İçeriğe Yönlendir

Kredi/Banka Kartları Akaryakıt Kampanyaları

Selim Kaya

Recommended Posts

Emrullah Aydoğdu

bonus 4x125 e 40 veriyor. ar ile ödersen 10 daha. ayrıca ikisini 150 alirsan bir 30 da oradan .

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emrullah Aydoğdu yazdı:

bonus 4x125 e 40 veriyor. ar ile ödersen 10 daha. ayrıca ikisini 150 alirsan bir 30 da oradan .

Hangi istasyon :) opet mi

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Hangi istasyon [emoji4] opet mi
evet. bonus flasda 2 ayrı kampanyaya katılmak gerekli.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Emrullah Aydoğdu yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
Hangi istasyon emoji4.png opet mi

evet. bonus flasda 2 ayrı kampanyaya katılmak gerekli.

Aynısını geçen ay bp’de yaptı. Kaptık 50’yi :) ha bir de tek sefere mahsus akaryakıt firma uygulamasından ödemeye 15tl de veriyor. Birini araçtan bonusflaş ile, birini de opet uygulamasından ödersek toplamda 65tl ediyor

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Maximum'un Shell kampanyasından yararlandım. 4x125 akaryakıt alımına 40 TL veriyordu. Kampanya bitti ama.

Yüklediler. 

Cumartesi kullanacağım bakalım :) 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bonus petrol ofisi

4x125 = 40 bonus mayıs 15’e kadar

mobil ödeme = 10 bonus

3x150 = 40 bonus nisan 30’a kadar

3’ü de ayrı ayrı kazanılabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Paraf Total 4x125 liralık alıma 50 lira, Total Mobil ödeme ile 60 lira.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Metin Akbal

Ziraat Combo Kart Total 4x150 ye 40 lira. 31 Ağustos son.

Paraf Aytemiz 4x150 ye 40 lira. Ödemeler Paraf NFC ile yapılırsa +10 lira. 15 Ağustos son.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bonus kart her 2 ayda bir büyük akaryakıt markalarından biriyle anlaşma yapıp 4x125’e 50 veriyor. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Vakıfbank world card, benzinlik farketmeksizin 1 ayda 150x4 50 tl hediye veriyor aynı zamanda 1 ayda ödemeyi erteleyebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Geçenlerde ilk kez 125 tl full lpg barajını geçtim,yakında bakmaya başlarım bu kampanyalara

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Geçenlerde ilk kez 125 tl full lpg barajını geçtim,yakında bakmaya başlarım bu kampanyalara
Üstüne benzin alıyorum kışın lazım oluyor [emoji16]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Üstüne benzin alıyorum kışın lazım oluyor [emoji16]
Kampanya süresi genelde aylık oluyor ya 40-50 tl için de benzini fullemeyelim :D

Geçen kangooya uzun zaman sonra 50 tl lik mazot aldım ışık hızında girdi çıktı pompa
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Kampanya süresi genelde aylık oluyor ya 40-50 tl için de benzini fullemeyelim default_lol.gif

Geçen kangooya uzun zaman sonra 50 tl lik mazot aldım ışık hızında girdi çıktı pompa
45 gün oluyor benim attıklarım vallaha demekki sen 45 günde 600 lira harcamıyon [emoji16]

Hızlı olunca hissettirmemis demekki. Ben benzinde alınca baya baya hissediyorum [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Garantinin kampanyaları 45 gün oluyor. Almaya zaten alıyoruz 50 lira bonus fena olmuyor. Önceki kampanya shelldi şu an güncel Opet bir dahaki de tahminimce sırayı bozmazlarsa Bp olur :)  2 ay önce bana özel bişey sundular 3x250 alıma 100 tl vermişti. 250 lira aidat alıyorsa da fazlasıyla çıkarıyorum kendilerinden. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
45 gün oluyor benim attıklarım vallaha demekki sen 45 günde 600 lira harcamıyon [emoji16]

Hızlı olunca hissettirmemis demekki. Ben benzinde alınca baya baya hissediyorum [emoji23]
Ağustosta nasipse uzun yolum var Giresuna yoksa pek binmiyorum. Kartal Karamürsel haftasonları. Eve yakın aytemizden 4.08 tl den aldım 2 gün önce, bi de Total var 4.17 tl. Takipte kalayım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
kampanyalar farklı günlerde genelde dikkatli olun [emoji4] 
Farklı gün derken? Aynı yerde aynı günde 2 alımı kabul etmiyor sadece. Diğer türlü istersen birini Edirne de diğerini Karsta al :)
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Farklı gün derken? Aynı yerde aynı günde 2 alımı kabul etmiyor sadece. Diğer türlü istersen birini Edirne de diğerini Karsta al :)

Hayır abi aynı gün içerisinde aldığın 150+150 toplam 300 tl yakıtın sadece bir tanesini kabul ediyor şehirlerarası yol alsanda böyle hiç değilse benim kart için kampanya böyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hayır abi aynı gün içerisinde aldığın 150+150 toplam 300 tl yakıtın sadece bir tanesini kabul ediyor şehirlerarası yol alsanda böyle hiç değilse benim kart için kampanya böyle

Bende detaylı baktım benimde öyle imiş.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Arif Aykın yazdı:

Bende detaylı baktım benimde öyle imiş.

İlk 125’i 23.55’te diğerini 00.05’te alın :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Uzun yolda çift kampanya yapılır. Yola çıkmadan önceki gün, yolda, yolda diğer kampanya, dönüşten önceki gün, dönüş, dönüş diğer kampanya. 8 işlemin 6 sı biter böylece. Farklı alternatifler de var ama kart çeşitliliği başta olmak üzere, o kartları kullanabilecek uygun istasyon bulmak gerek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İlk 125’i 23.55’te diğerini 00.05’te alın :) 

Öyle yapıyorum zaten :D ya yola çıkmadan önceki gün hazırlıklarımı yapıp depoyu doldurup sonraki gün yola çıkıyorum dönüşte de aynı işlem :D 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Geçen ay bp kampanyası vardı. Bitti. Şimdi bonus kart ile po’dan 40+10tl kampanyası başladı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...