İçeriğe Yönlendir

Kredi/Banka Kartları Akaryakıt Kampanyaları

Selim Kaya

Recommended Posts

Metin Akbal

Paraf ile Opet ve Sunpet te 4x125 e 40 lira.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Düzce merkezde iki firma var, mazot fiyatları  %8~10 arası daha ucuz kalitesiz diye almıyordum. dizel mokkası olan arkadaşım iki yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yok deyince son iki depoyu ordan aldım. Ksmpanyalardan daha uygun alırken karlı.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bonus kart’ta yeni kampanya. Üye istasyonlarda 28 şubat’a kadar farklı günlerde 3 kere 200tl ve üstü akaryakıt ve lpg alana 40tl bonus veriyor. 

bp kampanyası ile birleşmiyor sanırım. Yani 125 yerine 200 tl alırsak aynı anda iki kampanyaya katılınabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Metin Uzunoğlu yazdı:

Düzce merkezde iki firma var, mazot fiyatları  %8~10 arası daha ucuz kalitesiz diye almıyordum. dizel mokkası olan arkadaşım iki yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yok deyince son iki depoyu ordan aldım. Ksmpanyalardan daha uygun alırken karlı.

15 milyar TL lik akaryakıtta fatura operasyonu başladı 2 gündür, yani yakıt aynıdır da fatura farklıdır belki teknik olarak enjektöre zarar vermez

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

15 milyar TL lik akaryakıtta fatura operasyonu başladı 2 gündür, yani yakıt aynıdır da fatura farklıdır belki teknik olarak enjektöre zarar vermez

Yani kara paramı aklıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Akaryakıt sektörü. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Uzunoğlu yazdı:

istasyona satıp faturayı iş makinası gibi yoğun tüketim yapana kesip kdv/ötv farklarından haksız kazanç elde ediliyormuş yıllardır, geçen hafta gazetelerde yazınca üstüne gidlidi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

istasyona satıp faturayı iş makinası gibi yoğun tüketim yapana kesip kdv/ötv farklarından haksız kazanç elde ediliyormuş yıllardır, geçen hafta gazetelerde yazınca üstüne gidlidi

Bugün akşam haberlerde çıktı sildirici operasyonu. 3 milyar TL lik vurgun yapmışlar. Satılan yakıt sistemden siliniyor satmsmış görünüyorsunuz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bugün akşam haberlerde çıktı sildirici operasyonu. 3 milyar TL lik vurgun yapmışlar. Satılan yakıt sistemden siliniyor satmsmış görünüyorsunuz. 

yıllık 3 tahmin ediliyor 5 yıldır sürüyormuş, sistemden siliyor ki faturayı başka yere silebilsin, siber suç da var işin içinde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Aslında nakit alışverişi ortadan kaldırmak lazım. Hem toptanda hem perakendede. Ben olabildiğince kart kullanmaya çalışıyorum ali nakite dönüyor :) 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Yakıt aldıktan sonra bazen pompa fişi lazım mı diye soran oluyor bana da. Bilindik markalar hem de. Bi ilişkisi olabilir mi bu haberle. Alayım dediğim de yüzleri ekşiyor genelde.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aslında nakit alışverişi ortadan kaldırmak lazım. Hem toptanda hem perakendede. Ben olabildiğince kart kullanmaya çalışıyorum ali nakite dönüyor :) 

Nakite dönemiyorum. Covit nedeniyle elden ele para transferi yapmayı kestim. Temassız ödeme yapıyorum. Yakıt aldığım istasyonun üzerinde seyyar pos var. Markete kadar gitmek gerekmiyor. Tüm pompacılarda var artık. Neredeyse 1 yıldır kredi kartı ile ödeme yapmak için markete gitmek zorunda kalmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Nakite dönemiyorum. Covit nedeniyle elden ele para transferi yapmayı kestim. Temassız ödeme yapıyorum. Yakıt aldığım istasyonun üzerinde seyyar pos var. Markete kadar gitmek gerekmiyor. Tüm pompacılarda var artık. Neredeyse 1 yıldır kredi kartı ile ödeme yapmak için markete gitmek zorunda kalmıyorum. 

