İçeriğe Yönlendir

Kara Kartal (E200 Elegance Kompressor W211)

Engin Deniz

Recommended Posts

Önder Özcan

Jant ister. Ama tavsiyem 17 olması. Face grubunda sebil gibi 18 jant var kullananlar memnun kalmıyor. Görüntü güzel ama 18 kullanan pişman oluyor (211 için konuşuyorum).

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Sani Gerşon yazdı:
Umut Taşlı yazdı:
abi fren hariç halojen değil mi bu?

Komple led olani var mı? Bilmiyorum ben.

yok abi işte el yapımı bir şey olması lazım. görüntü olarak w221'inki gibi, aydınlatma için kullanılan alan aynı kalacak, sadece led ile daha güncel bir görüntü elde edilecek. tabi bu yol tercih edilirse

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bence hâlâ çağın ötesinde bir araç maşallah çok da güzel

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Köksal Yılmaz yazdı:

Kesinlikle. 
Her niyet ettiğimde makyajlı temiz ve büyük motorluları benim bütçemin üstünde kaldı. Belki kısa süreli de olsa alırım bi ara. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Kesinlikle. 
Her niyet ettiğimde makyajlı temiz ve büyük motorluları benim bütçemin üstünde kaldı. Belki kısa süreli de olsa alırım bi ara. 
Daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama, eşim ilk bindiğinde 2006 model böyleyse 2020 de ne var ekstradan demişti [emoji16]
  • Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çok yükseldiler çok . E280cdi lara bakıyordum  artık bakamıyorum. Sifira gelen zamlar mercedeste eskileri bile ikiye katlatti. 

Bı w220 s350 lere birde araba w211 e280cdi ile e320 lere bakıyordum artık hayal iyice

2013 e180 i 140 a mi 150 ye mi ne almıştık iki sene olmamıştır şuan 350 370 felan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Engin Deniz

Pabuçlarımızı değiştirdik. Continental premium contact 6 alacaktım ancak benim ölçülerde üretilmemiş. (225 55 r16). Michelin primacy 4 baktım. Kuru zemin yorumları kötüydü ve gereksiz pahalıydı. @Tahir İlter 'in yönlendirmesiyle Hankook ventus prime 3 aldım. 600 TL adet fiyatı. 2020 50.hafta üretimi. Yasak sebebiyle yol yapamadım henüz, yorumlarımı daha sonra paylaşırım. d9e7f17a9565be12fb3d47179f45d3ed.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Engin Deniz

Cam tavana 300 TL sıkışmış açılmıyordu, onu hallettik bugün [emoji16]

60f703cdd4823d9fa634cc77b3322df1.jpg

5165db35a192a91e17efd0344df33fe6.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Önder Özcan yazdı:

Halloldu mu? Ben 2 sene önce yaptırmıştım o fiyata.

Halloldu. Dişli değişti, temizlendi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçmiş olsun kesenize bereket diyelim. Lastiklerden memnuniyet durumunuz nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Geçmiş olsun kesenize bereket diyelim. Lastiklerden memnuniyet durumunuz nedir?
2 kez uzun yol deneyimim oldu. Sessiz ve yumuşak lastikler. Virajlara daha stabil giriyor araba. Fiyat performans hoşuma gitti. Frenlemeyi test etmedim sadece.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Engin Deniz
Servet Aydın yazdı:

Az bekle. Bir parti ürün bekliyorum. Doğandan aldığım ile aynı kalite ise link atarım 

Bayramdan beri yollardayım. Uzunlar çok etkili değil.  Öncelik Led olmak üzere H7 ampül önerisi alabilirmiyim ?

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Engin Deniz

Bu ay belimiz biraz büküldü. Klima soğutmamaya başlayınca önce gaz kontrolüne gittim. Sistemde Gaz olduğunu görünce, servise gittim. Klima kompresörü ve peteği değişti.

Geçen gün yanan arıza lambası ile tekrar servis yolu göründü. Egzantirik dişlileri ve zincir takımı değişimi yapıldı. 2 işlemin toplam maliyeti 30 bin civarı tuttu. İşlemler özel serviste yapıldı. Allah başka dert ve masraf göstermesin inşallah 😊

IMG_20220808_114635.jpg.4ba5bfe0e64030f61e770c602cc83588.jpg

• Beğen 6
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 3
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yağ ne kullaniyon abi

Faturada 5w-40 mb orjinal yağ yazıyor. 

Yorum bağlantısı

Rutinde 200 li km lerde genelde değişen parçalar  sanırım 

Tertemiz olmuştur makine

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Engin Deniz yazdı:

Egzantirik dişlileri ve zincir takımı değişimi yapıldı. 2 işlemin toplam maliyeti 30 bin civarı tuttu. İşlemler özel serviste yapıldı. 

Ohh mis gibi olmuştur :)

Geçen sene aynı araca aynı işlem Antalya'da özel serviste tam yarı fiyatına yapıldı. Fiyatlar gerçekten x2 x2 gidiyor zaman geçtikçe..

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Emin Önal yazdı:

Ohh mis gibi olmuştur :)

Geçen sene aynı araca aynı işlem Antalya'da özel serviste tam yarı fiyatına yapıldı. Fiyatlar gerçekten x2 x2 gidiyor zaman geçtikçe..

Bende Antalya'da yaptırdım. Kime götürmüştün? 

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Offff :( çok tutmuş bee. Geçmiş olsun

Aslında çoğu araca göre parçalar uygun. Büyük kısmı dişliler tuttu. IMG_20220812_213849.jpg.62cd3c66b02ab2dc858d2d5410fa2571.jpg

IMG_20220812_213849.jpg

tarihinde Engin Deniz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Engin Deniz yazdı:

Faturada 5w-40 mb orjinal yağ yazıyor. 

0w40 daha bi güzel bence o motor için. De sorun ondan değildir. Kronik malzeme kaynaklı m271 de disliler aşıninca zincir bolluyor yada zincir bollayinca dişliler asiniyor. Sarmal bir durum. Geçmiş olsun bunla. Arıza kodu neydi egzantrik zamanlama hatası mi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...