İçeriğe Yönlendir

Formula 1 2020 Sezonu ve Haberler

Sani Gerşon

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Millet kendinize dikkat edin, bu virüs fena, aşı falanda hikaye, bunun aşısı olmaz sürekli mutasyon geçiren virüse yemez, öğrendiğime göre bu virüs hem hiv hemde sars karakterli bir illetmis doğruysa fena, kendiliğinden duzelene kadar ezip geçecek, o yüzden dikkatli olun ne kadar geç yakalanirsaniz o kadar iyi, yerim F1 i de.... Bu arada yine haklı cikicam galiba ama inşallah çıkmam, sağlam durunuz....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Antremanı izliyorum asfalt yeni başka pistlerdede kayma oluyordu ancak İstanbul Parkta sanki biraz daha fazla kayma oluyor.

Organizasyon komitesine başarılar.Insallah sorunsuz atlatırız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

asfalt taze gölgeler ıslak güzel dirft izledik, 1:35 antremanda gelen en iyi derece şimdilik.

bizim 55 ile yan cama yapışıp döndüğümüz virajı antremanda 110 la dönüyorlar sinirim zıpladı :rofl:

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

asfalt taze gölgeler ıslak güzel dirft izledik, 1:35 antremanda gelen en iyi derece şimdilik.

bizim 55 ile yan cama yapışıp döndüğümüz virajı antremanda 110 la dönüyorlar sinirim zıpladı :rofl:

Yarışta kaçla döndüklerini sormayayım o zaman :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Evden sesleri duydum çıktım yan yol kapalı okan üniye doğru döndüm her yer polis araçları tabi gördüm yarışıyorlar iyi bir spot bulmaya devam edeyim derken kendimi ballıca ormanında buldum. Gençler de beni takip etti rıfkıylaydım. En son jandarmaya dayandık pistin yanında ve geri döndük ama nokta iyiydi. Video sadece dönüşü gösteriyor. Askerle sohbet ettik tabi rıfkı olunca sıcak oluyor. Dron düşürücüler bi sürü dron düşürdük dediler.

Şuraya kadar gittim

17792137-0063-4F09-BF83-F4482986E420.jpeg

Genel olarak her yeri kapamışlar sadece okan üni önünden biraz görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

iha şart, full hd izleriz, şunlardan birinin gumandayı 1-2 saatliğine verseler, yada varmı tanıdığı olan çaktırmadan dikizlesek :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

iha şart, full hd izleriz, şunlardan birinin gumandayı 1-2 saatliğine verseler, yada varmı tanıdığı olan çaktırmadan dikizlesek :D

yukarda yazdığımı okudun mu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

yukarda yazdığımı okudun mu

Okudum zaten o yüzden drone değil İHA dedim, askeri İHA, olursa Sihada cephane olmasın tabii, Akıncı olursa daha iyi olur, drone ne oyuncakla olmaz o iş :D

Çağlar Bayur yazdı:

yasak , düşürdük onları

ruhun duymaz dikizlediğini, neyi düşürdün, nokta atış yeme sonra :p

bak altta toppiş birşey var, kitle f1 e oto izlesin, aman fire yazan tuşa dokunma haa :biggrin:

5fa3b85c5542821a08545b4e

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

her iha bir drone dur, siha miha olması drone olma noktasını değiştirmez yasak

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sürekli helikopter uçuyordu. Ha iha ile kastettiğin şeyden uçurursan (ki yok) o zaman onu vurmakla kalmazlar sahibine de bişeyler yaparlar. Artık ne yaparlar bilemiyorum kötü yaparlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

her iha bir drone dur, siha miha olması drone olma noktasını değiştirmez yasak

Statosferde uçarken düşürde görelim hele, s400 bile duymaz :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Biz yarış izleyek demiştik ama?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

teslaya bakıp çıkacak belki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Sürekli helikopter uçuyordu. Ha iha ile kastettiğin şeyden uçurursan (ki yok) o zaman onu vurmakla kalmazlar sahibine de bişeyler yaparlar. Artık ne yaparlar bilemiyorum kötü yaparlar.

