İçeriğe Yönlendir

W203 Selektör Sorunu

Fatih Akbaş

Recommended Posts

Fatih Akbaş
Servet Aydın yazdı:

Sökerken sağını solunu kırmışsın plastiğin. Başka bir şey yok görünürde. Dağıtmaya devam edeceğim öğleden sonra 

Abi arıyorum fotoyu hem ingilizce hem almanca ama yok mehmet yıldız abi açmıştı beyni mesaj attım şimdi inşallah yakından çekmiştir.

Servet Aydın yazdı:

Paket yapıp göndereyim dene olmadı. Ama önceden müdahale olmuş, bir yerleri çalışmıyor veya kes biç iptal edilmiş. 

Abi resim araştırıyorum en azından mehmet yıldız dönene kadar dursa sende olmamı.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Servet Aydın yazdı:

Hayır. Önceden parça olup kopan belli eder. Bariz kopmuş parçalar. Board fotosu lazım. Geri kalan hasarları onardım zaten. 

Direnç ve transitör tipi belli olsun kafi. Malzeme var bende.

Mercedes'i bir kez daha takdir ettim, bu kartla bile arabayı yürütüyor, hem ana kumanda modülünde (SAM) :shok::shok::shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bu kadar korozyonun sebebi nedir ? Su falanmı almış biryerlerden yoksa zamanla havadaki nemden etkilenmemi?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Ersen Tapan yazdı:

Bu kadar korozyonun sebebi nedir ? Su falanmı almış biryerlerden yoksa zamanla havadaki nemden etkilenmemi?

şu parçayı kaybediyor bazı ustalar, ve yağmur suyu direk sigorta kutusunun üstüne dökülüyor, aç sökte güzel takılmamışsa su alıyor ordan

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/272045-mercedes-w203-c320-yaptıklarım-bakımonarımmodifiye/?do=findComment&comment=2268437

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

O değil koca beyin 10 liralık malzemeden çöp olacak [emoji3525]

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Hayır. Önceden parça olup kopan belli eder. Bariz kopmuş parçalar. Board fotosu lazım. Geri kalan hasarları onardım zaten. 

Direnç ve transitör tipi belli olsun kafi. Malzeme var bende.

4eee2563873bcdc1cc4978ffbee69612.jpg03a3dedba516cdbb43b9e4029aa813a3.jpg5be60be722d8251edaed07474eabe18e.jpg2ada18410d0cf62d009323c0363915b6.jpg5ecbfde68eb8a6ad9aa7c2ef7635ec84.jpg501bd68a0b4c8c853fcba230f77bed56.jpg
Abi bunlar şemadan çıkmazmı
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
(düzenlendi)
Fatih Akbaş yazdı:

O değil koca beyin 10 liralık malzemeden çöp olacak emoji3525.png

Açıp kapatan düzgün kapatmadığı için bir kere su aldı mı yetiyor, yoksa bu sadece koruma amaçlı ekstra
10 lirada değil, 250 TL falan çünkü orjinal yıldızlı parça Alamanya'dan geliyor

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Açıp kapatan düzgün kapatmadığı için bir kere su aldı mı yetiyor, yoksa bu sadece koruma amaçlı ekstra
10 lirada değil, 250 TL falan çünkü orjinal yıldızlı parça Alamanya'dan geliyor
Yok abi ben dirençlerden falan bahsediyom
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Paketledim, kargoya verdim kartı. İki tane sağlam hata vardı. Düzelttim. Umarım çalışır 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Servet Aydın yazdı:

Paketledim, kargoya verdim kartı. İki tane sağlam hata vardı. Düzelttim. Umarım çalışır 

Tamam abi.Sağol valla uğraştın o kadar.İyiki varsın koca yürekli adam 😊

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Plaket çürümüş ve alt üst köprüler açık devre, sıralı plastik sigorta tablası oksit ile kısa devre 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Abi valla o kadar baktım o lehimleri söküp kartın çıkacağı hiç aklıma gelmedi hoş benim makina o lehimleride eritmedide.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Şimdi, anlayanlar evet diyecek. Fotolarda ilgili yerlerde parçalar yok.

Hayır

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Fena nezleyim. Bi yardımcı olsanız öncelikle 

O ufo'yı söküp lehim atmalıydık o anda. Ben de fena nezleyim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...