İçeriğe Yönlendir

Kredi/Banka Kartları Akaryakıt Kampanyaları

Selim Kaya

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

40+10tl kampanyası başladı. 

süper... 1o tl , istanbul bursa arası tükteceğim yakıttan fazla yahu nasıl katılınıyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

süper... 1o tl , istanbul bursa arası tükteceğim yakıttan fazla yahu nasıl katılınıyor?

Yarın bi olaydı... çok merak ettim :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yarın bi olaydı... çok merak ettim :)

avro yu tr ye çevirebiliriz, havale ücreti de ödemessin , ikramımız olur

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

avro yu tr ye çevirebiliriz, havale ücreti de ödemessin , ikramımız olur

Takip edeceğim ben seni.. daha ucuz :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Takip edeceğim ben seni.. daha ucuz :)

images?q=tbn:ANd9GcQN-mR4Dyuol3Bdo2xPR4v

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

8tl yakıt ile olmuyor abi. 😁 ama olurda biraz yakarsın  diye yazayım :) Bonus flaş uygumasında iki tane kampanyaya katılıyorsun. Farklı günlerde 4x125tl yapıyorsun. İlk ödemeyi telefondan pos cihazına ödüyorsun

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bu hafta sonu Bursa toplantısına katılacakların yakıt masraflarını düşürmek adına bir kaç güncel kampanya paylaşalım;

AXESS Özellikli Kredi Kartları

Axess özellikli kredi kartları ile, Axess üyesi Opet/Sunpet istasyonlarından 01/10/2021 - 15/11/2021 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 125,00 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinden sonra, Opet/Sunpet istasyonlarında geçerli 40,00 TL ChipPara fırsatı.

Detaylar https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15086/opette-4-kez-125-tlye-40-tlye-varan-chip-para adresinde.

WORLD Özellikli Kredi Kartları

World özellikli kredi kartları ile, World üyesi BP istasyonlarından 01/10/2021 - 15/11/2021 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 125,00 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinden sonra,  50,00 TL 'ye kadar YapıKredi BP Puan fırsatı.

Detaylar https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/bp-istasyonlarinda-4-adet-125tl-ve-uzeri-akaryakit-alimina-40tl-bp-puan ve https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/bp-istasyonlarinda-125-tl-ve-uzeri-4-harcamandan-birini-qr-odeme-ile-gerceklestir-40tlye-ek-10-tl-toplamda-50tl-bp-puan-kazanadresinde.

BONUS Özellikli Kredi Kartları

Bonus özellikli kredi kartları ile, Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından 01/10/2021 - 15/11/2021 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 125,00 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinden sonra, yine Petrol Ofisi istasyonlarında kullanılmak üzere 50,00 TL 'ye kadar Bonus fırsatı.

Detaylar https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/petrolofisi-akaryakit-bonus-kampanya ve https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/po-qr-odeme-kampanyasi adreslerinde.

MAXIMUM Özellikli Kredi Kartı Kampanyaları

Maximum özellikli kredi kartları ile, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından 01/10/2021 - 15/11/2021 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 125,00 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinden sonra, 40,00 TL 'ye kadar Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan!.

Detaylar https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=total-istasyonlarinda-40-tl-maxipuan&IdCampaign=NTY0OQ==-ISB adresinde.

Maximum özellikli kredi kartları ile, Petrol Ofisi İstasyonlarından 31/12/2021 tarihine kadar benzin ve motorin alımlarında %2 indirim fırsatı.

Detaylar https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=petrol-ofisi-ode-gec-alisverislerinizde-2-indirim&IdCampaign=NDk5MA==-ISB adresinde.

Maximum özellikli kredi kartları ile, Aytemiz İstasyonlarından 31/12/2021 tarihine kadar benzin ve motorin alımlarında %1 avantaj fırsatı.

Detaylar https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=maximum-mobil-aytemiz-mobil-odemede-1-yakit-indirimi&IdCampaign=NDkzOQ==-ISB adresinde.

DİĞER Kredi/Banka Kartları

Vakıf Bank bankomat kart ile, akaryakıt sektöründeki istasyonlarından 01/10/2021 - 31/10/2021 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 150,00 TL ve üzeri her alışverişte 10TL, toplam 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Detaylar https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/bankomat-kart-ile-akaryakit-gida-marketi-giyim-ve-kozmetik-alisverisinize-30-tlye-varan-bankomat-para-21941 adresinde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Dün shelden doldurum tankeri 

inmeden online ödeme yaptım çok iyiymiş sistem

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

Dün shelden doldurum tankeri 

inmeden online ödeme yaptım çok iyiymiş sistem

Aynısı bp’de var. Telefondan ödüyorsun ama bu sefer toyota forever kart okutamıyorum. O kart puanı ile serviste indirim yapıyorlar

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Artık zarar ettiren kampanyalar oldu. 

2021’de bol bol 125x4 kampanyasından faydalanıp 50 lira bonus aldım. 

şimdi baktım garanti 150x4 kampanya yapmış. Ama yine 50 bonus veriyor. 4 litre benzin bile etmiyor bu. 

haftada 150 liralık yakıt alıp dört hafta sonunda 50 lira kazanacağım. Ama o arada zam geliyor. İlk hafta fullesem daha kârlı oluyorum. Ne anladık kampanyadan. 

haftalık fulleyenler için karlı ama onlar da ay sonu 3 litre benzin hediyesi için uğraşmazlar zaten

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Ben zaten bu ayrı günlerde 4 kere bilmem kaç kere kampanyasına gıcıgım.