:D  boşa demiyoruz tanıdık varmı diye, şöyle test uçuşu falan yaparken kamerayı o bölgede test etsin yeter canıım, yoksa İHA bulucam uçurucamda oohooo divanı harbe verirler adamı :)

ama Akserde olaydım bizi HGM nin uçağı bir tur atardı be, Komutandan rica ederdik ne güzel...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yoldaki odunları atarız, düşer

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

pardon deriz olmamı, esasasen Rıfkıyı arıyorduk, off rod yaparken kaybolmuş ormanda ona bakıp çıkıcaktık deriz mesela, yutmazlar dimi :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

pardon deriz olmamı, esasasen Rıfkıyı arıyorduk, off rod yaparken kaybolmuş ormanda ona bakıp çıkıcaktık deriz mesela, yutmazlar dimi :rolleyes:

şu arka tarafta galiba bi bakalım beraber diyebilirler

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

İstanbul Park en hızlı tur 1.24.770 ile Montoyaya ait bugünkü antremanlarda pilotlar 1.28 lerde kalınca açıkçası saşırdım çok daha iyi turlar bekliyordum 8. Virajda tam gaz geçilememiş.Verstapen Perez gibi birkaç pilottan pistin kayganlığı ile ilgili bariz yorumlar gelmiş Vural AK ise konuya Istanbul Park Er Meydanı dönüşü yapmış

Sürekli Mercedesi yada ara ara Verstapeni ilk 2 de görmek hepimizi sıktı pist bu yapısı ile farklı bir heyecan getirebilir görünüyor zira Mercedes bu yıla kadar Lastiklerini yeterince kullanamıyordu.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Beyler yardım 

Ssport kanalını ayarlıyamadım. Verilen freksnstan sinyal gelmiyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

neden şehir sokaklarında gezmişler belli oldu...

alıntı yapıyım

Türkiye GP'sinin ilk antrenmanları 15. ve dördüncü sırada tamamlayan Formula 1'in ünlü ismi Mercedes AMG Petronas pilotu Lewis Hamilton, İstanbul Park'ın yeni zeminini eleştirdi.

Hamilton, İstanbul pistiyle ilgili, "Dürüst olmak gerekirse bugünümüz rezalet geçti. Bilmiyorum neden... Çünkü burası mükemmel bir pist ve zemini yeniden asfaltlarken milyonlar harcadılar, farkındayım burada uzun süre boyunca yarışmadık, ancak bu kadar çok para harcamak yerine belki de temizlemek yeterli olabilirdi" ifadelerini kullandı.

"BUZ PİSTİ GİBİYDİ"

İngiliz pilot sözlerini, "Şu anda pist, yeni asfalt dökülmüş olan Portimao'dan bile daha kötü bir durumdaydı. Bizim açımızdan ise, lastikler iyi bir şekilde çalışmıyor ve bunu görebiliyorsunuz. Sanki bir puz pateni pistinde sürüş yaptık. Normalde bir turda İstanbul'dan aldığınız zevki şu an alamıyorsunuz ve bunun değiştiğini de düşünmüyorum" şeklinde sürdürdü.

PERFORMANSINDAN MEMNUN KALMADI

İlk antrenman seansında Hamilton, birkaç gözlem turundan sonra pite döndü ve hızlı tur zamanı atmadı. Böylece seansı 15. sırada tamamladıktan sonra, ikinci antrenmanlarda 39 turu geride bıraksa da Hamilton geçirdiği günden memnun değildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

asfalt sonrası cup yarışları yapılmalı idi, yani daha erken döküp üstünde lastik yakılabilirdi

ilave: taze bilgi: pistte binek arbalar ile turluyorlar asfaltı eskitmek için sanırım

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Beyler yardım 

Ssport kanalını ayarlıyamadım. Verilen freksnstan sinyal gelmiyor. 

tivibu dan izlemekteyim frkensı bilmemedim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...