İçeriğe Yönlendir

W203 Selektör Sorunu

Fatih Akbaş

Recommended Posts

Fatih Akbaş

Bunun kodu aynı ama görmediğim elemanlar var abi.Diğer şeyler birebir aynı

6fb9cf8ac36068415185cdbc0e89058e.jpg

79f92268ae3d70450774213c6e230a9c.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sadece o dirençler değil, solda bir tane transitör ve onun collector ucuna bağlı direnç yok 

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
(düzenlendi)

@Mehmetyıldız1 abi SAM beyni göndercek pazartesi inşallah beyinden çıkarda uğraşmam daha fazla.Birde uzun kısa ve far anahtarını kontaktan alıyormuş.Sinyal kolunun kablosu kontağa giriyor.

tarihinde Fatih Akbaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Emre

002 545 9401 kodlu ön sam beyni mosfet tarafı fotoğrafı belki işinize yarar (w203, C200K, 2001, MT)

56153f5e46e.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
002 545 9401 kodlu ön sam beyni mosfet tarafı fotoğrafı belki işinize yarar (w203, C200K, 2001, MT)

56153f5e46e.jpeg

Hocam aynı kod fakat elemanlar ın in numarası okunmuyor yakından çekme imkanınız varmı

Yorum bağlantısı
Fatih Emre

Evde yer yok diye hanım takıl tukul malzeme istemiyor, ben de geçen sene köye babamlara götürmüştüm kartı yedekte duruyor. Hangi elemanları okuyamadınız? Yuvarlak içine al bi de ben bakayım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dirençlerin wattlı olanlar okunuyor. 

Şuradaki iki entegre arasında olan minik direnç. Okunmuyor. Üzerinde olan rakam lazım 

Screenshot_20200103-161519.png

1200 sanki yazan 

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Evde yer yok diye hanım takıl tukul malzeme istemiyor, ben de geçen sene köye babamlara götürmüştüm kartı yedekte duruyor. Hangi elemanları okuyamadınız? Yuvarlak içine al bi de ben bakayım.
Şu kısımlar hocam teşekkürler9f3aff479439de38e6450cdb9a134d48.jpg
Dirençlerin wattlı olanlar okunuyor. 
Şuradaki iki entegre arasında olan minik direnç. Okunmuyor. Üzerinde olan rakam lazım 

Screenshot_20200103-161519.thumb.png.aa983a0e7f175d0b6e31871f2081b6bf.png

1200 sanki yazan 
Sağolasın abi
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Ekranı çizikleme nasıl oluyor yahu. 
Benim telde böyle abi.41cb0ffec49825d42540af6db32dd3d2.jpg
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Servet Aydın yazdı:

Ekranı çizikleme nasıl oluyor yahu. 

Android mi ayfon mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emre Şimşek yazdı:

Android mi ayfon mu?

En androidi 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Emre Şimşek yazdı:

Android mi ayfon mu?

Bak emmi ne demiş safkan demiş 

Mehmet Ozyurek yazdı:

En androidi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

@Servet Aydın @Furkan Avcı Sorun SAM denmiş @Mehmet Yıldız 1 abi sağolsun sam gönderdi taktım sıkıntı yok siste çalışıyor silecekler sapıtıyor du oda düzeldi.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hadi geçmiş olsun. Çok sevindim sorunun düzeldiğine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fatih Akbaş yazdı:

@Servet Aydın @Furkan Avcı Sorun SAM denmiş @Mehmet Yıldız 1 abi sağolsun sam gönderdi taktım sıkıntı yok siste çalışıyor silecekler sapıtıyor du oda düzeldi.

Hayırlı olsun. Kodlama gerekti mi tak çalıştır mi. Birde gizli menüden şase no baktinginda aracın şase nosu çıkıyor mu. Öyle ise güzel bilgi olur bana.

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Kaça mal oldu şimdi 
Abi adam kocabeyni gönderdi tak çalıştır test et dedi ne zaman ucuz beyin bulursan beni gönder geri dedi valla [emoji1]560 a buldum bitane
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Hayırlı olsun. Kodlama gerekti mi tak çalıştır mi. Birde gizli menüden şase no baktinginda aracın şase nosu çıkıyor mu. Öyle ise güzel bilgi olur bana.
Yok kodlama gerekmedi hatta bu beyin 209 un beyni.Ama karşılama ışıkları çalışmıyor belki kodlama ona lazım olur yada benim göstergeden tetiklemem gerekiyordur bilmiyorum.Gizli menüde şase no yazmıyor göstergenin kodu yazıyor sadece
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Eski kasada evet parça no gösteriyormis. Makyajda şase no çıkıyordu

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Gözün aydın, hepimiz rahat bir nefes aldık nihayet :) Tekrarlamaz inşallah.

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Gözün aydın, hepimiz rahat bir nefes aldık nihayet [emoji4] Tekrarlamaz inşallah.
İnşallah abi.
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Fatih Akbaş yazdı:

yok böyle forum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...