Aylık toplam harcamama baksana ben mecbur muyum 4 kere de yakıt almaya.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bazı kampanyalar reklam firmaları içindir, zira reklamda slogan kalmaz belli ürünler için, bizim bankanın duvar boyaları çok güzel de diyemez ne yapsın adamlar... vinterize yağ konusu vardı reklam eğitiminde

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İbrahim Arslan yazdı:

Ben zaten bu ayrı günlerde 4 kere bilmem kaç kere kampanyasına gıcıgım.

Aylık toplam harcamama baksana ben mecbur muyum 4 kere de yakıt almaya.

bu konuyu iş bankası müşteri ilişkilerine yazdım mantığınız yok anlatın diye, geri dönüşleri bayiler daha fazla uğramanızı istiyora getirdiler.

Bunun yerine PO dan indirim kartı aldım yolumun üstünde direkt %3 indirim yapıyor, Fulle geç.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
Metin Uzunoğlu yazdı:

bu konuyu iş bankası müşteri ilişkilerine yazdım mantığınız yok anlatın diye, geri dönüşleri bayiler daha fazla uğramanızı istiyora getirdiler.

Bunun yerine PO dan indirim kartı aldım yolumun üstünde direkt %3 indirim yapıyor, Fulle geç.

@Metin Uzunoğlu Bu nasıl oluyor hangi kart ile hocam. Her PO da gecerli mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
İbrahim Arslan yazdı:

@Metin Uzunoğlu Bu nasıl oluyor hangi kart ile hocam. Her PO da gecerli mi?

Kurumun po bayisi ile anlaşması var çalışanlarda faydalanıyor. 

Sadece bir po da geçerli. Ayrıca meslek örgütleri anlaşma yapars yüm po larda geçerli oluyormuş. Türkiye barolar birliği gibi. Avukatlar tüm po lardan baro kimliği ile indirimli yakıt alabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Başka yer bulamadım, buraya yazıyorum.

Bugün 20:00-23:59 saatlerİ arası Hepsiburada dan yapacağınız elektronik ürünleri hariç kampanyaya dahil ürünlerden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim fırsatı.

Kampanya indirim şifresi: OPET50

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ersev Kaya yazdı:

Başka yer bulamadım, buraya yazıyorum.

Bugün 20:00-23:59 saatlerİ arası Hepsiburada dan yapacağınız elektronik ürünleri hariç kampanyaya dahil ürünlerden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim fırsatı.

Kampanya indirim şifresi: OPET50

Yemekten önce bu başlığa yazıldı bildirimi gördüm ama yazınıza bakmadım. Hanıma yemekte diyorumki, hb’de alışveriş yapınca yakıt bonusu veriyormuş baksana bi. Hanım da ısrarla yok öyle bir şey diyor. Yaa var diyorum, yazmışlar forumda. Ya bırak şu forumu, napıyorsunuz siz orada saatlerce zaten anlamıyorum. Az daha kavga çıkacaktı. Yapmayın böyle hocam :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yemekten önce bu başlığa yazıldı bildirimi gördüm ama yazınıza bakmadım. Hanıma yemekte diyorumki, hb’de alışveriş yapınca yakıt bonusu veriyormuş baksana bi. Hanım da ısrarla yok öyle bir şey diyor. Yaa var diyorum, yazmışlar forumda. Ya bırak şu forumu, napıyorsunuz siz orada saatlerce zaten anlamıyorum. Az daha kavga çıkacaktı. Yapmayın böyle hocam :) 

Hanımları anlama kılavuzu varsa ben ondan alacağım indirimli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yusuf Taş

Paraf ile totalde 15 Şubat - 31 Mart arası 4x150₺ alışverişe 50 TL parafpara, ödemeyi total mobil ödeme ile yaparsanız +10₺ parafpara toplam 60₺parafpara. Parafpara son kullanma tarihi 14 Mayıs.

İsbankası maximum ve bankamatik kartı ile petrol ofisi İstasyonlarında 31 Mart tarihine kadar 4x150 ₺alışverişe 40₺, alışverişlerden en az birini maximum mobildeki petrol-ofisi öde-geç ile yaparsanız +10₺ toplam 50₺ maxipuan. Maxipuan yükleme 6 Nisan, son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

İş Bankası'nın 4x150 TL'ye 40 TL puan kampanyası vardı. Şartları yerine getirdim puanların yüklenmesini bekliyorum. 22'sine kadar yüklenecek diyor.

Kampanya bitti bu arada.

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Axess Bp kampanyası, 15 Şubat 31 Mart arası 4x150 ₺akaryakıt alışverişine 40 ₺ chip para, chip para son kullanma tarihi 08 Nisan6fb22f53e03a1b382d8fa6c6c4b9e812.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Paraf kartım var ama bu sıralar 4x150 lira yakıt almıyorum önceki kadar gezmiyorum. Araba Aralıktan beridir 110k km bandında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş
Paraf kartım var ama bu sıralar 4x150 lira yakıt almıyorum önceki kadar gezmiyorum. Araba Aralıktan beridir 110k km bandında.
Kampanyalarda fiyatlardan dolayı avantajını neredeyse kaybetti, 40₺ puan ancak 2,5 lt yakıt ediyor.Puanla alınan yakıt en fazla 30-50 km arası yol yaptırır. Ama hiç yoktan iyidir diyoruz
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Evet. Eskiden 4*75 liraya 50 lira verilirdi. Şimdi  4*150-200 liraya 50 lira bile vermiyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...