İçeriğe Yönlendir

W124 Lazziya

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

E200 93 facelift 😛

Ali Gök yazdı:

93 model arabaya kaskomu yapıldı ?

kim yaptı nasıl yaptı . 2004 model libertye çok az firma teklif veriyordu eski diyorlardı 93 e kasko yapıldıysa yıldıza bir saygı da benden olsun

93 e bende acaba diyordum ama zeyil ettik fiestadan. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayırlı olsunnn.. 

Gerçekten insan ararsa buluyor buna sayende inandım :) 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Hayallere ulaşmış oldunuz. Yıldız yoldaşınız oldu. Güle güle kullanın. [emoji106][emoji106][emoji122][emoji122]

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Hayırlı olsun Mustafa güle güle kullan Maşallah

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
.ea533f3b1cabf5abada9865ef5776b57.jpg
Abi hayırlı uğurlu olsun Maşallah güzel görünüyor [emoji7] iç rengi baya iyi
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Orta şeritte tıs tıs giderken birde Cengiz Kurtoğlu çalacak :)  Çok güzel maşallah. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun. :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bende arabanın ismini Lezzy koydu sanmıştım. Avrupalı slaw bir kız ismi gibi. Sonra dikkatli baktım bu yazım felemekçe değil bildiğin Laz Ziya imiş. Neden basit düşünemiyorum ki. Hep en karmaşık şeyleri düşünüyorum :( 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Dogan Arsiray yazdı:

turuncu sinyal lazım bence.  hayırlı olsun.

Turuncu 200e de güzel buna en güzel amerikan olur olursa

images?q=tbn:ANd9GcSSDDfZx4Mg_3yde8r1x0i

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hayırlı olsun Mustafa :nazar:

210 hatta 211 den bile güzel benim için bu kasa.

jantlar kendi model jantı olaymış iyiymiş 210 jantı değil mi bunlar ?

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun. Bayılırım efsane kasa w124. Bu hansziya karışımı bi şey olmuş yalnız 😀

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İyi dilekler için teşekkürler.

Hemen bir takım orjinal tip paspas aldık. 

Sonra çin malı teyp vardı üstünde onun yerine eski arabadan kalma çin malı bulututlu dan taktım. İlerleyen zamanda güzel bir 4 hoparlör takarız şuan arkalar aktif değil . Feader mıydı on arka ses ayarı onu da bakarız aktif edebilirsek iyi olur .

Bı kaç test yaptım akşam yakıt hakkında fikir versin diye hemde performans olarak ne durumda.

LPG pek randımanli değil gibi onu elden gecirmek lazım. Motor yapılırken çok kurcalamislar gibi dağınık LPG tesisat vs. LPG de cansız alt devirler ve boguk gibi. 4000 dd sonra anca toparlıyor kendini. LPG map sensöru bozuktu zaten aldığımda onu öğle arasında değiştirdim. Bu haliyle LPG'de 180 i gördü 200 u direk yaslamasi lazım performans olarak . Öyle çok atık bir araç değil ama bı tane makyajsız denk geldi biraz yoklama çektim :) ondan iyi gidiyoz onu gördüm hiç olmazsa . 150 km yaptım izmit içi Tuzla git gel 120 160 arası arada denemeli. 60 lira aldı 3.26 dan litresi. Biraz şefkat biraz ilgi ile karma 11 litrelere düşer yakıtı . Tabi alışınca belli olur. LPG tankı stepnede küçük takmışlar o kötü oldu. Dolum yeri ama orjinal olmuş benzin dolum yerinde ve sabit gömme öyle takmatik ugrasmiyon. Uzun da 5. Vites oranı ile daha da düşer. Ama devirli gitmek istiyor diye şuan bolca 4 le gazladim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Hayırlı olsun Mustafa içi çok güzelmiş maşallah. Fiesta gitti mi ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mert Üçkaleler yazdı:

Hayırlı olsun Mustafa içi çok güzelmiş maşallah. Fiesta gitti mi ?

Sagolun evet Fiesta takas ettik

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Hayırlı olsun. 124’ü de aldın sonunda. 

Şu başlığı “Laz Ziya” yapın ya, her seferinde Lazkiye diye okuyorum. Oralarda da çok vardı bunlardan. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Selim Bilgin yazdı:

Şu başlığı “Laz Ziya” yapın ya, her seferinde Lazkiye diye okuyorum. Oralarda da çok vardı bunlardan. 

Lazzanya diye okuyanlar burda mı? 😁

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

İzdanbul beyfandisu mu yalun Türkçe konişsun hemşerum

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

hayırlı olsun kazasız belasız cezasız ...

geçen yaz bursadan gelirken sol şeritte bir tane rampa yukarı çıkarken mezitin oralarda yapıştı tampona sellektör korna yapıyor vişne çürüğü  durmadan genç bir çocuk vites küçültüp   torkumla boğup verdim dumanı sonra arabada ailem olduğu için geç git dedim :) geçtim orta şeride :)

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...