Fatih Akbaş

W203 Selektör Sorunu

Recommended Posts

Fatih Akbaş
yok böyle forum...
Yok valla yok.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Akbaş

beyin geldi en kısa zamanda takacağım inşallah.Kapı beyinlerinide aldım otobüs gümrüğe takıldı haber bekliyorum. @Furkan Avcı abi siz klima yönlendirme motorunu değiştirmiş siniz benim iki motorda hata gözüküyor.Nette dişli takımı satılıyor ondan alacağım birde uçlardaki parçalardan sipariş edeyim diyorum ama L-R sini nasıl bileceğim sökmeden açmışken yapıp kapatayım diyorum

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Furkan Avcı
Fatih Akbaş yazdı:

beyin geldi en kısa zamanda takacağım inşallah.Kapı beyinlerinide aldım otobüs gümrüğe takıldı emoji17.png haber bekliyorum. @Furkan Avcı abi siz klima yönlendirme motorunu değiştirmiş siniz benim iki motorda hata gözüküyor.Nette dişli takımı satılıyor ondan alacağım birde uçlardaki parçalardan sipariş edeyim diyorum ama L-R sini nasıl bileceğim sökmeden açmışken yapıp kapatayım diyorum

Dişli tamir kiti uygundu fiyatı alın dursun bence. Bu arada hangi motorlara arıza veriyor, görebildiniz mi kodlarını?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Akbaş
Dişli tamir kiti uygundu fiyatı alın dursun bence. Bu arada hangi motorlara arıza veriyor, görebildiniz mi kodlarını?
Abi m2/15 ve M2/21 hata veriyor.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Akbaş
Kod bu abi129d45b5ea85d54217848a5a0f0fc0a4.jpg

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Furkan Avcı
Fatih Akbaş yazdı:
Furkan Avcı yazdı:

Abi m2/15 ve M2/21 hata veriyor.

dişli tamir kiti aynı ikisi içinde ama, kollar ayak bölmesi için farklı üst havalandırma (M2/21 kol değil farklı bir dişli var) için farklı. Yani dişliler bozuk değilse kollar olurda. değilse almak lazım

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Akbaş

Anlamadım abi valla. m2/21 de kol yok dişli var doğrumu bu dişliler sağlamsa tamir dişli kiti ikisindede işe yarar doğrumu anlamışım peki M2/15 in kolunu L mi alacam R mi

Mesajı paylaş

Mesajın linki

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.