretebilirsin.

Mert üstad o işe girersem hanım beni öldürür.
Ben de 40 tl aldım Şehir içinde istasyondan. kamyoncular 1.5 -2 tl ye alıyorlarmış

Bana 10 lt sini 55 tl ye iteledi ozaman Opet.

Kamyoncuların aldığı yerden alsak ne olur ki Kemal üstad
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kamyoncuların aldığı yerden alsak ne olur ki Kemal üstad
Kayinvalidemlerde var A6 ona pompadan da aliyorlar. Ayda bir dolduruyorlar diye duydum gecen.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Kayinvalidemlerde var A6 ona pompadan da aliyorlar. Ayda bir dolduruyorlar diye duydum gecen.

Sıkıntı yok oZaman
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sıkıntı yok oZaman
Devam devam, uzunyolda buldugunda doldur bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Pompalarda satılanlar ucuz kamyoncular oradan satın alıyor adblue temizlik için deterjanlı su gibi bişi ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Sigara kokusu için öneriler alabilirmiyim. Çoğu gitti azı kaldı. Benim gibi sigara içmeyenler için bile sigaranın az kokusu bile rahatsız ediyor. Şaka maka nasıl içiyorsunuz arkadaşlar bu illeti.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Pompalarda satılanlar ucuz kamyoncular oradan satın alıyor adblue temizlik için deterjanlı su gibi bişi ...

Üre abi. İnsanda üretiyor [emoji3]
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Arda Bülent Güzel yazdı:

Sigara kokusu için öneriler alabilirmiyim. Çoğu gitti azı kaldı. Benim gibi sigara içmeyenler için bile sigaranın az kokusu bile rahatsız ediyor. Şaka maka nasıl içiyorsunuz arkadaşlar bu illeti.

https://www.hepsiburada.com/wurth-arac-ici-tazeleme-100-ml-koku-bombasi-pm-HB00000AAXYY

Şu ürün işe yarayabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Arda Bülent Güzel yazdı:

Abi şimdi çok içildiyse eğer kendi arabamdan biliyorum, aklına gelen gelmeyen her köşesine sigara külü girmiştir. Ben neresini söksem oradan kül çıktı. Aklıma gelenler, cam kumanda paneli, gösterge ekranının altı, el freninin olduğu yerlerdeki boşluklar. Ayrıca havalandırma menfezlerini ne kadar köpüklesen de bir el değmesi gerekiyor kanımca. Yakın zamanda gördüm ondan biliyorum. Tabi benimki 20 yıllık araba seninki 3 yıllık. Tutup da Audi'nin orasını burasını sökecek değilsin. O nedenle zamanla temizleneceğine inanıyorum. Ama o menfezlerin içlerine özel bir şey düşünmek lazım. İçerisine beze sarılmış çöp şiş uzatmak gibi bir şey..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Arda Bülent Güzel yazdı:

Ozonlu temizlik tavsiye ederim abi. Detaylı temizlik yaptırdığın yerde ozon jeneratörü olabilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Arda Bülent Güzel yazdı:

Klima temizliği yapın. Çalıştığı zaman menfezlerden hoş koku yayılıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Selim üstad bunlar tırt. Bir önceki araçta kullandım bir cacığı yok.
Abi şimdi çok içildiyse eğer kendi arabamdan biliyorum, aklına gelen gelmeyen her köşesine sigara külü girmiştir. Ben neresini söksem oradan kül çıktı. Aklıma gelenler, cam kumanda paneli, gösterge ekranının altı, el freninin olduğu yerlerdeki boşluklar. Ayrıca havalandırma menfezlerini ne kadar köpüklesen de bir el değmesi gerekiyor kanımca. Yakın zamanda gördüm ondan biliyorum. Tabi benimki 20 yıllık araba seninki 3 yıllık. Tutup da Audi'nin orasını burasını sökecek değilsin. O nedenle zamanla temizleneceğine inanıyorum. Ama o menfezlerin içlerine özel bir şey düşünmek lazım. İçerisine beze sarılmış çöp şiş uzatmak gibi bir şey..

Heralde detaylı iç temizliği yapılacak gibi geçsin diye. Ama ilk aldığımdaki koku ile şimdiki koku arasında dağlar kadar fark var.

Ozonlu temizlik tavsiye ederim abi. Detaylı temizlik yaptırdığın yerde ozon jeneratörü olabilir. 

Bunuda deneyeyim. Teşekkürler detaylara fısıldayan adam.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...