İçeriğe Yönlendir

Kredi/Banka Kartları Akaryakıt Kampanyaları

Selim Kaya

Recommended Posts

Ali Gök
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Po da yakıt alırken ödemeyi pompada yapacan. Kartin temassız ödemesi ile. 100 liralik yakıt alacan ama ,97 lira ekstrene yansicak

direk doldur diyip komple depoyu öyle ödeme olmuyormu ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Oluyor oluyor misal rakamı 100 yani

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bu arada po istasyonlarinda iş bankası temassız kartlarına öde geç ile %3 indirim var. Onu da ekleyeyim

LPG ‘de geçerli olmadığı için listeye dahil etmedim bunu. İlaveten alt grup olarak eklerim. Bu gibi bir kaç uygulama daha var. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Recep Selim Kaya yazdı:

LPG ‘de geçerli olmadığı için listeye dahil etmedim bunu. İlaveten alt grup olarak eklerim. Bu gibi bir kaç uygulama daha var. 

Aslında LPG için de olmaasi lazım pogaz satanlarda. Öde geç gördüm sanki

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Aslında LPG için de olmaasi lazım pogaz satanlarda. Öde geç gördüm sanki

Kampanya sayfası benzin ve motorin alımlarında demiş. Zaten pompaya plaka girince uygulamadan bildirim geliyor. LPG alırken hiç bildirim gelmedi bana. 

https://www.maximum.com.tr/TR/maximum-mobil/petrol-ofisi-ode-gec/Sayfalar/petrol-ofisi-ode-gec.aspx

LPG ‘de ancak Positive kartın öde geç metodu işe yarar sanırım. Onun da kampanya için bir anlamı olmaz. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selim Kaya

Paraf özellikli kredi kartının Şubat 2020 dönem kampanyası yayınlanmış, ilk mesaja eklenmiştir.

https://www.parafcard.com.tr/21130-__market___akaryakit_kampanyasi

VakıfBank bankamatik kartının Şubat 2020 dönem kampanyası yayınlanmış, ilk mesaja eklenmiştir.

https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/4-adet-150-tl-ve-uzeri-akaryakit-alisverisinize-30-tl-indirim-12350

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

01 ocak - 15 şubat arası ayrı günlerde ve tek seferde 4 kere 125tl ve üstü akaryakıt-otogaz harcamasına 40tl bonus veriyor. Kampanyaya bonusflaş üstünden katılmak lazım. Eğer sms ile katılırsanız 30tl veriyor. 

ayrıca araçta bonusflaş uygulaması ile ödeme yaparsanız anında 10tl bonus ekstra veriyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Senin araba bir ayda bu kadar yakacak mı :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

Onun da çözümü var da neyse 😉

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Zorlayacam :) kampanya başladığında depom boştu. Bi ihtimal son gün bi 125tl zorlayacam. 

aylık 1000km abi. Kış lastikleriyle 4,5 yakıyor. 45lt eder. Kampanya için en az 70lt lazım. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

Artık bidona falan alırsın :)

O eskidendi 😀 Artık istersen istasyonda tutuyorsun. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben hep bpden alıyorum. Hanımın kartı bonus. Ayda bu rakamda yakıt alabilirim diye düşünüyorum. 

Ayda 1300 km fiks yapıyoruz. 7.3 litre tüketim var. 

Her hafta cuma akşamı 125 liralık benzin alımına zorlayabilirim. 

:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Konuyu yakıt kampanyaları olarak mı değiştirsek, yoksa @Tansu Kalafatoğlu sen bulursun eski konumuz varsa bi hortlatır mısın [emoji23]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Metin Akbal yazdı:

Konuyu yakıt kampanyaları olarak mı değiştirsek, yoksa @Tansu Kalafatoğlu sen bulursun eski konumuz varsa bi hortlatır mısın emoji23.png

Öyle bir konu var aslında. Pek rağbet görmeyince ilgilenemedim ben.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Belli başlı kart ve istasyonların kampanyaları güncellenerek ilk mesaja eklendi. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Ayda minimum şehir içi 1650km, 5.9/100 ortalamayla kullanıyorum. Bu kart kampanyalarını hiç kaçırmam :D 

Önceden bizim sendikanın akaryakıt indirimleri vardı, hele ki şiir gibi, %7'lik indirim kampanyası vardı ama firma yenilemedi. Şimdi her cuma 150 TL doldurup, zarardan kar elde etmeye çalışıyoruz işte. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu konuyu mevcut konu ile birleştirdim. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Belli başlı kart ve istasyonların kampanyaları güncellenerek ilk mesaja eklendi. :good1:
Birleştirsek ya :)

Emmi benden hızlı.

Shell ile Zubizu kampanyası var. 150 liraya 10 lira veriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Metin Akbal yazdı:

Birleştirsek ya :)

Emmi benden hızlı.

Shell ile Zubizu kampanyası var. 150 liraya 10 lira veriyor.

Aslında birleşecek çok şey var da, emek istiyor. Açıkçası standart alım yapılırken kullanılan alışkanlıkların dışına çıkmadan kampanya paylaşıyorum.

Yoksa biliyorsun yani yakıta da para vermiyorum. :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Konuyu yakıt kampanyaları olarak mı değiştirsek, yoksa @Tansu Kalafatoğlu sen bulursun eski konumuz varsa bi hortlatır mısın emoji23.png

Bakmadım değil. ama göremedim nedense. Sabitlenmemişti sanırım. Ben başlarda sabit konu aradım bulamadım. Aslında hortlatacak bi konu daha var 😁 niye nasıl açılmış ilginç bir konu :)  

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN

Kasım- Aralık aylarında Bp kampanya  çekilişinden 100 tl kazandım. Ancak nüfus cüzdanı vb bilgilerimin fotokopisini İstanbula kargoyla iletmemi istediler. Kampanyayı yüklenen firma bir organizasyon şirketi. 100 lira için kargo ve kişisel bilgilerimi vermek istemedim ve hakkımdan feragat ettim . 

Ayrıca bpde puan yüklemesinde 2 saat içinde sadece1 yükleme yapılabiliyor. Pompacıya 200 dedim kasiyer 100 anladı ve 100 tllik işledi. Diğer 100 tl için işlem yapınca 2 saat uyarısı verdi bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
ALİ SEYKAN yazdı:

Kasım- Aralık aylarında Bp kampanya  çekilişinden 100 tl kazandım. Ancak nüfus cüzdanı vb bilgilerimin fotokopisini İstanbula kargoyla iletmemi istediler. Kampanyayı yüklenen firma bir organizasyon şirketi. 100 lira için kargo ve kişisel bilgilerimi vermek istemedim ve hakkımdan feragat ettim . 

Ayrıca bpde puan yüklemesinde 2 saat içinde sadece1 yükleme yapılabiliyor. Pompacıya 200 dedim kasiyer 100 anladı ve 100 tllik işledi. Diğer 100 tl için işlem yapınca 2 saat uyarısı verdi bilginiz olsun.

Bp’de iki puan sistemi var. Bi normal puan bir de toyota forever kart puanı var. İkisi ayrı puan. Araç toyota ise daha fazla puan toplanıyor. Anlaşma var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...