Garanti kartlarında telefon uygulamasından ödeyebiliyorsun ayrıca. Arabadan inmene gerek de yok. 

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Recep Selim Kaya yazdı:

Yakıt aldıktan sonra bazen pompa fişi lazım mı diye soran oluyor bana da. Bilindik markalar hem de. Bi ilişkisi olabilir mi bu haberle. Alayım dediğim de yüzleri ekşiyor genelde.

Çoğunlukla mazot alanlara sorarlar.

Siz fiş almazsanız, başka bir ticari aracın plakasını yazıp, fişi de o araç sahibine satarlar % ile (% 2 komisyon gibi mesela).

Fişi alan kişi aylık 3 bin liralık yakıt almıştır ama elinde 10 bin liralık fişi vardır ve bunu gider gösterir.

Asıl bunun önüne geçmeleri lazım.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Ersev Kaya yazdı:

Çoğunlukla mazot alanlara sorarlar.

Siz fiş almazsanız, başka bir ticari aracın plakasını yazıp, fişi de o araç sahibine satarlar % ile (% 2 komisyon gibi mesela).

Fişi alan kişi aylık 3 bin liralık yakıt almıştır ama elinde 10 bin liralık fişi vardır ve bunu gider gösterir.

Asıl bunun önüne geçmeleri lazım.

Şirket arabalarının km’leri de görülmeli kayda girmeli. 100km’de 300lt mazot yakmış diye haberler çıkmıştı sayıştayda :) 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Multivanda bi almaya 70 litre mazot alınca pompacılar sürekli soruyordu fişi alacakmısınız diye. Mevzuyu şimdi anladım.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Garanti’den böyle bir mesaj geldi ama bonusflaş’ta gözükmüyor. 

• 19 Ocak-17 Şubat 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA’ya ait Bonus, Money Bonus, Flexi kartlarınız ile farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 akaryakıt işleminizle 20 TL bonus kazanacaksınız.
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Garanti’den böyle bir mesaj geldi ama bonusflaş’ta gözükmüyor. 

• 19 Ocak-17 Şubat 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA’ya ait Bonus, Money Bonus, Flexi kartlarınız ile farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 akaryakıt işleminizle 20 TL bonus kazanacaksınız.
20 lira çok düşük.
ıstasyon belirtince 50 liraya kadar çıkıyor kampanyalar
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

World ile 150x4 alınca 50 lira veriyor. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emrullah Aydoğdu yazdı:

20 lira çok düşük.
ıstasyon belirtince 50 liraya kadar çıkıyor kampanyalar

Belirtince? Bonus bp 50 veriyor. 40 da veriyor. Bu 20 onun üstüne. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Belirtince? Bonus bp 50 veriyor. 40 da veriyor. Bu 20 onun üstüne. 
belirli markalı demek istedim. üstüne 20 ise baya iyi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Bonus 3000tl üstüne 150tl veriyor. Kamyonculara duyrulur. Şubat sonuna kadar toplam 3000tl akaryakıt alımında

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bonus-opet

Bonusflaş ile katılımda 4x125tl’ye 40tl veriyor. Ayrıca mobil veya karekod ile yapılan ödemede tek seferlik 10tl veriyor. Toplam 50tl 

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Şubat – 31 Mart 2021 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine 40 TL MaxiPuan, alışverişlerden en az birinin Maximum Kart’ın temassız Öde Geç özelliği veya Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması durumunda toplam 50 TL MaxiPuan!MaxiPuan yüklemesi 6 Nisan da yapılacak 19 Nisan a kadar kullanılabilecek. Yalnız öde geç ile yapılan alışverişlerde %3 indirim söz konusu bu yüzden 150 TL lik yakıt aldığınız zaman ekstrenize 145.5 TL yansıyacak yani kampanya şartı saglanmamış olacak bu yüzden 155-160 TL lik alışveriş yapmanız daha doğru olacaktır. Ama %3 indirim kampanyası ile bu kampanya birleşiyor mu bu konuda net bilgi yok. Katılacak arkadaşlar buna dikkat ederse faydalarına olacaktır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...