İçeriğe Yönlendir

W124 Lazziya

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Servet Aydın

Bizim daica da yaptı aynısını. Komşunun aracını aldığı gün gitti kapısına daldı aracının.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

hayırlısı ile döneyim bakacaz artık kasko ne yapacak .servis ne yapacak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Geçmiş olsun.  Ayak el freni var değilmi bunlarda?

evet kurmalı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mustafa geçmiş olsun.. 

Tamponun orijinal değildi. 

Kasko tampon göndermek ister. 

Eksper ile görüşün, komple pazarlık yapıp para almaya çalışın. Yaptırıp fotoğraf göndeririz diyin.. 

Kabul eder belki. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

Geçmiş olsun, fren tekrar yapmasın? 

valla denedim gıdım oynamıyor. ilginç bir şeydi oldu. ya birisi arkadan yaslandi araca ( huyudur burda milletin) fren de koy verdi kendini. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Gecmis olsun Mustafa. Neden viteste degil ki araba. Sen de mi arabayi bosta birakanlardansin [emoji17]

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mehmet Ozyurek yazdı:

Mustafa geçmiş olsun.. 

Tamponun orijinal değildi. 

Kasko tampon göndermek ister. 

Eksper ile görüşün, komple pazarlık yapıp para almaya çalışın. Yaptırıp fotoğraf göndeririz diyin.. 

Kabul eder belki. 

sağol abi.

salı günü  İstanbul'a dönüp gostercez arkadasin tanıdığı kaportaciya. yetkili servise çekip çekmeme arasında kararsızım. içime sinecek bı işçilik olsun istiyorum.  üzerindeki tamponu tekrar yaptırmam büyük ihtimalle. çünkü onu yapacak adam zor buldum uğraşamam. orjinal şekilde düzgün yapılsın yeter.

hasar ve parça listesini yaparken eksperin başında olup mu pazarlik edecez. nasıl olacak o is

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

hasar ve parça listesini yaparken eksperin başında olup mu pazarlik edecez. nasıl olacak o is

Parça listesi çıkacak, fiyatlanacak. işçilikler yazılacak.. 

Bunun parasını ver diyeceksiniz ekspere.. 

Eksper muhtemelen işçiliği vermeyecek parçaların parasını onaylayacak. 

Görüşmekte fayda var. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

peki parça fiyatlarini verirken neye göre yazacak. yani ben onun yazdığı rakama yetkili servisten gidip sipariş edebilecek mi? Euro usulü parçası. önceki 202 böyle pert olmuştu hatırlarsan :) iki fara pert ettiler

parcayi verip işçiliği niye onaylamaz :) evde kendim mi toplayacam :)

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Geçmiş olsun, tampon için bayağı uğraşmıştınız,  Allah beterinden korusun. 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Dogan Arsiray yazdı:

gecmis olsun. tampon isli degildi ne demek? tamponu varya arabanin?

Orjinal olmayan her parça ayrı olarak yazılıyor poliçeye yoksa orjinal olanı gönderiyor kasko. 

Benim aracı makyajlı kasaya çevirmişler, parça numarasına kadar yazdık tampon, far, beyin vs.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Parça listesi çıkacak, fiyatlanacak. işçilikler yazılacak.. 

Bunun parasını ver diyeceksiniz ekspere.. 

Eksper muhtemelen işçiliği vermeyecek parçaların parasını onaylayacak. 

Görüşmekte fayda var. 

Mehmet abi konuya salça olacağım ama malum benim araçtaki göçükleri vs yaptırıp 3 parça boyattım. Kaskoda fotoları güncellemek gerekli mi? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

tampon özel yapım orjinal değil. kaskoya isletmedik. normalde yapmazdım böyle bişi de tekrar yaptırmam bu tip tampon diye sanırım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
peki parça fiyatlarini verirken neye göre yazacak. yani ben onun yazdığı rakama yetkili servisten gidip sipariş edebilecek mi? Euro usulü parçası. önceki 202 böyle pert olmuştu hatırlarsan [emoji4] iki fara pert ettiler
parcayi verip işçiliği niye onaylamaz [emoji4] evde kendim mi toplayacam [emoji4]

Servis liste fiyatından yazacak. Eksper tedarikçiden fiyat alacak. Tedarikçinin fiyatı geçerli olur.
Ya sen karışma ver paramı diyorsun.
Onlar da peki karışmıyoruz nasıl yaparsan yap diyor.

Tamponu standart değildi.
Sigorta bu durumda şasi numarasından çıkan standart tamponu gönderir.
Mehmet abi konuya salça olacağım ama malum benim araçtaki göçükleri vs yaptırıp 3 parça boyattım. Kaskoda fotoları güncellemek gerekli mi? 

Gerek yok Mustafa. Biz zaten sağlam kabul etmiştik onu :)
tampon özel yapım orjinal değil. kaskoya isletmedik. normalde yapmazdım böyle bişi de tekrar yaptırmam bu tip tampon diye sanırım. 

Yaptırma o zaman. Standart tampon gönderirler. Standarda dön.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Furkan Avcı yazdı:

Orjinal olmayan her parça ayrı olarak yazılıyor poliçeye yoksa orjinal olanı gönderiyor kasko. 

Benim aracı makyajlı kasaya çevirmişler, parça numarasına kadar yazdık tampon, far, beyin vs.

oo orijinal degil. yari fiyata degerinden nakit alirim arabayi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Çok geçmiş olsun. Camiye çarpmayıp kaldırımdaki insanlarıda ezebilirdi. Tampon felan hikaye çok büyük felaket atlatmışsın. 

Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mert Yeldan yazdı:

İmanlı arabaymış tüm engellemelere rağmen camiye koşmuş

gusulu eksik değil . o değil camii tarihi eser kapıya denk gelse arabayı orda bırakırdım :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Köksal Yılmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun Mustafa

sağol.

döndüm eve sıkıntısız. Bayram sonrası başka işler icin izin almistim biraz bunla ugrasacaz. bu iş olmasa git gel bı 2000 kusur yol yaptım zevkliydi.

kazalı hali ile bile yakıt aldığım pompacı kaç model bu güzelmiş geyiği yapıyor.

5 dk geçmedi plakasız hali ile radara girdim . polis onume atladı nereye gidiyon diye. 

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...