İçeriğe Yönlendir

W203 Selektör Sorunu

Fatih Akbaş

Recommended Posts

Metin Akbal
Alerji kaydım var hastahanede. Tcyi daha girmeden hemşire tanıdı, gel gel diyor derdin belli senin [emoji16]
[emoji1]
Geçmiş olsun abi. 4 lu kombo iyidir default_smile.png
Hemsire yanci mi [emoji23]
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Başka yok cnm. Merak ettim aldım baktım bitti. Başka kapıya hadi bilader hadi [emoji3537]
Dayanamazsın abi fotoyu görünce.
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Yok malesef hiç biri düzelmedi sağ siste gitti voltaj gelmiyor.

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Başka yok cnm. Merak ettim aldım baktım bitti. Başka kapıya hadi bilader hadi [emoji3537]
Abi sinyale şasi çekmişler ya onun zayıf gelme ihtimali varmı
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Fatih Akbaş yazdı:
Servet Aydın yazdı:
Başka yok cnm. Merak ettim aldım baktım bitti. Başka kapıya hadi bilader hadi emoji3537.png

sök ekstra olanları öyle dene istersen?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Akbaş yazdı:
Servet Aydın yazdı:
Başka yok cnm. Merak ettim aldım baktım bitti. Başka kapıya hadi bilader hadi emoji3537.png

gidişata bakılırsa komple tesisata girmeli bu araçta. sağdan soldan baypass kablo ile ayakta tutmaya çalışmışlar belli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fatih Akbaş yazdı:

Yok malesef hiç biri düzelmedi sağ siste gitti voltaj gelmiyor.

Kontrol kalemi ile sam çıkışından mi ölçüldü. 

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
gidişata bakılırsa komple tesisata girmeli bu araçta. sağdan soldan baypass kablo ile ayakta tutmaya çalışmışlar belli
Yok abi hiç ek yok sadece bu ön sinyal
Kontrol kalemi ile sam çıkışından mi ölçüldü. 
Yok sisin önünden
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bana öyle geliyor ki, SAM çok evvel sorunu çıkarmış, sorunu bu tip elektrik tesisatına müdahele ile çözmüşler gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
sök ekstra olanları öyle dene istersen?
Abi beyini takmadan özene bezene lehimledim kıyamıyom [emoji16] sinyali söküp xenedim ama
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sam beyni olan Mercedes de köprü ek vs ile bişi yapılamıyor. O ek de orjinal donanim dışı bir şey içindir en fazla. Hiç uğraşma çıkma sam al tak. Kodlama felan diyorlardi ama ben o işlere girmedim. Benim de sis farı gitmişti. Sağ sis hataya düşüyordu sam çıkışında voltaj anlık gelip düşüyordu ara ara. 

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Sis niye gitti ki. Sigortalar doğru dimi. 

Ben hala üzerinde kopuk parçalara odaklıyım. 
Doğru abi bi kaçtanesini yanlış takmışın düzelttim sileceği bi çalıştırdım.çalışmıyo sigortası yanlışmış attı sonra hepsini düzelttim.
Sam lazım diyon yani abi
Sam beyni olan Mercedes de köprü ek vs ile bişi yapılamıyor. O ek de orjinal donanim dışı bir şey içindir en fazla. Hiç uğraşma çıkma sam al tak. Kodlama felan diyorlardi ama ben o işlere girmedim. Benim de sis farı gitmişti. Sağ sis hataya düşüyordu sam çıkışında voltaj anlık gelip düşüyordu ara ara. 
Değiltirdinni abi sami
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Benim araç c230 du aynı grup çıkması denk gelmedi uyguna. Ustelemedim bı sis için.

Kodlama gerekiyor felan geyidi yaptılar bide ne kadar doğru bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Benim araç c230 du aynı grup çıkması denk gelmedi uyguna. Ustelemedim bı sis için.
Kodlama gerekiyor felan geyidi yaptılar bide ne kadar doğru bilmiyorum
Anladım abi görevlerinde yazmıyor ama değişim periyodunda yedek alın yazıyor
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Servet Aydın yazdı:

Bende hapşırık ve nefes borusu daralma oluyor. Havasızlıktan hıkkadanak gideceğim bir gün 

Size ve diğer hasta olan arkadaşlara, geçmiş olsun. Allah şifa versin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

İyi akşamlar benim sorun motor beyninde heralde.WIS ten bakınca uç 61 motor beynine gidiyor gözüküyor.ve motor beyninin üzerinde aldığım adamın adı soyadı yazıyo işlem gördü heralde

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Tamire gittiyse demek ki.. Adam bu konuda tecrübelerini aktarsa bari. Gerçi bu kez bile bile sattığı ortaya çıkacak, yazıktır günahtır ya..

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Tamire gittiyse demek ki.. Adam bu konuda tecrübelerini aktarsa bari. Gerçi bu kez bile bile sattığı ortaya çıkacak, yazıktır günahtır ya..
Kalsın abi aman çözebilir sek uğraşıması zevkli oluyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Mantığı yanlış kurdum sam den veriyor hatayı ECU da verseydi ECU danda verirdi hatayı

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Servet Aydın yazdı:

Sis niye gitti ki. Sigortalar doğru dimi. 

Ben hala üzerinde kopuk parçalara odaklıyım. 

Abi 209 kasanın sam fotolarını buldum kodu farklı ama devreler filan aynı ona göre doldurayımmı eksik yerleri arabaya zararı olurmu sence

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Olmaz. Smd montajı yapabilirmisin? 
Yaptırcam abi çalıştığım yerin elektrikçisine yaparım dedi ama
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...